JohnnyJohnny

Regisztráció: 2011. február 25. (8 év, 1 hónap)

Születési év: 1990

Captain Marvel
Marvel Kapitány
4 2019-03-15 3,4
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
4 2019-02-24 4,2
2 2019-02-02 2,6
Upgrade
Upgrade – Javított verzió
4 2019-01-28 3,9

Sokat költöttek rá (40 millió usd...) és ahhoz képest egy lagymatag, kiszámítható, ezerszer lerágott csont. Itt a két főszereplőnek kellett volna elvinnie a hátán a filmet, de totál mellényúlás volt a casting, hiába a yo yo yozsefvaros.

Jobban sikerült, mint az előző rész. Külön tetszett, hogy a forgatókönyv ráfeküdt a generációk közötti technológiai különbségek témájára és hellyel-közzel sikeresen tette azt. Rowan Atkinson most is betölti a teret és bármennyire is bugyuta a történet, egyszer bőven nézhető a film.

Tényleg olyan volt a történet felépítése, mintha egy sorozat évadközép-záró részét láttam volna és az elején volt is bennem hiányérzet, de aztán a végére megszerettem ezt a részt is. Mindenből több van, mint az első részben és összességében azt kell mondjam, hogy jobb is, hogy nem próbálták komolyabban venni a történetet, mély mondanivalót kerekíteni és hosszabbra nyújtani a játékidőt.

Nekem csak a vontatottságával volt problémám... bár, az a hullámzás, ami jellemezte, azért erősen magával rántott. :) Erős darab, de az Oldboy-t nálam nem übereli.

Az eleje baromi jól kezdődik, nagyon szépen bontakozik ki a történet, aztán valamiért a második felére kicsit ellaposodik. Ettől függetlenül egy nagyon szórakoztató darab lett. Korának egyik csúcs fantasyja.

Jó ideje nem láttam már ennyire kidolgozott DC animációs filmet. A történetet nem vették félvállról, ráadásul végre az alapkoncepció is baromi erős lett, tele meglepetéssel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Öröm volt nézni minden egyes percét. A szereplők egytől egyig, mint ha egy elmegyógyintézet megszökött betegei lettek volna. De tényleg, fogyatékos reakciók, idióta dialógusok, meg alapból egy érdektelen történet jellemezte ezt a cuccot. Az asylum filmeken legalább lehet röhögni, ezen még azt sem tudtam.

2016-01-24 12:41:21 The Hallow (2015) / The Woods JohnnyJohnny (4) #4

A mitológia adta lehetőségeket jól kihasználta és attól függetlenül, hogy nehezen indul be, a végére egy egészen jó ütemben működő filmmé válik.

Meglepetés volt, bár a rendező miatt sejthettem volna, hogy valami vállalhatóbb darab lesz. Egyszer bőven nézhető, aki szereti a bugyuta, de mégis bájos vígjátékokat, annak kifejezetten ajánlom.

Egyáltalán nem emelkedik ki a mezőnyből, viszont a témája nagyon megrendítő, ami valahogy még is csak más szintre helyezi a filmet.