JohnnyJohnny

Regisztráció: 2011. február 25. (7 év, 7 hónap)

Születési év: 1990

3 2018-08-05 3,1
Grimsby
Agyas és agyatlan
1 2018-08-05 2,9

Tényleg olyan volt a történet felépítése, mintha egy sorozat évadközép-záró részét láttam volna és az elején volt is bennem hiányérzet, de aztán a végére megszerettem ezt a részt is. Mindenből több van, mint az első részben és összességében azt kell mondjam, hogy jobb is, hogy nem próbálták komolyabban venni a történetet, mély mondanivalót kerekíteni és hosszabbra nyújtani a játékidőt.

Nekem csak a vontatottságával volt problémám... bár, az a hullámzás, ami jellemezte, azért erősen magával rántott. :) Erős darab, de az Oldboy-t nálam nem übereli.

Az eleje baromi jól kezdődik, nagyon szépen bontakozik ki a történet, aztán valamiért a második felére kicsit ellaposodik. Ettől függetlenül egy nagyon szórakoztató darab lett. Korának egyik csúcs fantasyja.

Jó ideje nem láttam már ennyire kidolgozott DC animációs filmet. A történetet nem vették félvállról, ráadásul végre az alapkoncepció is baromi erős lett, tele meglepetéssel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Öröm volt nézni minden egyes percét. A szereplők egytől egyig, mint ha egy elmegyógyintézet megszökött betegei lettek volna. De tényleg, fogyatékos reakciók, idióta dialógusok, meg alapból egy érdektelen történet jellemezte ezt a cuccot. Az asylum filmeken legalább lehet röhögni, ezen még azt sem tudtam.

2016-01-24 12:41:21 The Hallow (2015) / The Woods JohnnyJohnny (4) #4

A mitológia adta lehetőségeket jól kihasználta és attól függetlenül, hogy nehezen indul be, a végére egy egészen jó ütemben működő filmmé válik.

Meglepetés volt, bár a rendező miatt sejthettem volna, hogy valami vállalhatóbb darab lesz. Egyszer bőven nézhető, aki szereti a bugyuta, de mégis bájos vígjátékokat, annak kifejezetten ajánlom.

Egyáltalán nem emelkedik ki a mezőnyből, viszont a témája nagyon megrendítő, ami valahogy még is csak más szintre helyezi a filmet.

Úristen... mi volt ez?!

2015-08-08 11:27:30 Ant-Man (2015) / A Hangya JohnnyJohnny (4) #46

Az elejétől fogva sejtettem, hogy ezt a karaktert egyszerűen nem fogják tudni elcseszni a készítők... és tényleg nem sikerült! Sőt! Az Ant-man nemhogy hozta a legújabb Bosszúállók mozi szintjét, hanem bizonyos szegmenseiben le is körözte azt. A készítők maximálisan kihasználták azt, ami a karakterben van, a miniatűr világ sok-sok utalással és kreativitással megspékelve pedig egészen szemet gyönyörködtető végeredményt képezett. A film első fele ugyan néhol lassabb tempóban építgeti a sztorit, de a második felében egy igazán ízig-vérig heist fináléval hálálja meg a türelmünket!