JohnnyJohnny

Regisztráció: 2011. február 25. (8 év, 9 hónap)

Születési év: 1990

Tomorrowland
Holnapolisz
3 2019-11-09 3,1
The Secret Life of Pets 2
A kis kedvencek titkos élete 2.
3 2019-11-09 2,8

2 2019-09-15 2,4
Aladdin

4 2019-09-08 3,2

2019-09-15 16:17:38 The Hustle (2019) / Csaló csajok JohnnyJohnny (2) #4

Ez meg mi a **** volt? De komolyan. :) Atyaúristen. Nem nézhetetlen, de annyira alpári, együgyű, primitív és egyszerű film (negatív értelemben természetesen), hogy senkinek nem ajánlanám jó szívvel.

2019-05-23 08:33:57 Felon (2008) / Az elítélt JohnnyJohnny (4) #19

A családi dráma részei unalmasak voltak, a börtön jelenetek viszont nem. Kifejezetten üdítő volt nézni, ahogy egyre mélyebbre és mélyebbre kerül a főszereplő az intézmény szabályrendszereiben. A kamera kezelése újszerűnek hatott, életszerűvé tette az egészet. Bevallom őszintén kicsit jobbra számítottam, de teljesen korrekt darab.

Sokat költöttek rá (40 millió usd...) és ahhoz képest egy lagymatag, kiszámítható, ezerszer lerágott csont. Itt a két főszereplőnek kellett volna elvinnie a hátán a filmet, de totál mellényúlás volt a casting, hiába a yo yo yozsefvaros.

Jobban sikerült, mint az előző rész. Külön tetszett, hogy a forgatókönyv ráfeküdt a generációk közötti technológiai különbségek témájára és hellyel-közzel sikeresen tette azt. Rowan Atkinson most is betölti a teret és bármennyire is bugyuta a történet, egyszer bőven nézhető a film.

Tényleg olyan volt a történet felépítése, mintha egy sorozat évadközép-záró részét láttam volna és az elején volt is bennem hiányérzet, de aztán a végére megszerettem ezt a részt is. Mindenből több van, mint az első részben és összességében azt kell mondjam, hogy jobb is, hogy nem próbálták komolyabban venni a történetet, mély mondanivalót kerekíteni és hosszabbra nyújtani a játékidőt.

Nekem csak a vontatottságával volt problémám... bár, az a hullámzás, ami jellemezte, azért erősen magával rántott. :) Erős darab, de az Oldboy-t nálam nem übereli.

Az eleje baromi jól kezdődik, nagyon szépen bontakozik ki a történet, aztán valamiért a második felére kicsit ellaposodik. Ettől függetlenül egy nagyon szórakoztató darab lett. Korának egyik csúcs fantasyja.

Jó ideje nem láttam már ennyire kidolgozott DC animációs filmet. A történetet nem vették félvállról, ráadásul végre az alapkoncepció is baromi erős lett, tele meglepetéssel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Öröm volt nézni minden egyes percét. A szereplők egytől egyig, mint ha egy elmegyógyintézet megszökött betegei lettek volna. De tényleg, fogyatékos reakciók, idióta dialógusok, meg alapból egy érdektelen történet jellemezte ezt a cuccot. Az asylum filmeken legalább lehet röhögni, ezen még azt sem tudtam.

2016-01-24 12:41:21 The Hallow (2015) / The Woods JohnnyJohnny (4) #4

A mitológia adta lehetőségeket jól kihasználta és attól függetlenül, hogy nehezen indul be, a végére egy egészen jó ütemben működő filmmé válik.