pimpi

ááááá annie golden már ott volt, bocsesz. sok volt a sör

2011-12-11 09:50:54 The American Astronaut (2001) pimpi (5) #3

hát ez zseniális. most nézem vagy 5ödjére de még 1szer sem bírtam végignézni egyben, kajak emésztőrendszerre van ehhez szükség az biztos

amúgy a vágjátok a csajt a HAIR-ből? most jöttem rá volt neki 1 zenekara, Annie Golden... jaj de cuki

2011-11-24 14:50:04 Incendies (2010) / Felperzselt föld pimpi (5) #6

Akkor az Oidipus király is erőltetett? meg az összes Shakespeare is gondolom

ez mélyebb volt annál minthogy csak bemutassa a közel-keleti konfliktust, vagy elmondjon egy sztorit. "az igazat írd ne csak a valódit!"

előzmény: HejjaX (#1)

2011-11-23 18:12:01 Commando (1985) / Kommandó pimpi (3) #54

Úr Isten! A néger néniből fekete tini lett!

2011-11-23 17:55:49 Commando (1985) / Kommandó pimpi (3) #53

"I'll be back!" :D fantörpikus

OFF
bass... + ez nem igaz... :D
most nézem a repülő cirkusz összest. a south park innen szedte a macska-hu...os-drogos cuccot!
ON

2011-06-22 00:23:42 Pulp Fiction (1994) / Ponyvaregény pimpi (5) #140

megvolt-e Mia Tony-nak?

2011-06-07 13:37:46 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11562

tökmindegy ki dobta ki jogos volt

2011-06-07 13:36:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11561

szvsz bunuel dalival csak pukkasztott, nem is ragoznám tovább

2011-06-07 13:29:26 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11559

amilyen hangon írtam az bunkóság volt (sorry) de amit mondtam az on, az "ez még tizedjére is ütött" ugyanannyira on mint az "ez szar" na de mindegy bacchus legyen veletek

2011-06-07 09:10:47 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11557

rulez 4.: ja, h goromba volt? elnézést kérek

köszike, csodás :)))

2011-06-07 09:05:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11556

ok majd ha lesz időm kifejtem h mé volt ontopic, mikor toltottetek ki utoljára IQ tesztet?

2011-06-07 05:02:22 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #11554

ez még tizedjére is ütött
a sznobok meg vegyenek seggtágító gyűrűt aztán bámulják az andalúziai kutyát vagy ami éppen kicsöppen a kloákából

Áthelyezve a(z) Black Swan topikból.

a "három" helyett "hármat", köszönöm

Hellóka!
A Yojimbóban (idézetek) kellene a samuray-t átírni Sanjuro Kuwabatake-re
Nagyon szépen köszönöm előre is és az ég áldjon meg titeket de talán jobb lenne valami ördöngős php vagy nemtom miféle megoldás hogy ne keljen mindig ide irogatni respect

2011-06-05 23:27:13 Attenberg (2010) pimpi (1) #1

az első jelenetnél először Hal Hartley jutott az eszembe, aztán a szomszéd milf, aztán Peter Griffin ahogy emberkedik 1 macskával valami sikátorban. na de komolyan, szinte érzem magam körül a stábot, hallom, ahogy a rendező instruálja a színészeket, akik mintha a főiskolán gyakorolnának. az operatőr meg amikor véletlenül hozzá kell nyúlnia a kamerához látványosan keresi a fókuszt.
a feléig néztem, biztosan utána jön a katarzis. a szabad versből már kinőttem
16 évesen talán tetszett volna

Nos, gondolom mindenki tűkön ül, h megtudja mi lett elbaszva. Ez már az eddigi hozzászólásokból is kiderül. Nálam 2:17:54-nél kezdődik az a jelenet, amikor a kamerát elfelejtik kameraként használni. Persze ettől még imádom a filmet.
Amikor a főgonosz végiglovagol a töltésen. ez az
butítsátok fekete-fehérre, megéri!!!

ez gyors volt köszike :)

ami az elsőt illeti, jó lenne ha az lenne az elején de végül is mindegy

király, soval a 2,3,4-ben köszi

Hellóka mindenkinek!

A Senior Trip [1995] című eposzhoz írogatok idézeteket. Azt szeretném kérni, hogy írjátok át karakter nevét az 1,2,3. idézetekben! "Travis Lindsey" helyett "Reggie Barry" kellene.

Valamint a következőt vagy ki kellene iktatni, vagy hitelessé tenni: "Ha tudsz valamilyen idézetet a filmből, írd be bátran! Ha véletlenül elgépeled, utólag tudod javítani."

Előre is köszönöm! pimpi

és köszönet limupei-nek amiért felvilágosított

2011-05-31 22:22:29 Hall Pass (2011) / Elhajlási engedély pimpi (2) #7

ez a dilemma. az 5 pontos rendszer nem ér semmit. legalább 6-os skála kellene.
amúgy nem hiszem, h forgolódni fogok ma éjjel emiatt - nem úgy mint a winters bone-nál - 1 hónap múlva erre a filmre nem fogok emlékezni. persze ez szubjektív izé vagy mi

2011-05-31 22:03:07 Hall Pass (2011) / Elhajlási engedély pimpi (2) #5

nekem azok baby :)))))

de ezek után elgondolkodhatnál azon a hármason. lehet, h nem objektív voltál hanem megalkuvó.
a sz@rásos jelenet télleg fos volt, csak h a tárgynál maradjak.

2011-05-31 07:26:52 Hall Pass (2011) / Elhajlási engedély pimpi (2) #3

pedig az a jelenet ért valamit az egészben

előzmény: yahooboi (#2)

a dobozban a csajnak a feje volt kipreparálva valami hipergyors módszerrel ;)))

előzmény: lehel89 (#8)

John Goodman zseniális volt. meg az egész film qrva jó volt, de valaki mondja már meg, h mi volt a vége!? először azt hittem, h hiányzik egy rész. megnéztem az imdb-in, h télleg ilyen hosszú-e.
nekem nagyon nem jött le :S

sztem a fagyott v fagyos csontok reflexből kellet volna, h jöjjön a keresztapának ha megnézte. hiszen azok pont a film csúcspontján kerülnek elő. a csúcspontján, mert utána csak nyugtatgatja a nézőt. "happy end" adtam is meg nem is.

amugy télleg olyan mint a barbárok. a legtöbb karaktert oda-vissza lehetne mozgatni anélkül, h bármi is sérülne. esetleg a lányból asszony lenne, de ez mindegy

2011-05-16 22:19:57 Marnie (1964) pimpi (1) #74

a sztori még rendben is volna, egyszerűen arról van szó, h a rendező olcsó eszközökkel hatásra törekedett ;)) ezt egyébként is látni lehetne, de mondjuk a forgószél után ordít a vászonról (én csak azt láttam tőle ez előtt).
akinél az irodai jelenet (amikor elhívja túlórázni) nem ütötte ki a biztosítékot, annak komoly előítéletei lehettek. nekem is voltak egyébként - annál nagyobb csalódás

2011-05-15 22:18:41 Marnie (1964) pimpi (1) #72

először a kardvirágos jelenetnél kapcsoltam ki majdnem, aztán amikor megijedt a villámoktól, de amikor betört az iroda ablaka hangosan felröhögtem - ez oldotta némileg a "feszültségem".
végül is sikerült kíváncsivá tennie, úgyhogy néztem még egy darabig. végül a zene teljesen kicsinálta az idegrendszerem ezért előre tekertem megnézni mitől defektes a csaj.
közben beleszaladtam abba amikor bukik a lóval, hát... ez vágásostúl, szereplőstül zs-kategória.
aztán meglett a jelenet
komolyan biztos velem van a baj. először azt hittem a szinkron miatt van, de hát erre mit lehetne?
a mama konkrétan fenomenális, a fiatal is meg az öreg is mehet a kukába
egyszerűen nem értem
azé az "ilyen idézet nincs is" poén az tetszett

ez valóban poén :)))) mint ahogyan a south park, a family guy meg a ne légy barom meg a brian élete meg sorolhatnám

a sztereotípiák a legváratlanabb és legidétlenebb helyzetekben szoktak igazán működni a valóságban, ezért lehet rajtuk szakadni vagy sírni a képernyő előtt. akinek ez fáj az keressen fel 1 szakembert vagy menjen le a kocsmába

előzmény: GothMan (#6)

ez mitől rasszista? nem vagy te 1 kissé paranoiás? hogy finom legyek

előzmény: GothMan (#4)

elnézést kérek mindenkitől akiknek a szíve egyik csücske kuroszava amiért elküldtem a picsába. valójában arról van szó, hogy a fekete-fehér múvik közül az ő képei tetszettek a legjobban de amikor ezt megnéztem színek nélkül (pff) leesett az állam és ez jutott eszembe.

a japán mestertől még mindig nem bírtam végignézni egyfolytában 1 filmet se (bár a testőr majdnem meg volt), ezért a kritikával - ha lehetek ilyen nagyképű - még kivárok.

egyébként elrontott jelenetek igenis voltak benne. az operatőr legnagyobb érdeme, h a fókusz mindig ott volt ahol kellet legyen - akár folyamatosan változva - de az x-edik jelenetnél - ezt majd pontosítom - úgy kezeli a kamerát mint egy túrista.

selyen pedig pontosan olyanra sikerült ami miatt kuroszavát nem bírom, fárasztóan teátrális.

mindennek ellenére az egyik legnagyobb film szerintem.

2011-03-11 19:32:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] pimpi #10379

00 rem myturn
10 print "off"
20 goto 10
30 end

válaszolni fogok mindenre, kuroszavára az ikiru topicban, de most elájulok ha nem baj
ha valaki veszi a bátorságot, h megnézze fekete-fehérben tolja föl a kontrasztot úgy kb 10÷al, a háttér be fog égni de még így is megéri
szvsz

2011-03-11 06:05:17 Romeo+Juliet (1996) / Romeo+Júlia pimpi (5) #16

lemegyek 1 tálca sörért aztán nekilátok újra
miért is szarabb a cefirelli? a csöcsöcsök terén lefölözi utódját, de pl. nála merkúció csak díszlet,
amit elmond az annyira triviális, h akár ki is vághatták volna
díszletek viszont gyakorlatilag nincsenek (csöcsöket kivéve)

nem gondolom, h nagyon off lenne ha tovább szapulnám a talján elődöt de most már téklleg szomjas vagyok

szí jú létör

fekete-fehérre lebutitva hihhhetetlen!

kuroszava elbujhat a picsába (nemtok végignézni egy filmet tole egyhuzamban kiv. a 7 szamuráj nemis tom pontozni egyszeruen az csak a kamera)

na de ez OOOHH!

selyent elbaszták (1 kissé tul romantikus volt) meg 1-2 felvételt (pl. amikor fonda lovagol az épülő városon keresztül a néző felé) még így is egy csoda ez a majdnem 3 óra

nagyon kömény, nagyon stramp felvételek,
mindenkinek ajánlom, h nézze meg fekete-fehérben! király!

jah, szóval meg sem közelítette

előzmény: pimpi (#35)

ez nem érte el a fekete hattyút szerintem. minden meg volt benne, hogy oscarokat kapjon de semmi több.

rush még jobb volt mint bale, colin firth is oda tette magát, az eleje meg marha jól volt megírva de amitől nálam végül is négyes lett az beethoven

az egésztől olyan forest gumpos érzésem támadt, brrrrr.....

2011-02-28 14:43:21 The Fighter (2010) / A harcos pimpi (4) #49

hihetetlen, tényleg diszgráfiás vagyok?
mindegy ez már így marad

2011-02-28 14:40:37 The Fighter (2010) / A harcos pimpi (4) #48

Wahlberggel 1 baj volt, túl sokat volt a vásznon. tulajdonképpen ezért kapott nálam csak 4-est a film.
inkább az idősebb testvérre kellett volna fókuszálni, akkor lehet, hogy egy oscarral többet kapott volna (bár a király beszédét nem láttam még, mindenesetre nagyobb eséllyel indult volna)

ezt a Wardot totál ilyen alaknak képzeltem mindig. ha Wahlberg túljátszotta volna el lett volna cseszve az egész. látszott, hogy sok időt töltött azzal, hogy Wardot tanyulmázzozza (éppenséggel boxolni nem tanult meg az biztos). ilyennek rendezték

erről egy régi kabaré jut az eszembe: a színész csalódottan meséli idősebb kollégájának, hogy statiszta szerepet bíztak rá. erre azt a tanácsot kapja, hogy turbózza fel a szerepet. kitalálnak mindenféle gegget, a közönségnek bejön, csak éppen csórikámat kirúgják a színházból - természetesen

2011-02-27 00:55:50 Black Swan (2010) / Fekete hattyú pimpi (5) #198

oouuohhhhh fakk jee!

harmadjára még jobb volt

marad az 5 pont

zseniális!

2011-02-26 22:25:34 The Fighter (2010) / A harcos pimpi (4) #46

2011-02-26 21:16:51 The Fighter (2010) / A harcos pimpi (4) #45

oohhh bakkerr!

nem pontozom egyenlőle. az eredetre is 5-öt adtam először aztán álmomban azt álmodtam hogy romeo csak álmodta hogy megölte tibaltot

Mark Wahlberg?

ne szapuljuk. majdnem tökéletes volt.
-annak idején szarrá néztem VHS-en a "gatti-ward"-ot (amelyiken ward nyert). a mai napig meg-meg szoktam nézni a jutúbon azt a hihetetlen meccset. aki ötöst tolt rá és csak 1 kicsit is szereti a box-ot ajánlom figyelmébe. (a következő szavakra asszociálok a mecssről: 300, etika, shakespeare, hullák mindenütt)-
nem mondom, hogy felismertem volna ward-ot, de a csóka (wahlberg) hiteles volt, nagyon is.

az viszont nem fér a fejembe, hogy miért nem lehet legalább alap szinten megtanítani a szíszeket bokszolni?

na mindegy szí jú létör

2011-02-25 22:27:22 Hamlet (1948) pimpi (5) #13

Ha egy Shakespeare-t jól adnak elő akár színházban, akár filmen az csak jobb lehet mint olvasva. Ez minden színdarabbal így van, hiszen például egy monológnak annyiféle értelme lehet ahányféle képpen előadják. Ha valaki pusztán papírról levágja az egész darab lényegét az zseni vagy szerencséje van.

VHS-en láttam még amikor anyáméknál laktam, jó régen volt de még mindig emlékszek Olivier mozdulataira, mimikájára.

fantasztikus

előzmény: Ivan/ (#3)

2011-02-24 22:47:28 Black Swan (2010) / Fekete hattyú pimpi (5) #189

a kutya úristenit, de jól esett!

2011-02-23 01:01:57 Idiocracy (2006) / Hülyék paradicsoma pimpi (5) #8

mármint a sajátja, lehetett volna jó szinkront csinálni

2011-02-23 00:58:32 Idiocracy (2006) / Hülyék paradicsoma pimpi (5) #7

nem lehet,h ti a szinkronosat láttátok? mert az télleg fostaliga. ez tipikusa az a film amit a szinkron megöl.

2011-02-22 11:10:03 [Ázsiai filmek] pimpi #35

megvan

előzmény: pimpi (#34)

2011-02-22 10:58:18 [Ázsiai filmek] pimpi #34

helloka!

nincs valakinek meghívója ide: asiatorrents.com ?

előre is köszi