Poleon

2021-09-16 06:33:05 Kate (2021) Poleon (3) #3

A jó film manapság ritka mint a fehér holló. És ez sem lett jó film, ellenben nem kapcsoltam ki 10 perc után. Lehet kötekedni, de valamiért tényleg érdemes végignézni annak ellenére is, hogy nem tökéletes. Woody Harrelson karaktere jóval többet érdemelt volna, ez a része a produkciónak óriási csalódás.
Azt kell mondjam a sok rossz film között manapság üde színfolt, viszont ezt kivívni nem túl nagy dicsőség és egyben mindent elmond a felhozatalról. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, viszont aki utálja az "idegesítő" japán zenéket készüljön fel lélekben.

2021-05-13 22:22:32 Druk (2020) / Még egy kört mindenkinek Poleon (4) #26

Félig feelgood az csak. Benne van a levegőben az újabb visszaesés.

előzmény: szandika99 (#25)

Imádtam őket mindig is, de ez? Ez meg mi a ....nincs is rá megfelelő szó. 20 percig bírtam nézni aztán már majdnem sírtam rajta. Ezt nagyon nem kellett volna megcsinálni. Ajánlott ezután elővenni az első Shop Stopot, hátha segít valamit a lelkeken.

2019-01-25 10:17:31 Rossz versek (2018) / Bad Poems Poleon (4) #21

DVD-megjelenés dátumáról tud valaki valamit?

Ha ezt bemutatják nálunk, osszanak a kapuknál hozzá egy kis bélyeget a popcorn mellé. Sajnos csalódás számomra, hiába a vizuális orgia, Nic karaktere totális homály, de Mandy-é is, csak úgy mint az egész film. A szemnek és a fülnek élmény, egyébként egy nagy blöff az egész sajnos. Hármas alá.

Az elején kicsit megijedtem, hogy valami elcsépelt, szar tinifilmet kapok az arcomba (nem néztem se előzetest és a storyt sem olvastam el). Aztán jött a meglepetés. Jack Black hozta amit tőle elvár az ember, a karaktere viszont több lehetőséget rejtett, mint amit végül kihoztak belőle. Gondolkoztam a hármas osztályzaton, végül egy "gyengébb" négyeskét kapott tőlem. Kevés mai filmek egyike amit nyugodtan megnézhetsz a csajoddal anélkül, hogy egyszer is feszengened kellene valami szar, alpári poén miatt (ami sajnos sok-sok múvi alapeleme).

Margot Robbie segge az egyetlen jó dolog ebben a kuytulék szarban.

Már hogy ne indokolná? Seligman talál rá. Sokszor vadidegen embereknek tud megnyílni igazán az ember.

előzmény: pracli (#55)

Kitalálhatod te is. Nem kell mindig mindent megmagyarázni szerintem, persze ez már emberfüggő, mármint az elvárások.

előzmény: slawter (#40)

Az általad feltett kérdések jogosak valamilyen szinten, de nem tudom őket komolyan venni. Méghozzá azért nem mert az egy dolog, hogy előző alkotók milyen tulajdonságokkal ruházták fel a vámpírokat, s hogy az ún.mítoszok is mire épülnek. Ezeket egészen nyugodtan meg lehet szegni. Nem lehet egy fiktív dologra ráhúzni semmiféle szabályrendszert szerintem. Ennyi erővel az összes vámpírfilm blődség, Pengét is nyugodtan kinyírhatták volna stb.

előzmény: slawter (#31)

Tudsz példákat mondani?:)

előzmény: slawter (#29)

Hatalmas csalódás, a kellemesebb fajtából. Nem tudom akik itt ketteseket meg egyeseket szórnak azok végignézték-e. Kitűnően nyúlt hozzá a témához a forgatókönyvíró, aki a regényt is jegyzi, a kivitelezés olykor lehet túlságosan is "csilivilli", de nem lepett meg Tim Burton fémjelzete után. A film első negyede miatt négyes. Voltak rendkívüli részek és káprázatos beállítások.

Néhol untatott. Ha nem Waits és Benigni játszik benne lehet kettes se. Sok jó dolog van benne, ezért négyes, meg Waits miatt.

2012-02-03 11:25:22 The Rum Diary (2011) / Rumnapló Poleon (5) #16

Már Jack Sparrowként is felfedezhető volt játékában Raul Duke, pontosabban Thompson nem egy jellegzetes stílusjegye, amit Bill Murray szintén kiválóan hozott. A Rumnaplót eleve marhaság hasonlítani, maga a könyv is teljesen más mint pl. a Félelem és reszketés, ezt magyarázni sem kellene. Kellemes mozi számomra, különleges hangulattal.

2012-01-28 20:15:58 Az ötödik pecsét (1976) Poleon (5) #77

Szerintem az a végén nem is pofon volt...Amolyan ez is az is. Ahogy Gyuricza is mondta: Azt már döntse el maga

2012-01-06 16:37:07 Zombieland (2009) Poleon (5) #49

Kibaszott jó volt! Aki ezt komolyan akarta venni, az nem csodálom, hogy lehúzta a filmet. Ez egy paródia, méghozzá a jófajtából. A zenék nagyon az én ízlésvilágomat találták el (Velvet Underground,Black Keys pl), ez egy plusz pont, Bill Murray az pedig Bill Murray, Harrelson pedig saját maga paródiáját adta (Született Gyilkosok), kurva jól. Remek szórakozás.

2011-12-06 18:48:51 Sleeping Beauty (2011) Poleon (2) #1

Remélem Julia Leigh más szakma után néz, borzasztó, hogy egy ilyen elképzelést ennyire gyengén kivitelezzenek. Két-három jelenetnél éreztem, hogy van itt valami, aztán...Ami még negatívum, hogy egyetlen egyszer csendül fel valami zene féle másfél óra alatt. Kár érte, jó mozi lehetett volna ebből.

2011-11-23 11:23:33 The Rum Diary (2011) / Rumnapló Poleon (5) #2

Kell kell kell kell. A jó öreg Dr.Gonzo..Itthon vetítik?

2011-11-14 11:25:21 [Hamarosan a mozikban!] Poleon #3736

Valaki tud valamit a Kerouac féle Útonról valami friss infót? Eléggé várom már..

Azért eléggé elkeserítő, hogy mikről megy a vita eme film kapcsán..

2011-10-15 12:57:06 Little Deaths (2011) Poleon (3) #1

Érdekes elképzelés. A három sztori közül talán az utolsó tetszett a leginkább, ugyanakkor végig éreztem azt a bizonyos hiányzó valamit, amire az ember azt mondja, hogy NA..ez itt és most nekem jó. Sokkal többet is ki lehetett volna ebből hozni, de egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

Mi az, hogy alapúl?:S

2011-02-16 18:55:23 Four Rooms (1995) / Négy szoba Poleon (5) #26

Éppen ma néztük meg egy barátommal eredeti nyelven, az utolsó két szoba még mindig mindent visz. Tim Roth zseniális ismét, csak az első szoba miatt nem kapott nálam maximális szavazatot, meg hogy Madonna nem mutatott cicit, gyáva dög..