Poleon

Regisztráció: 2011. február 16. (10 év, 8 hónap)

Születési év: 1986

4 2021-01-30 3,5
Grimsby
Agyas és agyatlan
4 2021-01-16 2,8
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Borat utólagos mozifilm: Királyságos vesztegetőajándék leszállítása amerikás vezéreknek egykor dicső kazah nép javára
4 2021-01-16 3,2
Angmareul boatda
I Saw the Devil
5 2021-01-03 4,0

2021-09-16 06:33:05 Kate (2021) Poleon (3) #3

A jó film manapság ritka mint a fehér holló. És ez sem lett jó film, ellenben nem kapcsoltam ki 10 perc után. Lehet kötekedni, de valamiért tényleg érdemes végignézni annak ellenére is, hogy nem tökéletes. Woody Harrelson karaktere jóval többet érdemelt volna, ez a része a produkciónak óriási csalódás.
Azt kell mondjam a sok rossz film között manapság üde színfolt, viszont ezt kivívni nem túl nagy dicsőség és egyben mindent elmond a felhozatalról. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, viszont aki utálja az "idegesítő" japán zenéket készüljön fel lélekben.

2021-05-13 22:22:32 Druk (2020) / Még egy kört mindenkinek Poleon (4) #26

Félig feelgood az csak. Benne van a levegőben az újabb visszaesés.

előzmény: szandika99 (#25)

Imádtam őket mindig is, de ez? Ez meg mi a ....nincs is rá megfelelő szó. 20 percig bírtam nézni aztán már majdnem sírtam rajta. Ezt nagyon nem kellett volna megcsinálni. Ajánlott ezután elővenni az első Shop Stopot, hátha segít valamit a lelkeken.

2019-01-25 10:17:31 Rossz versek (2018) / Bad Poems Poleon (4) #21

DVD-megjelenés dátumáról tud valaki valamit?

Ha ezt bemutatják nálunk, osszanak a kapuknál hozzá egy kis bélyeget a popcorn mellé. Sajnos csalódás számomra, hiába a vizuális orgia, Nic karaktere totális homály, de Mandy-é is, csak úgy mint az egész film. A szemnek és a fülnek élmény, egyébként egy nagy blöff az egész sajnos. Hármas alá.

Az elején kicsit megijedtem, hogy valami elcsépelt, szar tinifilmet kapok az arcomba (nem néztem se előzetest és a storyt sem olvastam el). Aztán jött a meglepetés. Jack Black hozta amit tőle elvár az ember, a karaktere viszont több lehetőséget rejtett, mint amit végül kihoztak belőle. Gondolkoztam a hármas osztályzaton, végül egy "gyengébb" négyeskét kapott tőlem. Kevés mai filmek egyike amit nyugodtan megnézhetsz a csajoddal anélkül, hogy egyszer is feszengened kellene valami szar, alpári poén miatt (ami sajnos sok-sok múvi alapeleme).

Margot Robbie segge az egyetlen jó dolog ebben a kuytulék szarban.

Már hogy ne indokolná? Seligman talál rá. Sokszor vadidegen embereknek tud megnyílni igazán az ember.

előzmény: pracli (#55)

Kitalálhatod te is. Nem kell mindig mindent megmagyarázni szerintem, persze ez már emberfüggő, mármint az elvárások.

előzmény: slawter (#40)

Az általad feltett kérdések jogosak valamilyen szinten, de nem tudom őket komolyan venni. Méghozzá azért nem mert az egy dolog, hogy előző alkotók milyen tulajdonságokkal ruházták fel a vámpírokat, s hogy az ún.mítoszok is mire épülnek. Ezeket egészen nyugodtan meg lehet szegni. Nem lehet egy fiktív dologra ráhúzni semmiféle szabályrendszert szerintem. Ennyi erővel az összes vámpírfilm blődség, Pengét is nyugodtan kinyírhatták volna stb.

előzmény: slawter (#31)