Poleon

Regisztráció: 2011. február 16. (8 év, 5 hónap)

Születési év: 1986

As Good As It Gets
Lesz ez még így se
5 2019-05-05 4,2

2019-01-25 10:17:31 Rossz versek (2018) / Bad Poems Poleon (4) #21

DVD-megjelenés dátumáról tud valaki valamit?

Ha ezt bemutatják nálunk, osszanak a kapuknál hozzá egy kis bélyeget a popcorn mellé. Sajnos csalódás számomra, hiába a vizuális orgia, Nic karaktere totális homály, de Mandy-é is, csak úgy mint az egész film. A szemnek és a fülnek élmény, egyébként egy nagy blöff az egész sajnos. Hármas alá.

Az elején kicsit megijedtem, hogy valami elcsépelt, szar tinifilmet kapok az arcomba (nem néztem se előzetest és a storyt sem olvastam el). Aztán jött a meglepetés. Jack Black hozta amit tőle elvár az ember, a karaktere viszont több lehetőséget rejtett, mint amit végül kihoztak belőle. Gondolkoztam a hármas osztályzaton, végül egy "gyengébb" négyeskét kapott tőlem. Kevés mai filmek egyike amit nyugodtan megnézhetsz a csajoddal anélkül, hogy egyszer is feszengened kellene valami szar, alpári poén miatt (ami sajnos sok-sok múvi alapeleme).

Margot Robbie segge az egyetlen jó dolog ebben a kuytulék szarban.

Már hogy ne indokolná? Seligman talál rá. Sokszor vadidegen embereknek tud megnyílni igazán az ember.

előzmény: pracli (#55)

Kitalálhatod te is. Nem kell mindig mindent megmagyarázni szerintem, persze ez már emberfüggő, mármint az elvárások.

előzmény: slawter (#40)

Az általad feltett kérdések jogosak valamilyen szinten, de nem tudom őket komolyan venni. Méghozzá azért nem mert az egy dolog, hogy előző alkotók milyen tulajdonságokkal ruházták fel a vámpírokat, s hogy az ún.mítoszok is mire épülnek. Ezeket egészen nyugodtan meg lehet szegni. Nem lehet egy fiktív dologra ráhúzni semmiféle szabályrendszert szerintem. Ennyi erővel az összes vámpírfilm blődség, Pengét is nyugodtan kinyírhatták volna stb.

előzmény: slawter (#31)

Tudsz példákat mondani?:)

előzmény: slawter (#29)

Hatalmas csalódás, a kellemesebb fajtából. Nem tudom akik itt ketteseket meg egyeseket szórnak azok végignézték-e. Kitűnően nyúlt hozzá a témához a forgatókönyvíró, aki a regényt is jegyzi, a kivitelezés olykor lehet túlságosan is "csilivilli", de nem lepett meg Tim Burton fémjelzete után. A film első negyede miatt négyes. Voltak rendkívüli részek és káprázatos beállítások.

Néhol untatott. Ha nem Waits és Benigni játszik benne lehet kettes se. Sok jó dolog van benne, ezért négyes, meg Waits miatt.