tosokigyula

Kevin Costner miatt. Amúgy sima egyes. (Nyilván a kutya édes pofa és ügyes és okos. Nem rajta múlt, sem a trénerén.)

A zenéje 5-ös!

Egyenetlen, de helyenként rendkívül szívmelengető "cseszlovák" vígjáték. Egyszer még markoló is:harmonika átadás

Nem láttam a sorozatot, tökéletesen egyetértek a véleményeddel.

előzmény: polarbee (#1)

Sajnos a kiváló Ricardo Darín jelenléte sem tudta a középszerűből felemelni ezt az egyébként igyekvő darabot.

2017-07-19 14:20:54 Truman (2015) tosokigyula (4) #2

Nos, ez nem vígjáték.

Nem vígjáték. A főhőst nehéz megkedvelni, ami a betegségét tekintve elég életszerű megközelítésha ez koncepció volt, az dicsérhető. Talán jobb is, hogy nem jópofizták el.

Értem, köszönöm!

A "t...izé" az mit rejt, sajnos nem tudtam a szövegösszefüggésből sem megfejteni...

2016-01-05 19:13:50 Foxcatcher (2014) tosokigyula (2) #20

Vanessa Redgrave (is) emlékezetes volt. Nekem nem vontatott, vagy lassú volt, hanem álmosító.

2014-12-17 20:04:25 All Is Lost (2013) / Minden odavan tosokigyula (5) #15

Nem hiányzott a "függő" befejezés, de Robert Redford elképesztően valóságszerűvé tette a forgatókönyv meséjét. Zseniális alakítás. Felejthetetlen momentumok sora.

2014-11-24 10:14:55 Lucy (2014) tosokigyula (3) #34

Choi Min-sik belépője az ezüst alpakka öltönyben az elején nagyszerű! Aztán nagyon meredek lejtő.

2014-02-02 15:07:56 Four Brothers (2005) / Négy tesó tosokigyula (4) #3

A zenéje nagyon "ottvan"!

Lassú film a főhős helyenként magával ragadó kisugárzásával.

2013-03-18 20:01:48 Savages (2012) / Vadállatok tosokigyula (3) #21

Velem is előfordult, hogy egy irodalmi alapanyag megfilmesítését bénának éreztem a saját filmemnél ami az olvasás közben és utána megy. Szerintem az ilyen csalódás feldolgozható. Nem ok a lepontozásra.(még ha csak eggyel is.) Maradok tisztelettel.

2011-12-06 20:28:47 Margin Call (2011) / Krízispont tosokigyula (2) #1

Kínlódás. Kivéve J. Irons urat, ő (szerintem tudatosan és jogosan)lesüllyedt az alkotók színvonalára . Szegény K. Spacey próbálkozott, ő Détárira emlékeztetett. P. Bettany és D. Moore között az volt a különbség, hogy az idegesebbet hagyták dohányozni. Jó iparosok (plusz egy-két zseni)szarból vajon milyen várat építenek?

Legalább ne beagle lett volna!

láttam. egész jó. D'Onofrio nagyon.

Pörgős franciás krimi lagymatag hepienddelegy erős Roschdy Zem jelenléttel.

2011-05-23 18:25:05 The Heavy (2010) / A Nehézfiú tosokigyula (3) #1

Igényesen elkészített gengszterfilm, imádni való angolsággal, egy szimpatikus főszereplővel, remek mellékszereplőkkel, jó zenével. Remek szórakozás, sajnos kiszámítható fordulatokkal, eredetiségtől mentesen.

A zenéje is igazán eltalált.