flake

Regisztráció: 2010. november 26. (6 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

horror.mindfuck.suspense.

Rendezők: Akira Kurosawa, Alejandro Jodorowsky, Anders Thomas Jensen, Andrej Tarkovszkij, Ang Lee, Billy Wilder, David Fincher, Denis Villeneuve, Ingmar Bergman, Kon Satoshi, Martin Scorsese, Na Hong-jin, Park Chan-wook, Paul Thomas Anderson, Rian Johnson, Roman Polanski, Sono Shion

Születési év: 1986
Lakhely: Paper Street Soap Company (Middlesex)

Annabelle

A Monster Calls
Szólít a szörny
4 2017-07-10 3,7

2017-07-31 17:38:28 Ai no mukidashi (2008) / Love Exposure flake (5) #27

Valóban négy órás, de én még simán néztem volna tovább. Fel sem tűnik a hosszú játékidő, ez a film tényleg egy csoda :)

Én Őze Lajos szeretnék lenni.

Pont azt akartam írni, amit BonnyJohnny; nem csak Nolan legjobb, legkülönlegesebb filmje, hanem minden idők egyik legjobbja. Bevallom, hozzám az Inception is nagyon, nagyon közel áll.

Bár mondtam már neked, azért írom itt is, szerintem baromi jó! Várom a többit is :)

előzmény: dikalosz (#642)

2017-06-29 22:00:56 Ren zhe wu di (1982) / Az 5 Ninja elem flake (5) #2

Ez is egy olyan film, amire a gyerekkorban elkövetett végtelen számú megtekintés miatt nem tudok ötösnél rosszabbat adni :)

Tulajdonképpen négyest kellene rá adnom, néhány baromi fontos ponton megcsúszik a film szerkezete és elég kizökkentővé válik olyankor. Lehet, hogy ez tudatos rendezői döntés, de én nem tudtam megnyugtató magyarázatot találni rá. Talán az emocionális töltetet szolgálta volna tompítani, megtartani a végére, de engem így is zavart. Egyébként elképesztő erejű mozi, Daniel Day-Lewis meg... Hát nem kicsit lett szegényebb a mozi világa az ő visszavonulásával :(

2017-06-13 22:49:58 [Általános fórum] flake #6995

Mindet láttam. Ennyi erővel lehetne imdb-s lista is, nem túl nagy a különbség. Nyilván nem értek vele egyet, de ez mindegy is. Engem abszolút nem zavar, hogy olyan filmek vannak rajta, amiknek nagyon nem kellene és hogy olyanok nincsenek, amiknek itt volna a helye. Bár egy dolog azért megmosolyogtatott. Raging Bull 99. és a Rocky 84. :) Még mielőtt bárki félreértené, semmi bajom a Rocky-val, de azért a Raging Bullt soha, semmilyen kontextusban nem lehetne alárendelni.

Van egy pont, amin túl a St4nt0N által is felhozott hibák, csúsztatások miatt már nem tudtam neki elhinni, amit állít magáról. Nekem ezt sikerült elfogadni, így tudtam élvezni a rendezést és a színészi játékot. Szórakoztatott, de semmi több. Lesújtó véleménnyel sem vagyok róla és a rászánt időt sem sajnálom. Ötös semmiképpen sem lehett volna, négyesre pedig hármasról a kedélyes rendezés emeli fel.

előzmény: dézi (#7)

Mondhatni tökéletesen egyetértek St4nt0N-nal, csak én benyeltem :)

Szintúgy :)

előzmény: Ágó (#1)