BrutalBarby

Az alap ötlet az jó lenne ,deAmikor bemennek Bostonba , a Droidon nem tesztelnek semmit. A filmben mindenhol tesztelnek csak itt nem :D és még sorolhatnám

2020-08-05 10:04:32 Cosmos (2019) BrutalBarby (1) #1

Minden féle Sci-fit szeretek,még a kis kölcségvetésüeket is. De ez Borzalmas. Keresem a szavakat,de nem találok ide illót. Bármelyik első kapcsolat felvételes film jobb. Inkább meg nézem Spielberg Harmadik típusú találkozások 1977-es filmjét,hogy kiheverjem ezt a traumát.

2015-05-16 11:12:31 Taken 3 (2014) / Elrabolva 3. BrutalBarby (2) #33

nagyon gyengére sikerült sajnos (a sok vágással pedig élvezettettlenné tették az akció jeleneteket)

zseniális. üde színfolt a tucatfilmek világában.

2014-06-07 22:09:43 The Machine (2013) / A Gép BrutalBarby (3) #2

Végig olyan érzésem volt, hogy egy 80-as évekbeli filmet néznék. A zene vangelis utánzat volt,ami nem baj(ezért kapott 3 ast).Üresnek tartalom nélkülinek láttam az egészet.Tipikus mondat következik: ebből a storyból többet is ki lehetett volna hozni.

Elnyújtották a nagy semmit!!!.Inkább nem írom le amit őszintén gondolok mert ,legalább egy évre kilennék tiltva innen (az első rész rendben volt). Inkább megnézem a Szomszédok teleregényt az is jobban pörög mint ez a csíramálé.

Egyet értek az előttem szólókkal, ha lett volna sörétes puska a kezemben ,akkor tuti egyet kettőt a tévébe lövők.
Egy jó dolog volt a filmben ,mégpedig ,hogy Katie Holmes-ot a végén csak el vitte a Szientológia :)

Ritkán írok ide ,de ez a film fizikai fájdalmat okozott...