safranyn

Én elég sok mindent elbírok, de ez az egyik legborzalmasabb filmélményem evör.

2019-08-13 14:19:20 [Tévésorozatok] safranyn #3659

A Swamp Thing elhanyagolható, a Doom Patrol viszont kötelező darab :)

előzmény: HejjaX (#3649)

Hihetetlen, hogy ennyi év távlatából már mennyivel egyszerűbb a helyzet. Felix és Martin szerintem nem ugyanaz az ember, ahogy Vera és Claudia sem ugyanaz a nő, ennél sokkal egyszerűbb a helyzet. Felix a pince/alagút falát csáklyázó Martint hallja, ebbe kezd némileg bekattanni és valószínűleg már akkor is hallja a hangokat, amikor nincsenek is. Claudia rázárja az inzulin sokkot kapott férjére a pinceajtót. Mondjuk szerintem Martin nem ezért veri át a falat Fexlinél, egyszerűen csak régészként kíváncsi rá, hogy mit rejt és hová vezet az alagút. Az kétségkívül érdekes, hogy ugyanaz a színésznő játssza Claudiát és Verát is, emiatt lehet benne némi szimbolizmus, de szerintem egyszerűen a nézők összezavarása volt az oka. Az, hogy Vera kihez beszél a konyhában, az az utolsó jelenettel egyértelművé válik. Szeretem ezeket a spanyol okos krimiket, thrillereket, ha esetleg nem láttátok még, akkor a Contratiempot is érdemes megnézni a témában.

előzmény: safranyn (#1)

2017-01-13 10:58:58 Passengers (2016) / Utazók safranyn (?) #7

A fenéket kell megváltoztatni. Ez a magyar forgalmazó hülyesége volt, aki jól láthatóan nem tudta, hogy az véletlenül sem csavar, hogy nem véletlenül ébred fel Lawrence. Az idióta "nem véletlenül ébredtünk fel mondat el sem hangzik a filmben, csak a magyar előzetesben.

2016-02-21 13:32:39 Backtrack (2015) safranyn (3) #1

Egészen vállalható dvd-kategória. Elalvás előtt tökéletes.

2014-12-25 16:59:07 The Interview (2014) / Az interjú safranyn (1) #1

Biztosan csak a hájp okozta a csalódást, de ez egy rettenetesen gyenge vígjáték volt.

Felteszem magamnak a kérdést: hogy tarthatok egy olyan filmet zseniálisnak amit meg sem értettem teljesen?

hát ennél sokkalta többet vártam. nem túl nagy költségvetésű film

2011-04-22 21:50:47 11:59 (2005) safranyn (5) #1

Hihetetlenül összerakott film Jamin Winans stílusban

Minden idők egyik legjobbja nálam, érthetetlen, hogy hogy nem jutott el a nagyközönséghez

Nem vagyok oda az ilyen filmekért, de ez megvett

2011-04-22 21:36:34 127 Hours (2010) / 127 óra safranyn (5) #54

Boyle ezt nagyon megcsinálta.

2011-04-22 20:57:19 Unknown (2011) / Ismeretlen férfi safranyn (5) #3

Megadom rá a zseniálist, bár szerintem az Elrabolva magasan jobb volt. Élvezetes, lendületes, csavaros és "az ismeretlen nős" szál nagyon hasonlít a Bourne e szálára. Liam Neeson azonban vénségére lesz zseni.

2011-04-22 20:55:32 Scream 4 (2011) / Sikoly 4. safranyn (3) #9

Teljesen adom a véleményed. Jó filmnek én sem nevezném, mert néha már idegesítően buta, mégis bármikor megtudom nézni bármelyik Sikoly filmet. Igaz 2011-ben kicsit többet vártam Wes Craventől, de tulajdonképpen csak az új generáció is kapott egy nem tüdőgatyás sikolyt.

előzmény: GothMan (#8)

2011-04-22 20:53:58 Source Code (2011) / Forráskód safranyn (4) #8

A legfurmányosabb filmeken edződök, de ennél valahogy nekem sem teljesen áll össze a kép. Az alapötlet zseniális, a sztori is, azonban kicsit sótlan. Talán a Hold miatt és a befejezés miatt azért több mint közepest adok.

2011-04-22 20:52:17 Buried (2010) / Élve eltemetve safranyn (4) #21

Én sokkal kevesebbet vártam ettől a filmtől és ahhoz képest nagyon kellemesen csalódtam. Persze a koporsó méretváltozása kissé zavart (de ezt betudom optikai csalódásnak). Mind rendezésileg rendben volt és Ryan Reynolds is szépen elvitte a filmet.