iiglo

Regisztráció: 2010. augusztus 8. (13 év, 7 hónap)

Operation Fortune: Ruse de Guerre

4 2014-10-05 3,8
Man of Steel
Az acélember
2 2014-08-21 3,1

Ma már nem újdonság az a gondolat annyira, ami 1995-ben még meghökkentő és fejbekólintó elképzelés volt, hogy az öntudatra ébredő, az információtengerben élő szellem egyesül az emberi szellemmel és új fajt hoz létre. Ha ezt akkor nem élted meg WOW élményként, ma miért élnéd. A rajzfilm hangulata, tempója, lassú gyors jelenetek váltakozása, a képi világa és nem utolsó sorban a hangi, zenei világa is ihletett magasságokba viszi az alkotást (persze a lényeg a mondanivalója, az elejtett félmondatok, a képi utalások az első kockától az utolsóig) . Az, hogy ebből csináltak egy filmet amiben az összes közlendő: a főszereplő olyan mintha meztelen lenne de nem az, az egy nagyon aljas vicc. Aki szereti az eredetit szerintem nem is tudja végignézni, nekem nem sikerült, mert rettenetesen utálom a silány gagyit, főleg, ha bemocskol egy igazán kivételes művet - nekünk a 2000 évek előtt élő fiatal felnőtteknek szinte kúltúrális alapművet - a puszta létezésével.

előzmény: lizardking (#39)

2023-01-15 20:03:50 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] iiglo #26895

ez már csak Gay Ritchie...

Áthelyezve a(z) Operation Fortune: Ruse de Guerre topikból.

Félelmetes, hogy minden dán filmben van egy családon belüli szexuális erőszaktevő :( ez a jellegű szélsőségesség szerintem undorító és felesleges.

2022-07-09 10:29:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] iiglo #26668

Rettentő durva. Semmiképpen sem szabad gyerekkel nézni! Hajók, szörnyek, hajótörés, lándzsák, ájulás percenként... A piros szörny egy atomtengeralattjáró metafórája. Szerintem USA propaganda az egész. Jesus S.O.S!

Áthelyezve a(z) The Sea Beast topikból.

2020-02-26 18:52:21 [Filmet keresek] iiglo #2644

Adott egy film, aminek nem jut eszembe a címe és megőrülök ha eszembe jüt, hogy nem jut eszembe:

KB. 2010 körül jöhetett ki (de lehet, hogy nem).

Francia rendezőpáros készítette, akik a forgatókönyvet is írták, ezen kívül szerintem nem ismertek.

Magyart szinkronnal is megjelent.

Egy pár életéről szól, idős korukig, mindketten írók és a filmben sokszor összevesznek majd kibékülnek, az a lényeg, hogy új életet kezdenek majd találkoznak, váltanak két mondatot és folytatják együtt tovább ketten. A film végén a nő a férfit bekötött szemmel egy szikláról a mélybe "vezeti". Egy interjú a film kerete amit a nővel? készít valaki.

A nőről a filmben kiderül, hogy zsidó, a párja pedig rájön, hogy ő is zsidő, igaz, csak a lelkében. Nagyon vicces jelenet.

Vígjáték, dráma.

Ha valaki tudja mia a címe, hálából belinkelem a .torrentet :D

2020-01-16 20:35:24 Nem vagyok a barátod (2009) iiglo (?) #25

Grotszek mint a többi förtelme, sajnos a sátánista ocsmányság ma nagyon menő. Kibillenteni az áldozatot, valamivel sokkolni. Micsoda szar. Ez az ember beteg és fertőző... Nektek a legalja a szórakoztató, biztosan bennem van a baj, ugye Maúnika?

Rettentő ócska, bugyuta film. Komolyan mondom, akinek ez tetszik - mivel felfoghatatlanul blőd az egész - annak milyen film nem? Meg ne nézzétek, vagy ha sci fi rajongók vagytok, akkor majd ingyé, ne támogassuk a dilettantizmust, borzalom.
Nevetséges történet, nevetséges szöveg, nevetséges főhős. Majmok, kilövés közben felmászó hero, na meg az forgó radarról elugrós jelenet :D A holdon rendesen plázák vannak, de ha át kell gurulni a hátső felére akkor nyitott kis roverrel hasít mindenki, a holdkalózok is :D :D :D holdkalózok, pjí pjí - és már repülnek is a lassított fotonok az űrrevolverekből :D ha nem aludtam volna be rajta, és van nálam egy hatalmas rakéta, lehet, hogy még vígjátéknak elment volna... Most amúgy csak kínomban nevetek. 1600Ft. Kétszer. (JA, nehogy félreértsétek, nem azért nem minősítem A story-t, mert elfelejtettem, hanem mert nincs,értettem a film történetét, meg értettem, min volt az ami nem sikerült, de miééért, miért hitte a feleségem hogy megéri nem felállni. Most szpojlerezek, állj fel ha először ez felmerül benned, nem maradsz le semmiről).

2019-02-07 16:45:17 Hostel: Part II (2007) / Motel 2. iiglo (?) #16

Beteg, ostoba, igénytelen, mint a célközönsége.

2019-02-02 16:49:34 First Man (2018) / Az első ember iiglo (1) #41

Várható volt, hogy szar lesz sajnos, az előző remekmű tükrében pláne... zéró.

2019-01-12 14:04:22 Searching (2018) / Keresés iiglo (?) #9

Felkerült a nc-tékába, úgyhogy lepattintjuk de bíztatónak tűnik :D