Lacroix

Thor baltájának a nyele eltűnt vagy abból megint lesz kicsi Groot?

1-2 dolgot leszögeznék:
Fizikai kihatása EU-ban volt a szellem alaknak,hisz Force Unleashedben a szellem Kenobi kardozott Starkillerrel. A Birodalom visszavág-ban pedig leül a farönkre :D
Az viszont engem jobban megmosolyogtat,hogy a vegán emberek elkezdték örülni. "Csubi vega lett"
Várom már a vegán propagandát,hogy Luke Skywalker a népírtó egy mocskos húsevő,aki kihasználja szegény Ach-To-n élő tejadó lényeket.
Az pedig egyenesen vicc és szánalom,ahogy Michael Bayt idézték a csók jelenetnél :'D

2017-08-19 14:12:19 Don't Breathe (2016) / Vaksötét Lacroix (4) #28

Én olyanra emlékszem,hogy:
Felkereste bocsánatot kérni(?) Max kijavítanak,ha tévedek

előzmény: Modric (#27)

Tisztában vagyok ezzel,csak gondoltam valami bonyolultabb képlet áll a háttérben :)
Régebben ez le volt írva töviről hegyire,de sehol nem találtam :D Köszi

előzmény: Ugor (#11919)

Milyen képlet alapján számolja ki az adott ember súlyát?
Észrevettem,hogy ha idei filmet nézek akkor +3 vagy +4et ad hozzá. Ha régebbit,akkor csak +1

2017-08-12 22:02:50 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #23057

Milyen képlet alapján számolja ki az adott ember súlyát?

2015-08-16 17:52:13 [Kritikus kód] Lacroix #326

A kívánság listát hiányolom nagyon :/

2015-02-13 01:42:58 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #21181

Nem reklám,de egy konkurens oldalon 30 film véleményezés után ajándék mozijegy jár. Akiknek kicsit kong a pénztárca jól jöhet :)

Kérném összekötni az Így neveld a sárkányoddal ezt a 3 kisfilmet

Legend of the Boneknapper Dragon
Book of Dragons
Gift of the Night Fury

2014-02-22 18:54:22 [DVD topic] Lacroix #1141

Több db bontatlan Dexter 1. évad 2000 Ft!

2014-01-04 00:27:15 [Filmet keresek] Lacroix #1619

Keresem azt a filmet,amiben az egyik szereplőt állandóan melegnek állítják be. A film végén két csaj között ébred és kijelenti,hogy meleg
Ötlet?

2013-09-16 18:47:13 [Tévésorozatok] Lacroix #1843

Sliders 3. évad 299Ft a debreceni Media Marktban!
Mondjuk meglepő volt,hogy 2 csaj csak a 6 lemezes tokja miatt vette meg :D

2013-09-02 13:18:13 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #19211

3 középiskolás csaj most kereste a csillagok háborúját DVD-n díszdobozban. Úgy érzem van még remény

2013-08-23 20:21:29 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #19182

Nem tudom kinek mennyire új vagy régi ez,de nincs rá szó

2013-08-19 00:58:39 [Tévésorozatok] Lacroix #1804

Ne aggódj.Befog

előzmény: Lil Martin (#1803)

2013-08-02 02:24:10 Oblivion (2013) / Feledés Lacroix (4) #101

A film alapfelállása sejthető volt kezdettől fogva és nem is nagy meglepetés,hogy kamu a Titán projekt.A klónos dolgon inkább meglepődtem. Az volt, ami teljesen kizökkentett az egysíkúságból
Az eldördült pisztoly jelenet kicsit kínos és kiszámítható

Elismerem eléggé béna a befejezés,de a morális részét felesleges feszegetni.Vannak emberek akik mindent megadnának,hogy újra lássanak valakit bármi áron.
A befejezéshez pedig annyit fűznék pluszba még:
A második rész pornó lesz ennyi Jackel és 1 Juliával :D

2013-08-01 17:23:45 [Hamarosan a mozikban!] Lacroix #5159

Én arra gondoltam,hogy az általános műveltség mennyire hiányzik az emberekből. Simán kinézem,hogy várják a happy endet és a nagy lagzit a végére a mai tizenévesek,mert annyira nincsenek képben egy alap dologgal :D

előzmény: cucu (#5157)

2013-08-01 13:56:59 [Hamarosan a mozikban!] Lacroix #5155

A moziba beülő fiatalság pedig várja majd a happy endet,mint a 300nál 7 éve?

előzmény: cucu (#5152)

2013-07-08 10:29:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18924

Egy film címe szemet szúrt. Ez után senkinek nem lehet egy rossz szava se a boszorkányvadászokra

előzmény: Xuja (#18919)

2013-06-30 16:55:34 Man of Steel (2013) / Az acélember Lacroix (4) #207

Van benne humor hisz nevettek mellettem sokan :D
Nekem akkor is a 106 balesetmentes munkanap a legvicessebb az egész filmben

2013-06-30 16:53:01 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18863

Engem jobban idegesít a tizenévesek szintjén menő civakodás :D

2013-06-30 09:19:47 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18855

Tudd be annak,hogy a Szombat esték érdekesek :D

2013-06-30 08:52:51 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18852

A sithek bosszújában elindult az off.Valaki rakja már át ide

@Ninety-Four
"Brutális, magával ragadó film.A legjobb csatajelenetekkel a Gyűrűk Ura óta" :D

2013-06-29 16:49:08 Man of Steel (2013) / Az acélember Lacroix (4) #198

Amikor hazautazik az anyjához,akkor a háttérben van a lestoppolt kamion oldala.Plusz a tartálykocsi,amit Zodd hozzávág.

előzmény: Glasseye (#197)

2013-06-24 17:36:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18642

Válogass :D

2013-06-24 13:42:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18516

A főnököm fia itt röhög rajtatok :D

előzmény: Glasseye (#18515)

2013-06-24 12:14:46 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18492

Most jöttem rá,hogy birkaságot írtam.
Tényleg tudja a rendes nevét,de ettől függetlenül engem még mindig zavar a felveszek 1 szemüveget és senki nem ismer rám megoldás.

Az egymáshoz való hozzáállásotok pedig kezd gyerekes lenni.

Áthelyezve a(z) Man of Steel topikból.

előzmény: Gasz András (#168)

2013-06-23 23:40:57 Man of Steel (2013) / Az acélember Lacroix (4) #155

Összeségében nekem tetszett és a TDKR szintjén megüti nálam.
Easter egek közül ki mennyit vett észre?
Gondolok itt a két Lexcorp logóra és Wayne műholdra.
Személy szerint (egyedül én)jót mosolyogtam a 106 napja balesetmentes munka jeleneten. Zodd nekivágja és egyből nulla lesz a számláló :D

Egyetlen 1 dolog volt,amiért legszívesebben eleresztettem volna egy hangos ....-ot
Miért kell a legvégére bevágni azt a szemüveges jelenetet? Lois Lanet nem lehet ennyire szőke

Nem akarok mély mondanivalót társítani ehhez a filmhez,mert nincs. Az amerikai politikai életet megfelelően kifigurázza. A nézhetetlen jelző erős rá az én véleményem szerint. Másnaposok 2-n én jobban szenvedtem

Gemma Arterton színészi játékát pótolja a bőr nadrág.

Az bizony kecske volt

Voltak benne vicces részek,de ennek a filmnek nem a humoros oldalát kell nézni.Nem hiába szerepel itt KT-n a szatíra címke

2013-06-12 00:51:50 [Elgondolkoztató filmes kérdések] Lacroix #10

Áh,hát magamhoz nyúlok

2013-06-12 00:30:14 [Hamarosan a mozikban!] Lacroix #5016

Jobb listában reménykedtem (esetleg egy Alien,SW)azok után,amilyen filmeket kerestek az áruházban.Pont a mai napon telefonáltak az Egy asszony illata miatt is.Kár

előzmény: Cornelius (#5015)

2013-06-12 00:23:04 [Tévésorozatok] Lacroix #1738

Lesz majd CH-kor

előzmény: Simpleton Larry (#1737)

2013-06-11 20:45:21 [Hamarosan a mozikban!] Lacroix #5012

Egy kis reklám Hajdú-Bihar megyében élőknek.

"A Debreceni Tizenkettő (június 14-16.)

Az Apolló Art Klub elhozza a vásznakra minden idők 12 legjobb filmjét az Apolló mozi közönségének szavazatai alapján!
Részletes program, és a filmek listája hamarosan!"

Kár,hogy még most sincs semmi hír mit lehet majd megnézni.

2013-06-11 00:52:55 [Tévésorozatok] Lacroix #1734

GoT évadzáró
Összességében bennem túl nagy happy end évadzáró érzést váltott ki
Ki is hiányolta a farkasfejet?:)

2013-06-09 01:20:31 [Tévésorozatok] Lacroix #1731

Esetleg nézi valaki a Modern Family-t?
S04e13 vége eszméletlen jó lett a keresztapás utalással :D

Owen bácsi nem szimpatizált ezzel az egész Jedis dologgal.Elég csak visszaemlékezni arra,hogyan állt Luke terveihez. Plusz ez a beszélgetés is mindent elárul
"Aunt Beru: Luke's just not a farmer, Owen. He has too much of his father in him. Uncle Owen: That's what I'm afraid of."

A központi jedi hős a régi trilógia szerint Luke,így Leia háttérbe szorul. Ez a kijelentés pedig Yodától okkal történik,hogy a néző elgondolkozhasson a jelentésén.
EU-ban szépen tovább is vitték ezeket,amiket nemsokára semmisnek is mondhatunk sajnos

előzmény: simijohnny (#97)

Pont te írtad be az idézetek közé azt,amit most cáfolsz.
Obi-Wan Kenobi: Ez a fiú minden reményünk!
Yoda: Nem, van még más is.

Egész jó pofa és aranyos,bár 1-2 dolgot nem nézek el :D

Néhol vicces,néha idegesítő.
Kár,hogy a lépegető idősíkja kicsit korai

2013-06-04 19:47:13 [Tévésorozatok] Lacroix #1691

Na ezen hangosan röhögtem :D

2013-06-04 11:47:03 [Tévésorozatok] Lacroix #1662

Ezt pedig Ygritte megmondta

Plusz Edmund jár jól a legjobban a RW-el.Belenyúlt a mézes bödönbe.

2013-06-04 11:39:43 [Tévésorozatok] Lacroix #1659

Stephen King regényadaptációjára gondolsz szerintem.Tortúra

Aki pedig nem olvasta a könyvet az sűrűn fog még b*zdmegolni a következő évadban is.

előzmény: cucu (#1657)

2013-06-03 23:14:00 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18131

A "sértett" fél nem nő volt. Egy női táskát gyorsan átlehet nézni,hiába fekete lyukként üzemel a férfiak szemében :D
Személy szerint az a gond,hogy sokan személyeskednek és felháborodnak a semmin.

Én nem a biztonságit ütném le,aki megmotoz és feltart 5-10 másodpercig.Azt,aki nekiáll háborogni és követelni a panaszkönyvet. Feltart másokat és saját magát hozza kellemetlen helyzetbe a hőbörgésével,hogy őt bűnözőként kezelik és megsértik a privát szféráját.

A mobilos dolog pedig tolerancia kérdése,ami sok emberben nincs meg. Pontosan nem tudom,hogy írják,de elég nagy betűkkel és érthetően leírják,hogy némítsa vagy kapcsolja ki

előzmény: cucu (#18129)

2013-06-03 21:23:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18124

Elveszik a tükröt olyan címszó alatt,mert embert lehet vele ölni.Közben pedig ököl vagy ember fej nagyságú kövek vannak szerteszét a kempingben.

Pénztáraknál kivan és ki volt rakva és a honlapjukon is fel volt tüntetve:

Arról pedig ne is beszéljünk,hogy minek táskát vinni 1 moziba? Oda rakják a zugkaját?:D Elméletileg azt se lehet bevinni,úgy mint bármelyik szórakozóhelyre a más helyről származó italt,ételt.

A munkájukat végzik és ezért fizetik őket.Akinek meg nem inge,az nem veszi magára,hogy "potenciális bűnözőnek" kezelik.Engem akkor lassan 8 éve gyilkosnak titulálnak:)

előzmény: flake (#18117)

2013-06-03 10:17:45 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18116

Gondolom az ember nem hord magával semmi olyan dolgot,amitől kínos helyzetbe kerülne. Fesztiválon is átnézik az utazótáskákat,hiába van tele a kemping emberfej nagyságú kövekkel :D
Ott senki nem háborog és halad normálisan a sor.

előzmény: flake (#18114)

2013-06-03 10:12:13 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #18113

Vasember 3-nál is volt premier héten ellenőrzés.Az a baj az emberekkel,hogy eltúlozzák az egész helyzetet és bolhából csinálnak elefántot.

2013-05-24 00:53:22 [Alulértékelt filmek] Lacroix #21

Én személy szerint a Dobogó Köveket,mint Magyar filmet tartom alulértékeltnek.

Mondjuk úgy,hogy elég szépen körülírtad az egyik szembetűnő "jellemvonását" a korához képest :D
Ez ni

Én lassan már 8 éve láttam,de mai napig szép emlékekkel gondolok a filmre. Főleg a felejthetetlen Nino Rota számra:)

2013-05-16 14:14:15 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lacroix #17940

Ha a Pacific Rim nem csigázott fel,akkor ez felfog
Atlantic Rim

Ajánlanám figyelmedbe a Google keresést kép alapján a színésznő nevére. Ott pedig a 4.sor első képét :D

2013-05-13 14:26:54 [Tévésorozatok] Lacroix #1583

Nem nevezném ellaposodásnak azt,ahogy Jorahval fog ércelődni,arénás jelenete,felfedi Rhaegar fiának a kilétét,plusz elindul Meereenbe Daneryshez

Sokkal laposabb a Bran és a Dorne-i történések.

Na meg ott köt ki,ahova a kurvák mennek:)

2013-05-13 12:22:46 [Tévésorozatok] Lacroix #1574

Sárkányok táncából van előrehozva az egész kínzósdi,hisz a 2. évad végén nem magyarázták meg Deres felégetését.Plusz a 3. és 4. könyvben nem is szerepel Greyjoy.
A kínzása pedig jó darabig elfog még tartani :)

2013-05-11 19:08:47 Iron Man 3 (2013) / Vasember 3. Lacroix (3) #82

"Tony Stark karaktere végre nem a szuper szuperhős figurát hozza, hanem megismerkedhetünk a lelki démonaival is. Végre nem egy olyan szuperhős akiben egy csöpp hiba sincs, aki képtelen megsérülni, megbetegedni stb.. "

Az előző filmek is megmutatták a nem hibátlan személyiségét.A megsebesülés pedig elég messze áll a realitástól,úgy mint a TDKR-ben.

2013-04-27 21:40:56 Iron Man 3 (2013) / Vasember 3. Lacroix (3) #35

Túl sokan dicsérik a semmiért ezt a filmet.A légszívszorítóbb rész egyedül az egész filmbenamikor Peppernek beszél New Yorkról.Megszeretné védeni azt amit mindennél jobban szeret stb-stb
Ettől eltekintve mi az,amit mégis felmutat az ígéretek alapján? Egy idegesítő kisgyerek,akivel ki kell tölteni azt a plusz 45 percet. Erőtlen és gyenge poénok,amivel Starkot kiherélték jóformán.
A legnagyobb szívfájdalmam pedig Kingsley.Miért kellett elbaszni ennyire,hogy egy szánalmasnak mondható színészt kreálnak a trailerben bemutatott Mandarinból?
Legközelebb ha ilyen keserűen jövök ki a moziból megkérek valakit,hogy adjon egy kis 4dx élményt és köpjön szemen.
Legalább az idegesítő kisgyereket elővehetik majd 10 év múlva,ha szóba jön a James Bondosítás. Hisz a sufni garázsban rejtőző zseni akkorra már a történet szerint nagykorú lesz.

2013-04-27 01:48:01 Iron Man 3 (2013) / Vasember 3. Lacroix (3) #26

Ez a film annyira sötét tónusú,mint Alekosz fecskéje

2012-04-26 19:36:21 The Avengers (2012) / Bosszúállók Lacroix (5) #17

Megnéztem és le vagyok nyűgözve.
Rég láttam ennyire jól felépített filmet az elejétől fogva. Szép lassan kibontakozó történet a megfelelő tálalással.
A jellem és karakterfejlődés a filmben egyszerűen zseniális. Sólyom és Özvegy közismert szerelmi szála, Stark önimádata és mindenből viccet űzése,Thor drámaisága. A.Kapitány és Nick Fury szerintem nem volt kiemelkedő,de ez az én magán véleményem.
Nagybetűvel kiemelve Hulk karakterét,ami a 2 különálló film után végre kiköszörülte a csorbát. Mellékszereplőként Hill és Coulson és ügynök is megállta a helyét. Utóbbi főleg,ahogyan az emberek szívébe lopta magát pár Marveles filmjei óta.
Röviden tömören. Még több ilyen filmet kérek a moziba amiben ennyire kiegyensúlyozott a dráma,akció és vígjáték elemek. Joss Whedon főnyeremény volt erre a mozira
ui: Magyar jelenlét slussz poén