emberi kétlábú

(kitiltva)

Regisztráció: 2010. július 27. (13 év, 8 hónap)

David Hess előtt le a kalappal, Alex karakterét kivállóan hozza!
Igaz hogy sokat erőszakoskodik meg enyhe szadizmus is található a jellemében de hát ez legyen a legnagyobb hibája szerncsétlennek! A mai fiatalok példaképként tekinthetnének rá, mert értékeket képvisel van benne elszántság, és igaz hogy néha egy pont után már nem tud leállni dehát szeressük őt akkor is én asszondom!
A filmben lévő gazdag Köcsögök ( Alex szavaival élve) Sokkal visszataszítóbbak mint a főhős aki csak " bulizni" akart volna egy jót!
A 20.század Don Quijoutéja egy megnemértett ember!
In memorian Alex..................

Áthelyezve a(z) La casa sperduta nel parco topikból.

Az eredeti hangulatosabb volt ez már túl modern még nem érett meg hozzá a hazai közönség!
gyenge 4es!

Áthelyezve a(z) Kis Vuk topikból.

Én azt mondom annyira nem borzasztó film!
Igaz hogy vannak benne elcsépelt sablonaok, és kicsit "amerikásra" sikeredett de az vesse az első követ a rendezőre aki jobbat csinált volna abból a költségvetésből amivel ő gazdálkodhatott........!
Szóval Bajor Imre szerintem újra önmagára talált. Ahogy Tarantino a ponyvaregényben visszahozta a szabadesésbe került John Travoltát a filmszakmába, úgy most Kabay rendező Úr is egyenesbe állítja Mindenki Kicsi Huszárját!
A sztori kifejezetten jó és mondjuk a főhősnő nem nyerte el a tetszésemet de egy gyenge 5öst megér nálam még így is!
Ja és az Emese lányt tuti ötlet volt beletenni a filmbe nyagyon dögös volt!

Áthelyezve a(z) Szuperbojz topikból.

Nem rossz film, bár a vége lehetett volna talán ütősebb is, és buli sem sikerült annyira jól, a tárogató fellépő manus tl visszafogott volt!

Áthelyezve a(z) Pink Flamingos topikból.

Sziasztok talán nem nagyon kell ecsetelnem mennyire tetszett nekem ez a remekmű!
Alig várom hogy folytatódjan a sikersztori és tovább sokasodjanak az emberi végtagok egy természetfeletti szüleményben! Mert lessz második rész ez szinte biztos!
Kiváló képzelőerőre vall ha valaki arra teszi fel az életét hogy megalkothasson eg ilyen bizarr lényt mint a százlábú, és mindezt emberekből! Dr. Heiter nem egyszerűen egy korszakos zseni volt hanem egy új Mengele doktor aki elsiklik mindennapi lényegtelen történések fölött és életét egy fenköltebb célnak szenteli!
Ki sajnálná a bugyuta amerikai turistalánykákat akik azért jönnek az öreg kontinensünkre hogy szétolják az agyukat? Sorsuk és léha kis életük valami értelmet ner azáltal hogy beletagozódhatnak egy szimbiózisba!
Ne sajnáljátok az 5ös osztályzatokat!