andras_a

Regisztráció: 2010. június 27. (6 év, 7 hónap)

Nem: nem publikus

5 2016-07-19 4,0
London Has Fallen
Támadás a Fehér Ház ellen 2.: London ostroma
3 2016-07-19 2,5

Ez az a film, aminek megtekintése előtt nyugodtan megnézheted az összes előzetest...egy jelenetet se fogsz viszontlátni a vásznon

2015-02-01 16:23:24 Prisoners (2013) / Fogságban andras_a (?) #114

A "She was there, you were there" kérdéshez: Asszem volt a nőnél, mielőtt Joy megszökött volna, és mivel egy időben voltak ugyanazon a helyen, a kislány hallotta a hangját.

Az első háromnegyed óra emelte fel 3-asra, bennem viszont egy aprócska kérdés merült fel bennem:
Hogy került ki a kamera a kutatókhoz, ha végig a barakkban volt, amit el akartak titkolni?

A filmről: lehet nem a legjobb rendezés, lehet nem a legjobb színészi alakítások, lehet túl "amerikaias" a vége, mégis nagyon jól bemutatja a korunk hatalmas problémáit( hajléktalanok helyzete, alkoholizmus, családon belüli erőszak, terror az iskolában), sőt egy korrekt megoldást is mutat, hogy "világunk ne legyen olyan szar". Azt gondolom, ezt a filmet mindenkinek megéri legalább egyszer megnézni

2011-06-04 10:08:03 The Rite (2011) / A rítus andras_a (5) #10

MOst már vagy 3x újranézve szerintem ez egy nagyon jó film. Igaz, hogy találhatunk benne logikai hibákat, de nem szabad ezeken fennakadni, hanem a film "mögé kell nézni", és a film által sugallt üzenetre kell figyelni.

Lehet, hogy furcsán hasonlított az első részre, de rég nevettem egy filmen ennyit, nekem már ezért megéri a 4-est

2011-04-24 18:45:01 Yogi Bear (2010) / Maci Laci andras_a (2) #7

Én is megkaptam azt a lehetőséget, hogy megnézzem e remekművet.... szerintem is egy elég ratyi film, de mégis a film védelmére kell kellnem. Ez a film nem nekünk készült! Ez gyerekeknek, és amint én tapasztaltam, nekik nagyon teccik/teccet. A történet nem összetett, nincsenek benne bonyolult csavarok, és azért egy-két olyan viccet is beletettek, amelyen a kicsik jót kacagtak. És hogy miért ilyen magas a nézettsége? Hisz Húsvét közeleg, a szünetbe sok gyerek elmegy rá. A célközönség pedig olyan fiatal, hogy kisérő is kell hozzájuk, így egy nézőre 2 jegy jut(amikor én mint "kisérő" mentem akkor is csak a nézők fele volt gyerek) :)

2011-03-13 20:07:49 The Rite (2011) / A rítus andras_a (5) #4

Depositummal egyet értek, hisz én is olvastam Amorth atya könyveit, és az ördögűzések tényleg valahogy így mehetnek végbe, kivéve egyett
Lucas atyáét. De hisz abban az esetben a film saját magát cáfolja meg, először is, mert az atya azt mondja, hogy az ördög nem fedi fel magát mindig, erre amikor Michael belép, egyből azt mondja, hogy az atya nincs itt. Kettő, pedig mert mint megint Lucas atyát kell, hogy idézzem, az űzés akár hetekig, hónapokig, évekig tarthat( Amorth atya szerint vvan, amikor 10 perc is elég, így ez akár elnézhető is. Három az az akármi, ami megjelent, és rugdosta az ajtót, szerintem megint túlzás
Ezen kívül ami még nem teccet
Az öszvér. Csak én gondoltam először Bad Horsera a dr horrible-ből? Szerintem azt jobb lett volna kihagyni, jobb lett volna, ha az ördögöt nem muttatja semmi.

Az itt olvasott kritikák után rosszabbra számítottam. Azért annyira nem rossz, igaz, hogy nem hozza a T1-2 szintjét, de azért élvezhető

A végén a csavar miatt 2--es....