Pete

Súly: 1908
Regisztráció: 2010. június 23. (11 év, 10 hónap)

Születési év: 1982

5 2022-03-20 3,9
Citizen X
X Polgártárs
4 2022-03-18 3,9

Hála égnek, nem ezzel ér véget a franchise. Ennél csak jobb lehet az új sorozat, kész megváltás.

Lehet, hogy paradoxnak hangzik: a legszebb horror, amit valaha láttam. Eleve nagyon jól fókuszál a karaktrekre, de a fő szerelmi vonal egy további pluszt is ad a történetbe.

2021-04-22 23:13:14 ZeroZeroZero (2019) / ZéróZéróZéró Pete (5) #1

Ha már én küldtem be: Sicario - stílusú minisorozat, lassú, kevés vágással, sok kis- és nagytotállal, hiteles karakterekkel, realisztikus, néhol realisztikusan brutális jelenetekkel, príma munka.

Hibátlan alkotás, zseniális és hiteles karakterek, mint egy dokufilmben, pörgős sztori, tökéletes rendezés. Természetesen ötös.

Utólag módosítanom kell a hozzàszólàsom, mivel nemrég fejeztem be a Lost-ot: a Lost lezáràsa, sőt az egész utolsó évada kimagaslóan a legrosszabb. Nem csak hogy egy -szerintem- jó nagy h*ség a vége, de a) csomó kérdést nyitva hagy b) csomó ellentmondást nem old fel, melyek a korábbi évadokban keletkeztek, hogy csak egy pêldát írjak a sok közül , a 2. évad lezárását sem pót-oldja fel. Szégyenletes vég egy amúgy " jó lehetett volna "sorozatnak.

2021-03-15 14:40:28 [Szoktál mobilon filmet nézni?] Pete #24

Ez az, jól megmondtad!

előzmény: Mario Brothers (#23)

2021-03-14 13:54:29 [Szoktál mobilon filmet nézni?] Pete #21

Nem mondanám igénytelenségnek. Én rendszeresen nézek filmeket, sorozatokat okostelòn, egyszerűen a praktikum miatt. Amúgy pl. az Hbo Go anno a règi laptomon homályosan jött csak be, a desktopomon meg szaggatott ( és a helpdeskjük nem tudott segíteni), emiatt a Mad Men kb 80 % át okostelón néztem meg. Meg egyszerűen néha lusta vagyok felkelni, a laptop előtt ülni, fekve mellkasra téve meg túl nehéz -kényelmetlen egy laptop. Egy minőségi okosteló, esetleg egy bluetooth hangfallal kb 80% ban megadja azt az élményt, amit a nagyképernyő. Szerintem.

2021-02-16 20:30:13 Bronx (2020) / Gazfickók városa Pete (4) #2

Mint Marchal összes filmje, engem ez is megvesz kilóra. Középszerű történet, de nagyon erős noir-os jellegű karakterek, kitűnő színészi játékok, pörgős, látványos, erős atmoszférájú film. Nagyon szép operatőri munka... mondjuk valóban ez a legkevésbé jól sikerült filmje a Carbone után, de még így is gyenge négyes nálam.

A Dextert folytatják, amúgy mindeképp azt mondanám, de mivel folytatják, így a kérdés nem pontos, hiszen még nincs vége.

Én mindenképp hozzátenném még a Drive-ot is (Nicolas Winding Refn), számomra az a nyitány a legjobb.