yahooboi

Regisztráció: 2010. június 3. (8 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

Rendezők: Akira Kurosawa, Andrej Zvjagincev, Giuseppe Tornatore, Jim Jarmusch, Miyazaki Hayao, Park Chan-wook
Színészek: Balla Eszter, Bill Murray, Brendan Gleeson, Gong Li, Jack Nicholson, Jean-Louis Trintignant, Kristin Scott Thomas, Latinovits Zoltán, Mads Mikkelsen, Michael Caine, Paz Vega, Robin Wright, Tilda Swinton, Yves Montand
Műfajok: dráma
Országok: angol, dél-koreai, japán, olasz, orosz
Korszakok: azmindegy

4 2017-11-21 4,1
Sullivan's Travels
Sullivan utazásai
4 2017-11-21 4,3

Nem mondtam, hogy sz*r, csak azt, hogy nekem távoli a stílusa. Olyan mintha mindig ugyanazt nézném.

előzmény: St4nt0N (#31)

Woody Allen stílusát kifejezetten nem kedvelem. Spielberget pedig azért nem bírom, amit képvisel. De azért lehetne még sorolni.

2017-12-10 11:00:43 It (2017) / Az yahooboi (?) #73

Most miért kellett egy egész estés Stranger Thingset csinálni? Vagy várjunk csak...

Nekem is a Teljesen Idegenek jutott eszembe, ahol nem volt ez a harsány és folyamatos üvöltözés, röhögés. Az jobb esettanulmány, keményebb karakterekkel.

Remélem a gyerekeim érteni fogják, ha nem akkor elmagyarázom nekik, sokkal fontosabb lenne, mint a Verdák 3 "tanulságai".

előzmény: dorothygale (#8)

Kusturica csinált egy filmet, hogy kedvére csöcsörészhesse Monica Belluccit. Persze ezért nehéz lenne őt hibáztatni, hiszen nincs olyan hetero férfi e Földön, akinek ne lenne ez vágyálma, de azért filmet építeni köré már igazán merész gondolat.

2017-09-11 16:24:36 Eldfjall (2011) / Tűzhányó yahooboi (4) #2

Hasonlatos, de annyira nem kellemetlen nézni. Kicsit szelídebb és él benne valami remény is, abban csak a sterilitás volt. Ezért nem is lehet annyira összehasonlítani, bár az alaptörténetben valóban él a párhuzam. Ez sokkal kevesebb ürességet hagyott maga után, lehet már én vagyok csukva az ilyen szituációkra.

előzmény: hhgygy (#1)

Nagyon Guy Ritchie-nek tűnik. Steven Soderberghért nem vagyok oda.

2017-09-05 19:58:09 It Comes at Night (2017) yahooboi (3) #7

Nem vagyok csalódott. Nem nagyon éltem bele magam a trailerbe, így nem úszott el az a hangulat, ami abban uralkodott. Kívántam látni egy horrort, helyette itt egy kellemesen zavaró thriller, ami valahol egy istenháta mögötti poszt-apokaliptikus lét emberi oldalát kívánta megfogni. Nem alkotott maradandót a témában, bár a suspense helyenként nagyon is működött, de már korábban sült panelekből összerakva. Lehetett volna eleje meg vége, vagy tán egy kicsit bátrabb és akkor szerethettem is volna. Így nem hagyott nyomot

2017-09-05 14:26:32 20 Feet from Stardom (2013) yahooboi (4) #2

Mindig is jobban érdekeltek azok a csodálatos nők, akik ronda férfiak mögött énekeltek koncerteken és még halkabban is jobb hangjuk volt. Azt már remélni sem mertem, hogy ennyire szeretik a zenét. Igen, keserédes, de mégsem hagy kellemetlen emléket. Jó élet az övék, ott két lépéssel hátrébb.