amic

2018-08-24 19:10:29 [Kritikus kód] amic #2042

Sziasztok,

Örömteli lenne egy olyan funkció az oldalon ami értesítést küldene a profilomra a hazai premierek előtt azokról a filmekről amiknél bejelöltem, hogy meg akarom nézni.

Sajnos gyakran megesik, hogy egy filmről teljesen megfeledkezem ami előzetesen kifejezetten érdekelt és csak akkor kapok észbe mikor már nem vetítik sehol, elég hasznos segítség lenne. :)

Erős We bought a Zoo utánérzés, vidámpark köntösben és a Knoxvilléktől megszokott alpári valamint erős vizuális humorral. Számomra igen üdítő vasárnapi matiné volt, ebben közrejátszott a hetvenes évek végének megidézése nagyszerű punk-rock betétdalokkal.

A film a jelenlegi Huntsville helyett Josie címen fut.

2018-02-25 14:29:33 Örök tél (2018) amic (4) #3

Ma este 21:00-kor mutatják be a Dunán.

Már szépen összefoglalták előttem csalódottságaim okait.
Annyit fűznék hozzá, hogy ne mondják, hogy engem nem próbáltak becsapni:

előzmény: BalaKovesi (#10)

2016-12-24 14:26:19 [Általános fórum] amic #6825

Sziasztok, a tv-s ajánló része az oldalnak megszűnt? Nem találom sehol, valaki segítsen legyen szíves.

u.i.: Kellemes ünnepeket mindenkinek. :)

2016-11-06 13:40:45 Sausage Party (2016) / Virsliparti amic (3) #7

Megnéztem volna egy stáblista utáni jelenetet, ahogy Rogenék hotdogot zabálnak.

2016-05-12 13:11:02 Deadpool (2016) amic (3) #68

Az egysorosok ahogy azt várni lehetett rém gyengék. Viszont ezt kompenzálják a vizuális poének, amik szinte mindig ülnek és néhány esetlenül vicces mellékkarakter. Úgy maga az egész hangulat is elég képregényesre sikerült ezzel nincs gond, csalódást a sztori és a bossfight okozott. A sok flashback miatt semmi idő nem jutott a főszál rendesebb kidolgozására, szinte nulla nyomozással, minden megoldás az ölébe hullott.

Már van hozzá, a magyar címért nagy kár.

előzmény: Corso666 (#4)

Kissé túl lett tolva, nálam nem volt(ak) a filmnek csúcspontja(i). Olyan érzés, mintha az összes jelenetet baromi emlékezetesre akarták volna csinálni, emiatt súlytalanná vált az egész.

Lentebb sokat beszélték a film hibáit nem kezdeném el újra de a számomra legzavaróbb dolgot csak leírnám ami végig kísérte a filmet. Mégpedig, hogy a piti utcai pornós-drogos gangnek komoly géppityu arzenálja volt, ezek után a fő maffia klánok emberei szinte csak botokkal és késekkel vonultak háborúba.

2015-09-21 09:41:48 St. Vincent (2014) amic (3) #14

Az utolsó 15-20 perc húzta le csak hármasra, addig egy erős négyes volt. Sajnos nem bírtam megemészteni ezt a túlcsorduló kedvességet ami jött a végén.

2015-06-15 17:09:50 Chappie (2015) amic (4) #32

Kár, hogy nem Csöpi a magyar címe. :)

Egyébként baromi jót szórakoztam rajta.

Könnyed és szórakoztató vígjáték gyerekekről felnőtteknek, túl nagy gondolatokat nem akar ránk erőltetni. Kissé Wes Andersonra hajazó képi világa még fogyaszthatóbbá teszi az egészet.

2014-10-20 17:09:55 Side Effects (2013) / Mellékhatások amic (3) #30

Flake,

A doktornőt nem fizették le, hanem a gyógyszert rossz színben tüntette fel és ezzel manipulálta a részvényárfolyamokat, így jutott pénzhez a tőzsdén keresztül.

előzmény: flake (#11)

Ez első részt kifejezetten szeretem, ez viszont annyira gyenge volt, hogy azon sem csodálkoztam volna ha feltűnik Kevin Sorbo.

Korrektül összerakott kis expolation. Van benne kellő akció, laza dumák, vér patakok, kattant karakterek és nagymellű bérgyilkos spinék. Annyira kell komolyan venni mint a műfaj bármelyikét és akkor tökéletes szombat délutáni szórakozás.

2014-04-10 19:47:16 About Time (2013) / Időről időre amic (3) #31

A nagybácsi az édesanya testvére, így ő kizárható az ilyen jellegű tevékenységből.

előzmény: sapgabor (#30)

2013-10-27 12:28:02 [Kritikus kód] amic #15

Annyi észrevételem lenne a jelenlegi oldalhoz, hogy a baloldali menüsávot lehetne kerettel használni.
Vagyis ha legörgetek mondjuk egy filmnél a kommentek aljáig és utána valamire rá akarok kattintani nem kell felgörgetnem, hanem az folyamatosan kéznél van.

2013-06-24 09:42:35 Premium Rush (2012) / Fék nélkül amic (3) #16

Ha a főszereplő karaktere nem lett volna ilyen idegesítő és arcba mászó, akkor még eggyel jobb osztályzatot is megérdemelne, mert valóban egy kellemes akció film.

2013-06-08 14:46:19 Haunted High (2012) / Ghost Quake amic (1) #3

óborzalom

2013-01-27 12:33:48 Django Unchained (2012) / Django elszabadul amic (5) #110

Az eredeti tervekkel és a KT-s szereplő listával ellentétben RZA mégsem szerepel ebben a filmben. Helyette megkapta a The Man with the Iron Fists -et. Amit ő rendezett és ő is lett a főszereplője, ugyanúgy Thaddeus karakterét alakítva aki itt is lett volna.

2012-04-06 13:31:45 Thor (2011) amic (3) #87

Igen, mint írtam "nem kenyerem a műfaj", vagyis nem is értek hozzá, és a háterével/előzményeivel sem vagyok tisztában. Nekem a képregény feldolgozások általában a nagy, erős, tiszta és erkölcsös amerikai hősök megmentik a világot stílust jelentik. Ezért említettem meg, hogy itt nem ez volt a lényeg.

előzmény: elmouse (#86)

2012-04-06 12:16:31 Thor (2011) amic (3) #85

Nem kenyerem ez a műfaj (kivéva a Kick/Ass-t), de végre egy olyan képregény adaptáció amiben nem egy maszkos félőrült ugrál a háztetőkön. Na meg az is tetszett, hogy nem pózoltak benne 10 percenként valami hatásos zene mellett egy amerikai zászlóval vagy egyéb jelképpel.

2012-03-01 21:32:01 Attack the Block (2011) / Idegen arcok amic (3) #9

Sajnos nem nagyon tudtam azonosulni a késes rabló kis nyikhajokkal. De ha ettől eltekintek akkor mindenképp megér egy laza esti filmezést.

Végig azt vártam, hogy
mikor jelenik meg Eva Mendez erre amikor már totál nem számítottam rá akkor bedobták, csak emiatt 4 es. :)

2010-06-22 22:46:18 7eventy 5ive (2007) / Hetvenöt amic (1) #10

Hát szerintem az egész filmben pont ez a legszánalmasabb, egyetemistaként 20-on éves fejjel az a vagány, hogy egy házibuli közepén telefon betyárkodjunk.. Arról nem is beszélve, hogy gyerekként egy telefon betyárkodás miatt a szemük láttára kiírtottak egy egész családot, én soha többet még telefonra sem néznék.
Egyébként minden más is elég gagyi a filmben.

előzmény: metal_face (#8)