Korben

Regisztráció: 2010. május 21. (8 év, 11 hónap)

Műfajok: akciófilm, thriller, vígjáték

4 2017-12-25 3,2
The Snowman
A hóember
5 2017-12-24 4,0
L'uomo che cavalcava nel buio
Lovas a sötétben
Szárnyas fejvadász 2049
5 2017-10-26 4,0
Filmregény - Három nővér

5 2017-10-24 4,6

Nem vgyok egy nagy képregényfilm fan, de ez a film nagyon nagy lett. A sok marvel film nézése után sztem így animációba sokkal jobban működik egy képregényfilm. Élőszereplős filmeknél a cgi sokszor problémás, meg egyébként is az egész filmet szinte zöld háttér előtt veszik fel. sokszor érződik a 'mű'-hatás.

2019-01-17 23:47:08 [Filmet keresek] Korben #2440

Sziasztok!
Keresek egy régi magyar fekete-fehér bábfilmsorozatot. Az 1980-as évek elején ment a Magyar Televízióban. A film elején egy fekete macska belenéz egy üst aljába. Hasonló bábfilm lehetett, mint a Mazsola és Tádé vagy a Futrinka utca.
Előre is köszönöm!

Lehet, h igazad van (a film nem tökéletes). De ez a film is mutatja, h jó úton haladunk a tökéletes fele..

előzmény: budaik (#11)

Az egyik legszebb karácsonyi film: A hóember

Aki utálja a karácsonyt annak ajánlom:
Fekete Vipera karácsonyi éneke

És egy nagyon vicces: Karácsonyi történet

Érdekelne, h ennyi év után miért is mutatják be nálunk ezt a horror. A lenti hozzászólásokból az jön le h az átlagnál azért jobb ez, bár vki erre is rácáfol. (Egy Babadook-nál azért érthető volt a moziforgalmazás)

2018-11-21 23:52:10 Suspiria (2018) / Sóhajok Korben (?) #34

"..érdemes ezúttal ezt a filmet a lehető legkevesebb ember közt megnézni, sőt, ha lehet, egyedül. "
Akkor én szerencsésnek érezhetem magam, 3an ültünk a terembe, rajtam kívül 2ember jó messze tőlem. 2nő volt, az 1ik az elején még ngyon rinyált vmit - legszívesebben beszóltam vna neki: 'ha nem bírod gyomorral, akkor ki lehet menni, ott rinyálhatsz!" Később viszont már síri csönd volt. Szuper volt! Bár ehhez sztem nagyban hozzájárult azis, h feliratosan ment a film. (Örökség c. filmnél viszont ngyon beszívtam, vihogó 17évesek a nézőtéren, a legírritálóbb dolog a világon)

2018-11-04 19:02:33 True Crimes (2016) / Sötét bűnök Korben (?) #12

Ezzel nem tudok 1etérteni, mivel a J. Carrey név már nem cseng olyan jól mint 10-20 éve. Ottvan pl. Harc a szabadságért Matthew McConaughey főszereplésével, ennyi erővel azt is be kellett volna mutatniuk. Arról nem beszélve az uccsó J. Carrey-s thriller A 23-as szám hatalmasat bukott. Ha még vígjátékról lenne szó..

előzmény: bambula (#11)

2018-11-04 09:13:27 True Crimes (2016) / Sötét bűnök Korben (?) #9

Ez a film állítólag hatalmasat bukott, nem értem miért mutatják be. (Új Nic Cage filmet a Mandy-t se mutatták be, forgalmazók szerint nincs rá tömeges nézői igény, ezt elfogadom. De erre a filmre van?)

2018-11-01 09:07:47 Halloween (2018) Korben (?) #22

Teljesen egyetértek. Az átlagember általában filmcím alapján dönti el h érdekli az adott film (a forgalmazók nem véletlenül adnak sokszor érdekes magyar címeket). Én mint filmrajongó elolvasom a film leírását+előzetes+1-2kritikát átfutok, így már képbe kerülök egy filmmel kapcsolatban. És ezt csak magamért teszem. A gyerekeimért még többet tennék..

előzmény: KicsiPeti (#21)

Nálam ugyanez volt: engem is figyelmeztettek, h feliratos. És örültem is neki , h eredetibe láthattam. El tudom képzelni h micsoda csalódott pofával jöttek ki a népek a filmről, mert nekik most olvasniuk kellett:) Forgalmazói szempontból tényleg rejtély. Én a Csillag születik-et néztem volna még meg nagyon eredetibe. Ott logikusabb lett volna főleg.

előzmény: bambula (#1)