Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (8 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Woody Harrelson, Zoe Bell
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

1 2018-09-16 ?
A Star Is Born
Csillag születik
1 2018-09-16 3,9

Nem volt jó Nic Cage film a zseniális Joe óta, pedig, ha időnként belehibázik a mester, akkor arra érdemes odafigyelni. Érdekes, hogy azért valahol ő is érzi, a sok only torrent (se) szar között amiben játszik, ha valami gyöngyszemre bukkan egyből nem unott bamba fejjel alibizi végig az egész filmet. Cosmatos pedig adhat egy hatalmas pacsit az operatőrének és a zeneszerzőjének is.

2018-09-02 01:08:30 Calibre (2018) Ragemarci (4) #1

Thriller a komor, lélektani fajtából legalábbis a háromnegyedéig. Szépen fényképezett(nem is értem, hogy egy traktoros, csirkeszaros, sáros udvar miért néz ki jobban egy külföldi filmben, mint itthon általában) és a színészek is jók. A vége viszont annyira faék, hogy sosem lesz gyöngyszem csak ismeretlen valszeg.

2018-07-15 10:58:20 First Kill (2017) Ragemarci (1) #1

Ez a kutyaütő Steven C. Miller kiégett nagyágyukkal csinál folyamatosan, szarabbnál szarabb filmeket. S nem hiszem, hogy rosszul keres vele. Egy ember akinek a munkája a hobbija. Respekt.

2018-07-13 11:37:48 Extortion (2017) Ragemarci (4) #1

"B" filmhez képest ez nekem most kifejezetten üdítő volt. Kliséhalmaz és 3-4 film összemixelve, de nem lett katyvasz, inkább, mint egy jó bahamai koktél

Kérem szépen

2018-07-10 11:30:16 Loving Pablo (2017) / Escobar Ragemarci (3) #1

Bardem zsenialitása húzza fel a filmet, mert nagyon doksi-szagú és jellegtelen amúgy. A film címét sem értem, mert a szerelem, ha ezt annak nevezzük, nem igazán tombol a filmben és gyanítom a vásznak sem kaptak lángra.

2018-06-17 17:35:02 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #23659

Nemtom melyik fasz moderátor rakta ismét offba a releváns kommentemet, de ha ilyen gyorsan sikerült akkor kérném a regem azonnali és végérvényes bezárását, törlését minden kommentem törlésével együtt ugyanilyen sebességgel.