Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (7 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Szász Attila, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Eva Green, Jessica Chastain, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Noomi Rapace, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Bang Bang

Dhoom: 3

Dhoom:2

1 2017-05-25 ?

"A rendezői feladatokat a továbbiakban Joss Whedon látja el, aki egyébként is segített a projektnél. Nem fognak mindent újravenni; a feladata az lesz, hogy Snyder elképzelései mentén haladjon tovább."

Whedon elképzelései mentén kellene... Pedig Snyder az egyik kedvencem volt a DC előtt

Amennyiben nem lesz folytatás(biztos lesz :-P) akkor ez egy tökéletes befejezés és utólag rányomom az 5 pontost, mert így is vacillálok

Elég nagy baromság, de Diaz kisasszonyt bármikor, bármeddig elnézem és Keitelnek is jól áll, hogy bohókásra vette a figurát

2017-05-22 22:55:22 Hands of Stone (2016) Ragemarci (4) #1

Klasszikus ívű életrajzi bokszfilm, helyenként széteső, de van egy két jó húzás benne. Meglepően kevesen látták, pedig még De Niro papa is színészkedik benne. A zenéje is hangulatos.

Fiatal rendezőnő, tini csajokról. Aki a tömegközlekedésen a tini vihorászást sem bírja, na nekünk nem való ez a film

2017-05-19 15:19:13 [Tévésorozatok] Ragemarci #2960

Ash Vs. Evil Dead S2: Csodálatosan beteg :-D

2017-05-14 19:45:30 Aliens (1986) / A bolygó neve: Halál Ragemarci (5) #166

Ami csodálatos , hogy mai napig mekkora kultusza lehet valaminek amiből 20 éve nem készült jó film(szerintem). Pedig próbálkoznak időről-időre, de semmi nem szegi kedvünk...

2017-05-13 19:45:20 The Discovery (2017) Ragemarci (1) #2

Aggasztó ez a Jason Segel komoly szerepekben (IS). A filmet meg unalmasnak találtam.

2017-05-11 17:06:33 Pulp Fiction (1994) / Ponyvaregény Ragemarci (5) #184

Hogy-hogy nincs benne? http://www.immanuel.hu/biblia/biblia.php?konyv=26&fejezet=25&o1=2&o2=3&o3=4 Megnéztem, mert érdekeset írtál és igen a Für Elise ugyan 1810-ben már elkészült, de 1867-ig nem jelent meg. A Django meg 1859-ben játszódik. Jogos

2017-05-10 12:24:21 Shaft (1971) Ragemarci (4) #3

Stay loose, baby! Szuper cool.