Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (7 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Strippers vs Werewolves

Predator: Dark Ages

3 2017-11-18 ?

2017-11-21 00:18:41 Kidnap (2017) Ragemarci (4) #3

Berry szépen rendbe rakta itt a redneck brigádot. Ütős, de csodát ne várjunk, mert túl sok talentum azért nincs benne.

2017-11-13 15:56:15 A Dark Song (2016) Ragemarci (2) #4

Vannak benne érdekes gondolatok és tényleg jó lett volna, ha nem ide lyukadunk ki a végére. Még annyi, hogy ahhoz képest, hogy horror nem árt kipihenten nézni, mert be lehet rajta aludni itt-ott.

2017-11-13 15:54:20 Message from the King (2016) Ragemarci (3) #1

Közepes bosszúfilm rángatózó kamerával a bunyóknál. De van itt amúgy minden, mint a búcsúban: kábszi,pedofilok,emberrablók,gengszterek,zsarolók,kurvák, ál és nemál rendőrök, szóval szartól a repülőig minden.

2017-11-11 12:46:32 I Love You, Daddy (2017) Ragemarci (?) #1

Ennek is fuccs, mert a rendező KIVERTE a biztosítékot

"Watchmennel felépített egy sajátos atmoszférát, azt tolta ki" Én úgy fogalmaznék, hogy azt tolta túl. Amennyire szeretem a Watchment annyira lettek középszarok a DC filmjei. Szerintem. Pedig én még az Álomháborút is szeretem tőle. (de-de vannak ilyenek bizony, nem is olyan kevesen :-D) Mindenesetre elég megosztó ez a Snyder

előzmény: slipknot (#242)

2017-11-06 11:09:26 Aliens (1986) / A bolygó neve: Halál Ragemarci (5) #181

Az alig-alig fröccsen az túlzás, mert többen is így nem jutnak tovább egy-egy harcjelenet után a következő fordulóba :-)

előzmény: o0o (#178)

2017-10-29 13:11:58 1922 (2017) Ragemarci (4) #3

Thomas Jane-nek nagyon jót tett a The Expanse. Miller karakterével simán lopta a show-t és itt is remekül játszik. Remélem a továbbiakban is ki tudja használni ezt az újonnan jött lendületet. A Netfix meg rámehetne King után mondjuk valami jó high fantasy íróra abból nagy hiány van a piacon.

2017-10-28 17:53:57 Gerald's Game (2017) Ragemarci (4) #6

Vannak ilyenek persze, nem azt mondom. Inkább nem is, hogy ismertek vagy nem, hanem, hogy nem igazán villantották meg a tehetségüket az elmúlt mondjuk 10-15 évben :-) A The Man from Earth pedig számomra nem egy jó film sokkal inkább egy túlértékelt alkotás.

2017-10-28 17:08:15 Gerald's Game (2017) Ragemarci (4) #4

Az a durva, hogy Guginonak 15 évet kellett várnia, hogy a karrierjében összejöjjön egy "tv-film" amiben elismerik. Nem kapott idáig egy hasonló szerepet sem vagy ez most megfogta, egymásra találtak a karakterrel? Ami még szintén szerencsés, hogy Flanagan is közepesen tehetséges, de most itt ő is a legjobbját nyújtja. De ide vehetjük amúgy Greenwoodot is aki szintén egy B kategóriás színész. Szóval ez a film jó csillagállás alatt született, talán mert nem volt napfogyatkozás.

2017-10-28 13:48:41 The Bad Batch (2016) Ragemarci (4) #3

Nagyon szeretem Amirpourt idáig. Tényleg, amit csinál azt átlengi egyfajta stílusosság. A zenék is ilyen stílusosan vannak kiválogatva. Érdekes a főhősnő Suki Waterhouse is tehetségesnek tűnik a mostani játéka alapján. Csak így tovább és az új generációból a rendezőnő lesz az egyik legkülönlegesebb csillag, ha minden jól alakul.