Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (8 év, 11 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Aaron Moorhead, Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Andy Muschietti, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Brian De Palma, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, David Robert Mitchell, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Gareth Evans (VI), Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jacques Audiard, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Justin Benson, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bex Taylor-Klaus, Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Viggo Mortensen, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

1 2019-03-18 ?
Rich Boy, Rich Girl

1 2019-03-17 ?
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
4 2019-03-17 4,3

Friends with Kids
Barátok babával
1 2019-03-04 2,9

Filmbarátok

Biztos büszkén dől hátra ilyenkor az ember és nem is érzi azt, hogy minden egyes leírt betűje szánalmas. Amúgy szép hasonlat volt, biztos ezért maradhatott itt az inkompetens moderátorok miatt is, mert rengeteg bölcsességet áraszt és a film problémás részeit elemzi. Amúgy leginkább a konklúzió ami problémás

előzmény: qanic (#26)

2019-03-05 14:57:31 Aquaman (2018) Ragemarci (3) #15

Amikor leugranak a hajóról az aroklakokkal arról szeretnék egy hatalmas posztert az ágyam fölé

2019-03-03 22:24:34 Piercing (2018) Ragemarci (2) #1

Pesce szépen bevágta előttem az ajtót pedig én mentem utána. Ez irtó gyengére sikerült. Üres és semmitmondó, ami novellakent lehet működik, de egy filmhez kevés . Jaj meg azok a felesleges split screenek. Wasikowskát viszont sajnálom, hogy évek óta ilyen középszar filmekbe vereti, mert sztem jobb ezeknél

2019-03-03 19:52:23 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #24089

"Továbbá ezen a fórumon szokás olyan véleményt írni, amiben nem csak leírjuk, hogy valami szar, de meg is magyarázzuk, hogy miért az"
Akkor a Mandy topic qanic #26-os komm is jöhet ide szvsz

Jó amikor 1 komment azokat (is) ekézi akinek tetszett... Nem éreztem a filmen, hogy törekszik valami újra, vagy legalábbis sztem a "tisztelgés nem szolgai masolassal" helyenként a célja.

előzmény: The Cortez (#29)

Nem. Abba vagyok biztos, hogy lusta vagy 2percet böngészni, hogy elolvasd pl. azt a tényt, hogy három Grammy-díjat nyertek, valamint az utolsó két nagylemezük listavezető volt a Billboard 200 listáján. Nem 1-2 éve. Kb ez akkora dolog, mint amit a RAT Machine vitt véghez zeneileg. Nem mellesleg van még 2 másik zenekara is és ami a legfontosabb, érdekelne róla egy film.

előzmény: GothMan (#33)

Kb akkor hatása volt a kilencvenes és kétezres évekre mint Lee Roth a 70' 80'. Furcsa, hogy aki ismeri és szereti a Hard Rock vonalat nem ismeri. Sőt általam ismert Heavy Metál arcok is elismerik

előzmény: GothMan (#27)

Annyira nem is az, hogy érdekelne különösebben játékfilm formájában az élete, de Chris Cornell bántóan hiányzik erről a listáról.

2019-02-16 10:17:56 Pappa pia (2017) Ragemarci (1) #82

"Megnéztem az összes nagy muzikot, de csak azért,nehogy véletlenül olyat csináljak." Idézet a rendező úrtól.A werkfilmben bukkantam rá erre a klasszikusra