Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (9 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Aaron Moorhead, Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Ana Lily Amirpour, Anders Thomas Jensen, Andy Muschietti, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Brian De Palma, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, David Robert Mitchell, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Gareth Evans (VI), Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jacques Audiard, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Justin Benson, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Oriol Paulo, Park Chan-wook / Chan-wook Park, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Viggo Mortensen, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Time Travel Mater
Időutazó Matuka
3 2019-09-12 ?

2019-09-13 18:00:03 [Általános fórum] Ragemarci #8046

Az Isten Városa például egy alapfilm, hivatkozási pont. Így a 99. helyen nálam már véget is ért a lista. KT-n mennyien tekintenek rá, mint az egyik best? Egyáltalán mennyien emlékeznek rá, ha látták?

2019-09-13 17:24:04 Assimilate (2019) Ragemarci (1) #1

Andi Matichak miatt voltam rá kíváncsi,mert része lesz DGG Halloween trilógiájának és az elsőbe "fedeztem fel" magamnak. De elfelejtettem, hogy Murlowski az egyik legnagyobb hulladékgyárosok között van, így elég szenvedősre sikerült

2019-09-13 15:12:12 The Dead Don't Die (2019) Ragemarci (2) #4

Jarmusch legrosszabbja, ez kétségtelen. Nem tudom a mester követi vagy sem mi történik filmes körökben, de 2019-ben egy ilyen hányaveti zombis filmet készíteni, amikor évek, ha nem évtizedek óta a csapból is ez folyik, köztük nem egy szuper ötletes volt, elég nagy bátorságra vall. Remélem 2022-ben nem egy szuperhős mozival lep meg minket

2019-09-13 12:24:10 The Fanatic (2019) Ragemarci (1) #2

Csak annyiban javítanám, hogy Rob Zombie Tarantino hozzá képest...

Faun+Isten Városa=Vuelven

2019-09-12 19:42:46 Never Hike Alone (2017) Ragemarci (3) #4

Tour Guide rajongóknak, rajongóktól

Az Illés - Történet M-ről dal miatt 2, meg amiért megnyugodtam, hogy Borsodit isznak a kocsmában. Így már tudom hol játszódik ez a "magyar falusi" történet.

2019-09-12 13:17:20 The Red Sea Diving Resort (2019) Ragemarci (3) #1

Semmi különösebb baj nincs ezzel a filmmel, de engem nem kötött le. Tipikus egyszer meg lehet nézni kategória. Mondjuk amit leszűrtem, hogy Raff rossz rendező, egy jelenet sem dinamikus, Evans minden karakter nélküli színész, viszont Haley Bennett karizmája tapintható, rá kíváncsi leszek a későbbiekben is amennyiben lecseréli az ügynökét, mert borzasztóan választ neki filmeket

megoldhatatlan mobilról. Azért köszönöm, hogy felraktad, nem kellett volna szenvednek vele. Nyilván ti ingyen csináljátok, de ez kicsit olyan mintha a csapos tenne szívességet, hogy ihatom a ház sörét

előzmény: oscarmániás (#944)

csak az előző#940 után, ha lesz kapacitás