Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (9 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Aaron Moorhead, Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Andy Muschietti, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Brian De Palma, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, David Robert Mitchell, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Gareth Evans (VI), Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jacques Audiard, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Justin Benson, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Oriol Paulo, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bex Taylor-Klaus, Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Viggo Mortensen, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

1 2019-05-20 2,1
Goosebumps 2: Haunted Halloween
Libabőr 2: Hullajó Halloween
1 2019-05-16 2,5

Hatalmas! A sztori amikor az indiánok felajánlották, hogy szívesen megölik Kinskit, de mondta Herzog, hogy nehogy, még tart a forgatás. Aztán rögtön meg is bánta.

Ez nekem anno vmiert kimaradt, pedig micsoda szereposztás. A párbeszédek pergők,a mondanivaló egyszerű, de fontos, kis hiba talán a rendező teljesen felesleges kunsztolásában található.

2019-05-23 15:48:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #24205

"Örömmel segítek, ahol tudok" Egy másik oldalon lenne ez ideális... TROLL

Áthelyezve a(z) Chernobyl topikból.

2019-05-22 21:58:24 Prospect (2018) Ragemarci (4) #2

Scifibe oltott western, hibátlan atmoszférával. Pláne, ha hű marad önmagához az utolsó 10 percben is, örök kedvenc lett volna.

Amennyire fancy akart lenni, annyira lett gagyi. Rossz nézni

2019-05-20 12:28:17 [Tévésorozatok] Ragemarci #3592

Bronn volt mindig a fav. Úgyhogy én elégedett vagyok. A többi apró-cseprő ügy le van ejtve. ;-D

2019-05-19 20:45:36 [Tévésorozatok] Ragemarci #3580

Srácok ezt a részt, legalábbis név szerint, mint HBO hagyomány, ŐK is rendezik. 1-2 jó ötlet ide is elfért, biztos.

2019-05-13 14:17:29 Iron Sky: The Coming Race (2019) Ragemarci (2) #1

Expanse,SW,Trek paródia hitlerrel és Steve Jobsal. Ez így, ennyi

2019-05-13 14:03:07 [Tévésorozatok] Ragemarci #3549

Igen, valahol olvastam is, hogy ki marad meg a végére, ezek már le voltak jegyzetelve elég régóta.

2019-05-13 11:29:28 [Tévésorozatok] Ragemarci #3541

Deny víziója, hogy sétál Királyvár romjai alatt, hamuba. Ezt megcsinálták és baszó ötlet, csak hát mostanra már szétzúzták annyira a sorozatot, hogy ez így nálam nem lett hidegrázóan sokkoló De jobb ötlet ez így nyilván, mint a Mások vonal lezárása volt. Viszont ez a rész sem kellően összeszedett valljuk meg