Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (7 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

1 2017-09-15 ?
Temple

1 2017-09-13 ?

2017-08-23 19:26:54 Bleed for This (2016) Ragemarci (4) #2

Aaron Eckhart kb. életében most színészkedett először. Eljátszott végre egy karaktert és ráadásul remekül. A rendezés amúgy elég gyengus, de a színészek és a zene elviszi a hátán a mozit. A film testvérpárja a Hands of Stone ami ugyanekkora figyelmet kapott, pedig az sem rossz

2017-08-22 09:56:52 Red Heat (1988) / Vörös zsaru Ragemarci (3) #18

Ez nyomába sem ér a Demolition Man, The Last Boy Scout, Tango & Cash szent triumvirátusnak.

2017-08-21 19:16:03 Demolition Man (1993) / A pusztító Ragemarci (5) #45

Stuart Baird az Ász!

Olyan ez a film, mint a zenéje. Mindent láttunk, hallottunk már máshol, másban. Se Rock, sem Kasbah nincs benne és még büszke is rá. Nagyon gyenge 3, mert Murray megint jó, de százszor inkább egy St. Vincent

Hello

Ezt kérném: http://www.imdb.com/title/tt4911940/

Kösz

2017-07-25 16:46:49 Loving (2016) Ragemarci (2) #5

Jeff Nichols-t is elvesztettem, kár érte... Meg, hogy ebben a témában, nem volt egy 2 órás filmnyi, de még másfélnyi se biztos, az is világos.

2017-07-25 13:30:12 Brimstone (2016) / Megtorlás Ragemarci (4) #8

Horror beütéses pszichológiai thriller, amiben Guy Pearce volt az Alfa Kit Harington meg az Omega a minőség tekintetében. Érdemes is úgy nézni, hogy nem egy tipikus western kb. annyira túl van tolva, mint a Bone Tomahawk, csak az inkább kaland ez meg lélektani oldalról közelít.

2017-07-23 20:27:47 Dick Tracy (1990) Ragemarci (3) #9

Ez a nosztalgiavonat most vakvágányon zakatol. Sokkal jobbra emlékeztem. Helyenként unalmas, meg kicsit blőd is. Gyenge 3

Köszi, törölhető a régebbi :-) Lehetne több közkérdés, látom van is tárazva egy-kettő. Én legalábbis szeretem őket...

Sziasztok!

Közkérdéssel kapcsolatban, lehet kérni, hogy lehessen utólagos szerkesztés amíg nem lesz élesítve,vagy legalább csak az egészet törölhetővé tenni? Ti bele tudtok javítani amúgy?