Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (8 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

48 Angels
48 angyal
1 2018-07-21 ?

2018-07-15 10:58:20 First Kill (2017) Ragemarci (1) #1

Ez a kutyaütő Steven C. Miller kiégett nagyágyukkal csinál folyamatosan, szarabbnál szarabb filmeket. S nem hiszem, hogy rosszul keres vele. Egy ember akinek a munkája a hobbija. Respekt.

2018-07-13 11:37:48 Extortion (2017) Ragemarci (4) #1

"B" filmhez képest ez nekem most kifejezetten üdítő volt. Kliséhalmaz és 3-4 film összemixelve, de nem lett katyvasz, inkább, mint egy jó bahamai koktél

Kérem szépen

2018-07-10 11:30:16 Loving Pablo (2017) / Escobar Ragemarci (3) #1

Bardem zsenialitása húzza fel a filmet, mert nagyon doksi-szagú és jellegtelen amúgy. A film címét sem értem, mert a szerelem, ha ezt annak nevezzük, nem igazán tombol a filmben és gyanítom a vásznak sem kaptak lángra.

2018-06-17 17:35:02 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #23657

Nemtom melyik fasz moderátor rakta ismét offba a releváns kommentemet, de ha ilyen gyorsan sikerült akkor kérném a regem azonnali és végérvényes bezárását, törlését minden kommentem törlésével együtt ugyanilyen sebességgel.

2018-06-17 14:31:22 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #23656

Ebbe mi volt off? Nevetséges cenzúra ismét. Pacsi

előzmény: Ragemarci (#23653)

2018-06-17 13:59:40 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #23655

Nem. Ezt miből sikerült leszűrnöd? Ami nem tetszik, a hozzászólásodon kívül :-), hogy ami nektek nem tetszik, de más elvan vele, az valszeg agymosott.

Áthelyezve a(z) Black Panther topikból.

előzmény: Kempesbaba (#23654)

2018-06-17 11:28:01 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ragemarci #23653

Értem, hogy mi az ami nem tetszik nektek, csak nem értek egyet. Ami nekem nem tetszik az-az, hogy akit szórakoztat a film az egy megvezetett birka? Aki majd csak észhez tér egyszer és rájön, hogy ez a film toxikus és népbutító? Nem hiszem

Áthelyezve a(z) Black Panther topikból.