Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (8 év, 9 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Gordon Green, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jacques Audiard, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bex Taylor-Klaus, Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Viggo Mortensen, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Apróláb
1 2019-01-12 3,0
Cattle: The Cult

2 2019-01-10 ?

Én a VIII-ban éreztem hasonlóan, mint te. Itt számomra előjött a buddy

előzmény: Mizi (#76)

2019-01-16 16:26:09 [Vapiti 2018] Ragemarci #22

Arany: Revenge, Molly's Game, The Florida Project

Női: Margot Robbie, Frances McDormand, Saoirse Ronan

Férfi: Sam Rockwell, Jeff Bridges, Steve Buscemi

A gyorskajaldas hasonlat a legjobb rá. Azt meg valaki vagy szereti vagy nem. Nyilván, ha csak ilyet eszel, nézel, az hosszútávon nem tesz jót. Amúgy Chewbacca
volt itt a legkellemesebb meglepetés arányaiban.

A történet eléggé kiszámíthatatlan ahhoz,korántsem epikus irányba,hogy elvigye a hátán a filmet, a nem várt sablonos rendezés és színészi játék ellenére. Viszont, ha ez nem az általam kedvelt Audiard bermunkaja lenne, valszeg jobban elojonnenek a rendező kezjegyei.

2019-01-10 21:08:09 Cattle: The Cult (2018) Ragemarci (2) #7

Csakhogy a rendező asszony használt-e speciális effekteket azé ;-)

előzmény: St4nt0N (#6)

2019-01-10 20:50:18 Cattle: The Cult (2018) Ragemarci (2) #4

Ezek igaziak?

Redford az egy haknijan kívül egy mufajan belül zseniális All in Lostot és egy szerethető A Walk in the Woodsot adott nekünk, valamint az Old Man and the Gun is tetszett. Ő a felsorolásodbol kicsit felfelé kilóg szerintem.

Így január 9.-en akkor kijelentem, hogy idén ennyire szenvedélyesen előadott karakter, mint Mortensen Tony Lipse aligha lesz több. De jól kezdődik az év!

Itt valami elírás volt. Ez a film a Kód neve Merkúr 2. Rendezte: Alan Smithee

2018-11-29 11:52:54 Alpha (2018) / Alfa Ragemarci (2) #4