Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (7 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Fede Alvarez, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Szász Attila, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Eva Green, Jessica Chastain, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Noomi Rapace, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Invictus - A legyőzhetetlen
3 2017-07-19 3,7
The Unspoken

2017-07-21 10:25:16 The Snowman (2017) / Hóember Ragemarci (?) #6

Nem gond, nyilván, de nem releváns Imo. Ami viszont szuper, hogy a két kedvenc krimi regényfolyamom is filmet kap. Harry Hole és Gordon Zsigmond is bemutatkozik

2017-07-21 00:16:17 Doctor Strange (2016) Ragemarci (3) #23

Amúgy szerintem itt derült ki, hogy nem mindegy ki a rendező. Példának foci. Vannak zseniális játékosaid és mégse tudsz egy jó edző nélkül egy világverő csapatot összehozni. Egy jó másodedző se árt lsd. fkíró

2017-07-21 00:11:34 The Snowman (2017) / Hóember Ragemarci (?) #4

s ez hsznos? A könyveket amúgy olvastam, több, mint jók, szinte már szépirodalmi súlyuk is van olykor, jobb pillanataikban, súlyuk amúgy is van, mert hát vaskosak, szóval várós

Érdekes úgy nézni a filmet, hogy itt meg munkaerő hiány van. Amúgy amilyen világot felvázolt abban nekem is hasonló lenne a reakcióm. "De, ha elveszíted az önbecsülésed neked már annyi."

2017-07-18 19:23:26 Rakka (2017) / Volume 1 Ragemarci (4) #6

Én megnéznék belőle egy filmet, mert inkább tényleg trailer szaga volt ennek. Az a "tündér ezüstszellem" az ki/mi volt, esett még szó róla csak elkerülte a figyelmem?

Szerintetek be fog ez égni, mint pl. a Jupiter Ascending? Vagy ez nem olyan nagyon látványos, tini cucc lesz?

2017-07-18 19:14:08 Aftermath (2017) / Utóhatás Ragemarci (2) #9

1. Schwarzenegger helyett már csak Áder János lett volna jobb választás. 2. A Halálos Fegyverbe a tollas öngyilkos rész jobb vót. 3. Ez tényleg a Halálos Fegyver utóhatása lehet, de sem Melt sem Arniet nem akartam csupaszon látni :-) Na szóval, ha az volt a cél, hogy szenvedjek, mint a szereplők, akkor nem volt ez rossz

2017-07-17 09:23:44 Miss Sloane (2016) Ragemarci (4) #2

Lendületes, feszes film majdnem végig, ha 15 perccel rövidebb lenne, akkor lett volna tökéletes. Hihetetlen amit Chastain összehozott, az év egyik, ha nem a legjobb alakítása eddig amit láttam. Nem teljesen tiszta, hogy siklott át felette minden és mindenki.

"ugyanis elgondolkodtató csak ezen a portálon, hogy rengetegen behúzzák jóra, és kiválóra az ilyen ,,filmeket”. Ha ez így van, a rendszer behúzott, barátom!" Pökhendi, a komment többi része sem túl okos, de legalább a filmről szól. Ezen a portálon ugyanis nem a felhasználókat kell minősíteni, meg az ő ízlésüket, barátom...

előzmény: bali113 (#29)

2017-07-04 17:44:36 Alien: Covenant (2017) Ragemarci (3) #186

Ilyen karakterek nélküli horrorfilmet, aminek az egyik éltető eleme, hogy azonosulj, drukkolj szegényekért, nem tudom láttam-e már valaha. Még a 4-be is voltak egyéniségek, itt meg semmi se. A sztori pedig nem is lenne rossz, de ez már megint nem jött össze, ennyi hibát, logikátlanságot, jájj. Na mindenesetre anno jól kitalálták ezt az Alient, mert több, mint 30 éve nem csináltak belőle nagy filmet, mégis nézzük...