Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (9 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem.

Rendezők: Aaron Moorhead, Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Álex de la Iglesia, Alex Garland, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Andy Muschietti, Antal Nimród, Asghar Farhadi, Bong Joon-ho, Brad Furman, Brian De Palma, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Mackenzie, David Robert Mitchell, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Gareth Evans (VI), Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, J.C. Chandor, Jacques Audiard, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Justin Benson, Ken Loach, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Oriol Paulo, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Ryan Coogler, S. Craig Zahler, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Stuart Baird, Szász Attila, Taika Waititi, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Brie Larson, Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Charlize Theron, Emily Blunt, Eva Green, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Rebecca Ferguson, Robert Downey Jr., Sylvester Stallone, Tom Hardy, Viggo Mortensen, Woody Harrelson
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, dél-koreai, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

Terrified
2 2019-07-16 2,8
Dead Awake

2019-07-18 10:16:52 The Domestics (2018) Ragemarci (4) #3

Wow. 4-es átlag? Ezt akkor még csak azok nézték akik kedvelik a műfajt :-) Amúgy tényleg ezt csináljuk, bandákba verődünk valami vélt logika mentén és irtjuk egymást. Inkább 3-as ez egyébként, de mivel még a tehetségtelen, agyonplasztikázott Bosworthot is sikerült megkedveltetnie a cool rázásával lehet eggyel jobb

2019-07-16 19:26:48 Aterrados (2017) / Terrified Ragemarci (2) #3

A szereplőket nem volt jó ötlet a helyi művház színtársulatából leigazolni

2019-07-16 14:09:58 [Filmzene] Ragemarci #614

Nálam is egy erősen közepes filmé a legjobb idáig:

The Night Comes for Us. Kicsit túl van tolva, "Látványos bunyok,kard,kések,kalapácsok,sok művér,alapsztori" viszont ezeknek megfelel és ez is Indonéz

előzmény: KicsiPeti (#61)

2019-07-15 17:29:57 Shaft (2019) Ragemarci (4) #3

Az első remake rosszabbul volt megírva sztem. Samu bácsi pedig már rég volt ilyen jó, nagyon elemében van az öreg Shaft bőrében

Kár, hogy Rodriguez és Ritchie is hasonló útra tévedt...

Hamár Joe, Nic Cage azonos című filmje, ami hasonló típusú és komplexitású sztem

előzmény: Bogár Bence (#32)

Lassan indul be, direkt nyilván hiszen felépíti magát, de megéri időt hagyni neki, mert nem okoz csalódást.

2019-06-20 23:05:03 I Am Mother (2019) Ragemarci (4) #1

Viszonylag kiszámítható, de baromi igényes és első filmnek több, mint biztató.

2019-06-18 20:11:35 Murder Mystery (2019) Ragemarci (3) #2

Sandler vígjátékhoz képest meglepően visszafogott, viszont ezt a sok termekelhelyezest bármelyik Bond film megirigyelne