Ragemarci

Regisztráció: 2010. április 8. (6 év, 11 hónap)

Rendezők: Alan Parker, Albert Hughes, Alejandro González Iñárritu, Alfred Hitchcock, Allen Hughes, Anders Thomas Jensen, Antal Nimród, Bong Joon-ho, Brad Furman, Cary Joji Fukunaga, Christopher McQuarrie, Clint Eastwood, Danny Boyle, Darren Aronofsky, Denis Villeneuve, Derek Cianfrance, Edgar Wright, Ethan Coen, Giuseppe Tornatore, Goda Krisztina, Guillermo del Toro, Guy Ritchie, Hans Petter Moland, Jankovics Marcell, Jeremy Saulnier, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, John Carpenter, John Hillcoat, John Lee Hancock, John Woo, Joss Whedon, Juan Antonio Bayona, Luc Besson, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Matthew Vaughn, Michel Gondry, Miyazaki Hayao, Neill Blomkamp, Park Chan-wook, Paul Greengrass, Paul Haggis, Paul Thomas Anderson, Paul Verhoeven, Peter Jackson, Quentin Tarantino, Rian Johnson, Richard Donner, Richard Linklater, Robert Rodriguez, Robert Zemeckis, Sam Peckinpah, Sean Ellis, Sergio Leone, Shane Black, Spike Jonze, Stanley Kubrick, Stefano Sollima, Szász Attila, Terry Gilliam, Tim Burton, Wes Anderson, Woody Allen
Színészek: Amy Adams (III), Bruce Willis, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Eva Green, Jessica Chastain, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Robert Downey Jr., Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, film noir, thriller, western
Országok: amerikai, ausztrál, dán, mexikói
Korszakok: 2010, 2000, 1990

A Cassandra-átjáró
3 2017-03-24 3,1
Addicted to Fresno

1 2017-03-22 ?

Elsősorban Michael Giacchino nem tudott felnőni a feladathoz, finoman szólva. A koncepció, hogy elrugaszkodunk a múlttól, ugye a beúszó főcím is elmaradt, logikus lépésnek tűnhet a Disney részéről, de űropera és az egész univerzum kevésbé működőképes Williams klasszikus szólamai nélkül.

2017-03-16 16:44:04 Silence (2016) / Némaság Ragemarci (2) #21

Én csak azt nem értem, ha ennyire kritikus a film akkor a végén miért ajánlja a japánban meghalt hittérítőknek a filmet? Ez egyáltalán nem visszás? Lehet, hogy nem, csak kérdezem...

Szuperlaza anti-gengszterfilm, egy más mértékegységű felemelkedés történet. Egy kis családi dráma, jobbnál jobb verdák, csajok, persze csak pitiben. Molandtól ez a 3. film amit láttam, de biztos, hogy nem az utolsó, rámegyek a teljes életműre, úgy érzem jó lesz.

Érdekes film, Poe költemény és Cthulhu mítosz crossover. A szokásos modoros, ebben az időszakban tanított filmes beszéd és színházi teatralitás ami nem tetszik, de pl. a díszletek meg nagyszerűek. A két színésznő is meglepően jó választás, horror eyecandy nem tudom mennyire volt divat ez idő tájt. Totálisan elfeledett film, de szerintem nem méltán, annyira nem járt el felette az idő.

Én a Cinemát szerettem, gyűjtöttem és minden számban volt videotékás kupon amivel egyet fizet kettőt vihet :-D

2017-02-23 17:46:34 Gold (2016) / Arany Ragemarci (3) #4

A legnagyobb baj, hogy az egésznek olyan hányaveti hatása van, legalábbis nálam, Gaghan meg egy végtelenül unalmas rendező.

2017-02-22 19:45:48 I'm Not Ashamed (2016) Ragemarci (1) #1

Amikor a plakát teljesen korrekt képet mutat a filmről. Amúgy aki szereti a propaganda filmeket, csak az tekintse meg szerintem, aki a Columbine gimnáziumban történt 1999-es eseményekről szeretne egy filmet nézni az ne.

Sziasztok

Sold (2014) ☆(Jeffrey D. Brown) 2016-os film

2017-02-22 12:28:04 Bastille Day (2016) Ragemarci (3) #4

Remek színész, de akciófilmekben, amikor azt a hátán kéne vinnie, kilóg a lóláb szerintem. Filmen amúgy a Beasts of No Nation, ahol nagyot játszik.