sarkanyt

Regisztráció: 2010. március 14. (14 év)

X-Men: First Class
X-Men: Az elsők
5 2011-06-04 3,8
Tangled
Aranyhaj és a nagy gubanc
3 2011-01-23 3,8
5 2011-01-03 4,1
TRON: Legacy
TRON: Örökség
2 2010-12-28 3,0

Nekem tetszett, jó nem a legjobb film, ahogy az első kettő sem, de a világa, a gyermekiessége, és nem utolsó sorban a tanításai (kereszténység, aki nem tudná) engem mindig levesznek a lábamról. Gyereknek, felnőttnek sokat taníthatnak a Narnia filmek, beleértve ezt is.

2010-08-16 11:08:22 The Village (2004) / A falu sarkanyt (2) #40

Ez a film szörnyű! Shyalaman elfelejtett izgalmassá tenni a "csavar" előtti több mint egy órát. Nem mellesleg, amikor előszőr kimondták, hogy nem szabad a városba menni, számomra rögtön lehetőségként merült fel, hogy a mai időkben játszódik a film. Nem mondom, hogy biztosan tudtam, de ez így nem volt meglepetés számomra.
Summa summárum: irtó gagyi film.

Egyetértek!

előzmény: Tray (#1)

Akármennyire is szeretnék, nem tudok ötöst adni a filmre. Egyszerűen írtózom az ilyesfajta cukiságtól: a "szíszrípiós" meg "ártuditus" jelenetektől. És megbocsáthatatlan számomra a meteoritos jelenet a féreggel. Szinte fáj, hogy képesek voltak kitalálni azt a jelenetnyi hülyeséget, minden egyes mozzanatával a meteoriton.

2010-07-13 01:27:57 Aliens (1986) / A bolygó neve: Halál sarkanyt (4) #48

Sokak szerint ez a film tökéletes... Nálam lemarad két dolog miatt, ami szörnyen idegesít:

1. amikor az Alien liftezik, pff
2. a zsilip kinyílik, de aztán mindenki túléli. Nincs oxigén, - nemtomhányszáz fok van az űrben, és még ki is szippantaná őket azonnal

Egy "tökéletes" filmben zavaró az ilyen.

Fantasztikus! ÉS a könyvet is imádom!
És szinte hihetetlen, hogy mindezt 50 millió dollárból hozták ki.

szebb a kép, jobb a téma, de nincs valóban nincs rendezés...

2010-07-11 20:07:06 Big Fish (2003) / Nagy hal sarkanyt (4) #28

Szerintem a második felétől válik érdekessé a film, mert az első felében csak a történeteit hallhatjuk, és a fiával való konfliktus még nincs kibontva. Szóval lassan indul be.

2010-07-11 00:26:44 Agora (2009) sarkanyt (4) #41

Én is csak csatlakozni tudok előttem szólókhoz, hogy nem keresztényellenes a film. Megmarad azon a határon, hogy egyik vallás mellé sem áll, vagy mindegyik ellen van. Ami nagyon jó.
A filmről viszont az az érzésem, hogy sokat akart a rendező, de nem igazán sikerült neki minden. Például a szereplők közötti kapcsolatok, érzelmek nem eléggé meggyőzőek számomra. Továbbá idegesített az állandó "hölgyem"ezés (pedig van rendes neve!), meg hogy minden keresztény fekete ruhában jár. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy anno is így öltöztek-e, de itt a filmben zavart egy picit. Túlságosan szájba rágós, hogy ki keresztény, ki egyéb. Na meg a legbosszantóbb, hogy a történet 4-5 emberre van kihegyezve.
De ezek csak kisebb hibák, a film jó, élvezhető, és gyönyörűek benne a képek, a város szinte megelevenedik előttünk. (főleg a sok statiszta miatt sem tűnik csupán díszletnek a város, hanem valóságosnak hat)

Ezek a rendezők miért kapnak pénzt arra, hogy forgassanak??? Minden filmjük szörnyű! Olyanok, mint Uwe Boll!