gomez1000

Regisztráció: 2010. február 5. (8 év, 8 hónap)

Születési év: 1982

Some Like It Hot
Van, aki forrón szereti
3 2018-07-11 4,5

2018-10-14 22:28:42 Upgrade (2018) gomez1000 (5) #22

Igazán mesteri :D Azért itt is látszik, hogy a jó filmet nem a dollármilliók belepumpálása adja, és a CGI látványvilág, hanem az alaposan felépített, profi forgatókönyv!

Úgy kell ezt érteni, hogy hozza a 90-es évekbeli akciófilmek kemény szovegét, atmoszféráját, és a logikátlanságai ellenére annyira tokos, hogy az már jó. Nem úgy értem, hogy hibátlan film, de bevállal olyan dolgokat, amitol nem támad majmolás utánérzete az embernek.
Valami baj volt itt a rendezés alatt. A bemutató idopontját tologatták, nem készult el rendesen.
arra gondolok,hogy a producerek és a rendezok kozotti feszultség, vita miatt, vagy elfogyott a rászánt pénz, vagy egyszeruen nem merték tovább húzni a bemutatót, mert féltek, hogy az miatt jócskán esik a bevétel.
A kidolgozatlanság látszik benne, amitol logikátlan lett. Én nem hiszem, hogy Shane Black ilyet tud osszehozni, és ennél tobbre nem képes. Meg kell nézni a munkásságát. Valami probléma kellett legyen a forgatás alatt.
A poénok meg hol betalálnak, hol nem (egyesek szerint), viszont a film egyáltalán nem ul le, végig porog.
Szerintem az igazi hibája, hogy nem lett rendesen végig kidolgozva.
Ha létezik olyan ebbol, hogy rendezoi változat, arra vevo lennék.

Nem olyan rossz film ez, mint ahogy a lehúzó kritikák után számítottam arra. Nem értem a sok hőbölgőt. Vajon mi lenne a tökéletes? A poénos egysorosok helyett Intellektuális párbeszédek egy Predator filmben ?
Akkor meg az lenne a gond!
Vagy talán van, aki úgy gondolja, hogy egy franchise negyedik bőrt lehúzó része jobb lesz, mint az eredeti első ?
Nem elvárásokkal kell megnézni egy filmet!

2018-08-06 23:25:48 Bubba Ho-tep (2002) gomez1000 (3) #7

Elvetemult otlet Elvis-t, meg Kennedy-t oregotthonba rakni, es egy mumiat rajuk szabaditani. Az alapotlet annyira rossz, hogy mar jo, viszont se nem eleg vicces, se nem eleg felelmetes, azon felul, hogy elmebaj az egesz, ugy ahogy van :D

2018-07-27 00:46:59 Batman Ninja (2018) gomez1000 (2) #8

Szerintem a képi világa csillagos ötös, a sztori egyes. Ehhez az animációhoz kellett volna egy baromi jó író is. Mi lett volna, ha.... ?

Ebben a mesefilmben lett volna fantázia, de elrontották a fájdalmasan belasított cselekménnyel,a csöpögős drámázással. Látvány rendben van, viszont egy kis dinamizmus, és izgalom nem ártott volna hozzá, és akkor mindjárt jó kis családi mozi lenne...

2018-07-11 19:16:53 Rampage (2018) / Rampage - Tombolás gomez1000 (3) #5

Inkább az a kérdés, hogy Dwayne Johnson tud-e más karaktert játszani, mint ezt a szerencsétlen, agyatlan izomtömeget ?

előzmény: HejjaX (#3)

2017-12-15 02:05:21 Kincsem (2017) gomez1000 (2) #29

Gyakorlatilag nincs benne olyan jelenet, ami annyira megfogott volna, hogy másnap még emlékezzek rá.
Ebből a tipikus színjátékból, eljátszásból nem tudnak kitörni a magyarok.

Az én agyam valahogy nem bírja befogadni az ekkora marhaságokat. Csimm bumm mozi, agyatlan vizualizálás, szuperhős csömöröm lett. Aquaman, Batman jól eltalált karakter, viszont a film ettől még pocsék.

2017-09-21 10:35:38 It (2017) / Az gomez1000 (3) #61

Poénos, nèhol ijesztgetôs dràmànak egèsz jó, de horror filmnek egy kicsit gyenge. Az ilyen CGI szörnytôl nem hogy megijednèk, hanem a röhögôgörcs kap el, amikor meglàtom, annyira termèszetellenes a viselkedèse ès a megjelenèse. Ha màr a 80as èvekben jàtszódik, ès a mobiltelefonokat meg a laptopokat szerencsère kihagytàk, ez nagyon jót tett a filmnek, akkor a bèna CGI-t is kihagyhattàk volna. Mellesleg a Rèmàlom az Elm utcàban 5 utalàs is benne van a filmben, sok jelenet arra hasonlít, ha nem is pont ugyanaz a sztori. Nyílvàn azèrt is, mert ugyanabban az èvben jàtszódik, mint Az. Màsrèszt, mert van egy lidèrc, ami a fiatalok fèlelmeit hasznàlja ki, ès fordítja ellenük.
Sok jelenet kameramozgàsa utal arra, hogy na most kell megijedni. Ha igazàn jó filmet nèzünk, ezt nem lenne szabad èszrevenni.