gomez1000

Regisztráció: 2010. február 5. (11 év, 9 hónap)

Születési év: 1982

Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge

5 2021-07-22 3,7
Kin-Dza-Dza

4 2021-07-19 3,9

Az országút fantomja c. filmre hasonlít, csak ez rosszabb kivitelben valósult meg. A közepétől megszűnt a feszültség, egyre érdektelenebbé vált a kergetőzés!
Mark Hamill nem olyan ijesztő, mint Rutger Hauer.
Mellesleg túlnyújtották az egészet!

2021-10-01 17:00:43 Dark Angel (1990) / Sötét angyal gomez1000 (3) #13

Jó kis 90-es évekbeli mozi, ami még ütős is lehetne, ha nem lenne ilyen faék egyszerű buta sztori, és nem lenne tele logikátlan eseményekkel, amiket csak azért raktak bele, mert nagyobbat akartak mutatni, mint amire valójában képesek voltak.
Jobb forgatókönyvvel ez maradandó alkotás lehetett volna! A hangulata remek, és emlékezetes jelenet is akad benne!
Kicsit az Őrült Stone-ra emlékeztet, csak silányabb kivitelezésben ! Habár ez volt előbb, attól még az Őrült Stone jobb!

Azért egy kicsit meredek, hogy ezt fiatal közönségnek szánták... sok helyen elég kemény és brutális megjelenítésre kell számítani! Néhol annyira túlpörgetik az egészet, hogy csak émelyeg tőle az ember...
Az alap család sztori jó, de a megvalósítás elég irritáló!
Ha a jövőben ilyen robotos világ lesz, akkor eléggé élhetetlen és embertelen világ vár ránk!

2021-07-26 22:30:47 Jolt (2021) / Sokk gomez1000 (4) #1

Néhol középszerű, néhol zseniális húzásai vannak! Nekem tetszik, hogy nem a megszokott filmeket másolja, és az egyedi stílusa miatt meg tud lepni. Ha csak ezt teljesíteni tudná a mai filmek többsége, már örülnék! A történet sok ponton megbotlik, de engem remekül elszórakoztatott!

Eltekintve a logikátlan és megalapozatlan helyzeteketől, egészen jó kikapcsolódást nyújt a mai kínálatban, ha valaki nem a tökéletes filmet akarja mindenáron nézni! Ez nem egy Alien kategória, de szórakoztató, van benne dráma, akció, sci-fi vonal, mellesleg a látvány is ad hozzá némi pozitívumot.
Azért hozzáteszem, hogy már nem lehet megnézni úgy egy filmet, hogy valaki ne húzza le, ne ócsárolja! Néhány éve még az ultra gagyi filmeket is megnéztuk, ma meg mindenki a szuperkatonákat várja, akik elit kiképzést kaptak, és logikailag buktatómentesen, hibátlanul cselekszenek.
Ebben a kategóriában már nehéz újat mutatni...

2021-07-07 15:47:04 MONSTERS of MAN (2020) gomez1000 (4) #1

Egy robotgyártó vállalat egy korrupt CIA ügynökkel karöltve egy engedély nélküli katonai akciót indít, hogy letesztelhesse a legújabb harci prototípusait. A bevetés azonban csakhamar ártatlan emberek életét követeli.

Hogy neked a Hol van a barátom háza milyen katarzist okozott, az mellékes... megnéztem én is, de egy lapon nem említheto a 2 film.
Baby driver egy modern, jó film ! Nem ugyanaz a kategória...

előzmény: bambusz11 (#60)

Azért az vicces, hogy a film végén
H Septico-s kabátban megy igazságot szolgáltatni, hiszen nem is volt már szolgálatban :D
Mellesleg a máj, tüdő, lép, szív lövésnél nem is a májat találja el, hanem az ellenkező oldalt.
Vajon nem tudták, hogy nem azon az oldalon van az ember mája ? Vagy csak szimplán elk☆rták...

Marha jól indul, közepén stagnál, végére visszaesik.
Az elején akkora adrenalin löket volt, hogy nem hittem el, hogy ennyire kifullad a végére. Mellesleg a cím találó, viszont a jól felturbózott hatást erősen lefojtja a furcsán kezelt történet, ami egy jóideig főhősünk körül forog, aztán meg nem. Ez egy majdnem zseniális alkotás, az utóbbi évek egyik legjobb akció filmje lehetett volna. De a vége akkorát húz lefelé az egészen, hogy simán unalomba fullad. Nem hiszem el, hogy nem látták a készítők, hogy mekkora ziccert hagytak ki. Némelyik jelenet sokszor megnézhető, szinte hibátlan. A film egésze sajnos nem.

2019-12-15 08:55:10 The Abyss (1989) / A mélység titka gomez1000 (4) #31

Egyáltalán nem vontatott a rendezői változat, épphogy az az értelmesebb, érthetőbb, ami nincs úgy összecsapva, mint a moziváltozat!
Pont azok nem értik a fő mondanivalót, akik a moziváltozatot látták!
Persze 89-ben a másfél órás filmekhez szokva egy majdnem 3 órás filmet nem sokan bírtak volna végig seggelni, meg kellett vágni valahol.
Csak így elveszítette a film végi lényegét, amire az egész ki van hegyezve, ahogy BonnyJohnny írta.
Aki teheti, a rendezőit nézze meg!
Azért érdemes megjegyezni, hogy a film 30 év után sem veszített sokat a lendületéből!

előzmény: lakatoszoltan01 (#30)