Lucho

Regisztráció: 2010. január 28. (14 év, 1 hónap)

Heartbreak Ridge
Van Wilder: Freshman Year
Buliszerviz 3.: A gólyák éve
3 2010-07-18 2,0
Shrek Forever After
Shrek a vége, fuss el véle
2 2010-07-18 3,0
Bachelor Party
Legénybúcsú
5 2010-03-14 3,5

Az egész Filmben a Csizmás Kandúr az egyetlen elfogadható jelenség,a többi karakter fantáziátlan,gyenge alakitás..meg kell érteni,kellett valami a happy meal menübe,meg a benzin kútra új eladható cuccnak..:D

A verekedős jelenetek ki vannak dolgozva(Látszik Arlovski múltja)a sztori lehetne jobb is..de JCVD utolsó feltámadása lehet ez a movie.

2010-01-30 16:10:34 Rambo (2008) / John Rambo Lucho (5) #127

Remek befejezése egy karakternek!És ahogy Leslie is irta,a nagy öregek még tudnak jó akciófilmet csinálni,de lassan elkopnak ők is..Lehet fikázni,de Sly-on meg Willis-en kivül a többi nagy akció sztá már csak B-s filmeket csinál (Seagal,Van-damme) vagy már nem forgat.
A Film hozza azt amit az elöző részekben megszoktunk..Rambo megy és pusztit!Ebböl a szempontból 5/5

2010-01-30 15:52:26 First Blood (1982) / Rambo - Első vér Lucho (5) #23

Bárki bármit mond ez egy remek film akkor is az volt,most is az,akik nem értik a mondanivalóját és a lényegét,azok gondolkozzanak tovább.Minden Rambo filmnek van valami burkolt mondanivalója,az hogy mennyi vérrel,és gyilkolással szemléltetik az más kérdés.10/10

2010-01-30 15:36:00 Hellraiser (1987) / Kísértetház Lucho (5) #14

Korszaka egyik legnagyobb filmje volt!az akkor filmes technikával kihozták a remek sztoriból a legjobbat..gyerekkori nagy kedvenc!

2010-01-30 14:01:54 Dark Angel (1990) / Sötét angyal Lucho (5) #2

Lungren egyik (ha nem a) legjobb filmje!

Danny Glover nem volt tul sikeres választás erre a szerepre,kissé hihetetlen volt,hogy győzött.. de nézhető,és aki oda van a kultuszért (mert mondható annak) az nézi sürün..

Ennek a filmnek kb annyi a értelme,hogy van egy töltelék film a 3. és az 5. film között.harmatgyenge sztori,Bale karakterét eljátszhatta volna a géza bácsi is a barátok köztből,mert kb annyira mellékszereplő,mint itt Bale...gyenge 2-es de csak a Swarci hasonmás miatt..

Gyenge alkotás!Talán a film egyetlen ötletes része amikor a laborban bemutatják 1-7 ig mutáltTalán a film egyetlen ötletes része amikor a laborban bemutatják 1-7 ig mutálodott egyedeket.De mai napig nem jöttem rá,hogy egyik pillanatban még tojásokat rakott a királynő,másikban meg már kipottyantotta azt a ritka gyengére sikeredett alient
Várjuk az ujabb részt,ennél csak jobb lehet..

Ez a film már akkor megbukott,mikor irták a forgatókönyvet!Ennek a párharcnak nem ebben az idősikban lenne értelme,hanem Ripley féle idősikban,ahol a technkikai fejlettséggel az embereknek esélye lenne harcolni.(vagy ha ennél rosszabb filmet akarnak csinálni,akkor csinálják meg a Gladiátor vs Alien vs Predatort,ott mehetne ez a birkozós maszlag kardokkal...)Egy jövöben játszodó történetbe nagyon sokmindent meg lehetne valósitani.ha csak a megjelent könyveket,és képregényeket nézzük,ötlet van bőven.Én azzal is kieggyeznék,ha az embereket abszolut kivennék a filmből,és egy nagy végső csatára indulnának a Predatorok..
A Film sötét,rosszul felépitett.következetességből 0!