Rocky

(kitiltva)

Regisztráció: 2010. január 19. (9 év, 9 hónap)

Nem: nem publikus

2010-08-25 18:58:08 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8551

Aki nem tud nevetni rajta,magában keresse a hibát,ne a filmben..!

2010-08-24 00:01:21 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8536

Kit sértek az emberi méltóságában gonzo??? csak az olyan segglyukakat mint te.azért meg nem kár.
milyen közösségről beszélsz? neked a kt a hitgyülekezet?jobb társaságod nincs,te szerencsétlen? nyugodtan tartsd fenn a véleményed,tojok rá magasról.

2010-08-23 21:27:50 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8528

Nem érdekelnek engem az átlagok,pontok...maga az argo sem kedvencem vagy ilyesmi.Semmi sértőt nem mondtam,nem céloztam senkinek,egyszerű véleményt közöltem: 'Aki nem tud nevetni rajta,magában keresse a hibát,ne a filmben..!' (holnap dolgozom)

2010-08-23 21:17:39 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8523

Hülyeséget csak ti szajkóztok,retardált társaság, ,,legbűzösebb'', aki mondja.
Sírjatok anyucinak, mert: 'Aki nem tud nevetni rajta,magában keresse a hibát,ne a filmben..!'
Ez van , tessék feldolgozni!!!

2010-08-23 18:04:24 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8519

'Aki nem tud nevetni rajta,magában keresse a hibát,ne a filmben..!'
Felesleges vitázni,ez így van. no comment.

2010-08-23 12:40:20 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Rocky #8514

Pont, hogy sokkal jobb guy ritchie-nél! Jézusoom srácok,lazuljatok már el egy kicsit! Ne úgy nézzétek mint egy Bergman, vagy egy Fellini művet! Ami 100%-ig biztos, az az, hogy egy nagyon vicces(egyedi) filmről van szó.Aki nem tud nevetni rajta,magában keresse a hibát,ne a filmben..!

Áthelyezve a(z) Argo topikból.

Fél éve levettem a polcról,megnéztem...:gyönyörűséges!- ráadásul most voltam Firenzében,így még jobb. A hideg angolok a forró Itáliában..!

2010-08-21 20:29:03 The Godfather (1972) / A keresztapa Rocky (?) #395

Erről van szó Hannibál, kiváló!
,,Ezt értem, de azt nem, hogy miért kell nem is tudom mennyi ideig nézni, hogy mit csinál ott.''
-Válaszom: NEM kell nézni!..

Köze sincs a Holt Költők Társaságához...az teljesen más tészta/téma.És hajjaj, hányszor megtörtént ez a valóságban is....sajnos.

2010-08-21 00:05:29 The Godfather (1972) / A keresztapa Rocky (?) #385

Beszélhettek itt összevissza, hogy ,,unalmas'', ,,nem életszerű'',ami tény, hogy a film megjelenése után valós gengszter családok próbálták utánozni Corleonéékat! ,,sorozat''??? Örökérvényű film,melyben a famiglia,a CSALÁD a legfontosabb.Ráadásul minden újranézésnél egyre jobban kötődik az ember e gyönyörű filmhez. Amúgy meg,még a dokumentumfilmek sem valósak...ébresztő...a film álomgyár!És a Keresztapa egy gyönyörű álom! (szinkron? van aki tv-ben,reklámokkal néz meg egy ilyen filmet??-szegények...)