Vitelotte

Regisztráció: 2010. január 16. (14 év, 2 hónap)

Színészek: Angelina Jolie, Brad Pitt, Cate Blanchett, Chloë Grace Moretz, Domhnall Gleeson, Emma Stone, Eva Green, Hannah John-Kamen, James Franco, Johnny Depp, Keanu Reeves, Mads Mikkelsen, Mila Kunis, Milla Jovovich, Robert De Niro, Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, animáció, dráma, fantasy, horror, thriller, vígjáték
Országok: amerikai, angol

The World to Come
Eljövendő világ
2 2021-11-17 3,3

2021-12-13 22:39:57 Son (2021) Vitelotte (2) #1

Jó alapsztori, a befejezés kifejezetten tetszett, de annak aki húsz éve néz horrort, ez teljesen vanília. Sokkal több kacifánt kellett volna bele ahhoz hogy ne egy vázlatnak érződjön az egész.

2021-12-04 04:14:57 Horns (2013) / Szarvak Vitelotte (4) #11

Nekem szép kerek estimese volt. Én is más véget vártam volna, például a gyógynyaklánc visszaválthatta volna hogy emberi formában haljon meg, vagy akár fel is épüljön és ő költözzön Californiába... de leginkább a lassú tempó húzta le négyesre. Egyébként a felnőtt Lee-nek mind a tíz ujja megvolt (ಠ_ಠ) Na mindegy.

Én kajak csodálkozom hogy ennyire ekézitek, én mindent megkaptam tőle amit egy szuperhős film nyújthat. A végén majdnem lehúztam négyesre mert túl egyszerűnek tűnt a befejezés, de aztán mégis kiteljesedett. Nekem ez az a típusú mozi ami után az asztalt csapva követeled a folytatást.

2021-11-27 02:54:47 Palmer (2021) Vitelotte (4) #2

Sokkal jobb élményt nyújtott mint amire számítottam. Szépen építették a sztorit, mértékletesen adagolva a drámai jeleneteket. Sikerült megpityeregtetnie.

2021-11-13 18:00:42 Infinite (2021) / Végtelen Vitelotte (2) #4

Hát már úgy voltam vele hogy elmegy egy hármasnak, de az előző hozzászólásokban említett túlzások lehúzták nálam is, főleg amikor stresszhelyzetben manipulálni tudja az ellenszelet(???) meg a flexelés a végén a karddal/névjegykártyával ahelyett hogy egy ölelés sokkal ízlésesebb lett volna az Angkor Wat alatti narráció folytatásaként... Érdekes alapötlet ami látványpornóba fulladt.

Sokszor akaratlanul is paródiába hajlott. Hiába próbálták életben tartani a filmet a színészek, a szájukba adott szöveg miatt úgy éreztem igazából csak nagyon hihető cosplayezők rakták össze a maguk kis gyakorlóprojectjüket.

2021-08-06 17:33:22 Bliss (2021) Vitelotte (1) #1

Megutáltatta velem Salma Hayeket.

Elég spórolósan megkent palacsintának éreztem. Amúgy jó témák voltak benne amit simán fel lehetett volna paprikázni, de úgy néz ki úgy gondolták a közönség már annak is örül ha a kedvenc színészei a film 80%-ában motherfuckerezéssel próbálják vissza-visszacsalni a figyelmünk.

Szerintem remekül el lettek találva az arányok, sokkal kevésbé klisét kaptam mint amire számítottam.
Kifejezetten tetszett a szimbolizmusa, egy jóbarátom jutott eszembe akit négy hónap nyüstölés után tudtam rábírni hogy fogadjon el segítséget hogy megküzdhessen a démonaival, hiszen ő is segített hogy megküzdhessek az enyéimmel.

2020-04-21 08:19:09 Poms (2019) / Pompon klub Vitelotte (5) #1

Na, végre egy film amire az első húsz percben rá tudtam nyomni az ötöst, mert annyiszor kellett megállítanom a vihogástól. Rögtön azonosulni tudtam a főszereplővel, pedig nem haldoklom, de én is könnyen feladó típus vagyok, viszont a "csak a holttestemen át!" utáni temetéses jelenet láttán én is majdnem meghaltam a halálsikolyként felcsapó röhögésemben. A tolókocsis szöktetés is patent volt, ebből kiindulva jó lett volna a többi szereplő hátteréről is megtudni picit többet. Martha halála nagyon ízléses volt, pedig úgy is megoldhatták volna hogy a barátság hatására elkezdi a chemot, de így sokkal kevésbé volt giccses. Szerintem taktikusan adagolták a konfliktusokat is, kár hogy sokaknak mégse jött be.