lizardking

Regisztráció: 2010. január 7. (8 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

"I'm the lizardking! I can do anything!"

Egy magyar srác viszontagságai Külföldiában

Rendezők: Christopher Nolan, Clint Eastwood, Darren Aronofsky, David Cronenberg, David Lynch, Ethan Coen, Joel Coen, John Carpenter, Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Ridley Scott, Robert Rodriguez
Színészek: Al Pacino, Arnold Schwarzenegger, Denzel Washington, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Samuel L. Jackson, Sylvester Stallone, Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, horror, sci-fi, thriller

Születési év: 1987

Mother!
Anyám!
5 2018-01-15 4,0
Wag the Dog
Amikor a farok csóválja...
4 2018-01-12 3,8
Happy Death Day
Boldog halálnapot!
4 2018-01-11 3,4

2018-02-12 01:05:37 Tape (2001) / Visszajátszás lizardking (4) #27

Akkor most valaki legyen olyan jó és mondja meg, hogy történt erőszak, vagy nem? Amy egyszer azt mondja, hogy ő másképpen élte meg az aktust, aztán meg hagyja, hogy Jon várjon a rendőrségre, hogy meglakolhasson a bűneiért. De Vince meg azt állította, hogy Amy elmondta neki az erőszakot. Vagy lehet, hogy Amy csak azért játszotta el, hogy telefonált a zsaruknak, hogy Vince-t megbüntesse a pitiáner, de tulajdonképpen az igazság nevében (is) létrehozott cirkuszért, Jon-t pedig azért, mert nem szerette őt? Most akkor hogy van ez?

Ahogy látom, ez a vélemény éppen hét éves, azóta már kicsit megváltozott az ízlésem (meggyőződésem szerint, a jó irányba) és könnyen lehet, hogy egy újranézés után rávágnám az egyest. De nem fogom újranézni :) Pinhead-del szemben talán még ma is elfogult vagyok, zseniális karakter :)

2018-02-09 19:22:31 [Filmet keresek] lizardking #2247

Köszönöm a válaszokat!

2018-02-09 10:24:20 [Filmet keresek] lizardking #2242

Üdv! Tudnátok nekem minőségi kamaradrámákat modani? A legjobb az volna (ha van ilyen), ha csak két szereplője lenne a filmnek, de a lényeg, hogy minél kevesebben vannak a karakterek, annál jobb!

2018-01-21 06:53:25 [Vapiti 2017] lizardking #34

A (majdnem) utolsó pillanatban történt módosítással:

Arany

Wind River - Gyilkos nyomon
Mother! - Anyám!
Blade Runner 2049 - Szárnyas fejvadász 2049

Női Ezüst

Jennifer Lawrence - Anyám!
Borbély Alexandra - Testről és lélekről
Michelle Pfeiffer - Anyám!

Férfi Ezüst

Michael Keaton - Az alapító
James McAvoy - Széttörve
Jeremy Renner - Wind River

Pain&Gain, no meg A Káosz birodalma és emlékeim szerint a Csak lazán!-ban is jól játszik.

Rendes költségvetéssel és hozzáértő szakemberekkel ez egy hangulatos darab lehetett volna. Ezek híján azonban csak egy gyenge (de lelkes) próbálkozás.

2017-12-24 01:17:07 It (2017) / Az lizardking (3) #82

Stephen King regényéből egy két évados, 16-20 órás sorozatot kellene csinálni, mert ez így, ebben a formában nem működik (és az 1990-es eredetiben sem működött). Nem tudom, hogy mi lenne a véleményem, ha nem olvastam volna a könyvet, de így képtelen vagyok elvonatkoztatni tőle. Egyszerűen nincsenek kibontva eléggé a karakterek, az egymáshoz fűződő viszonyaik, vagy a sztoriban megbújó grandiózus misztikum és természetfeletti. Ettől függetlenül, Skarsgard jó volt Krajcárosként, a Neibolt utcai házban játszódó részt és a finálét ötletesen és ütősen tálalták, a gyerekszínészek is hihetően alakítottak. Nem volt rossz, de ez a történet megérdemelne egy kidolgozottabb adaptációt.

2017-12-16 08:32:30 [Tévésorozatok] lizardking #3179

A Netflix német gyártású sorozatát, a Dark-ot nézi valaki? A negyedik résznél tartok és nagyon tetszik. Nem tudom, hogy a sztorit képesek lesznek-e hibáktól mentesen végigvinni, de a hangulat - amit a cím tökéletesen definiál - már az első részben megvett kilóra, remélem a csavaros történetet is sikerül logikusan kifuttatniuk.

Az a fajta film, ami, amíg nézem, teljesen leköt, szórakoztat, meg ha nem figyelek rá, akkor el is veszítem a fonalat. Pár nappal, vagy egy héttel később viszont, már nem tudnék feleleveníteni egy fajsúlyosabb jelentet sem belőle. Ettől függetlenül megkapja a négyest, mert jól szórakoztam rajta, mint említettem. Tipikus, szoftos '90-es évekbeli krimi/thriller.