lizardking

Regisztráció: 2010. január 7. (9 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

"I'm the lizardking! I can do anything!"

Kuruc Attila

Rendezők: Christopher Nolan, Clint Eastwood, Darren Aronofsky, David Cronenberg, David Lynch, Ethan Coen, Joel Coen, John Carpenter, Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Ridley Scott, Robert Rodriguez
Színészek: Al Pacino, Arnold Schwarzenegger, Denzel Washington, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Samuel L. Jackson, Sylvester Stallone, Tom Hardy
Műfajok: akciófilm, horror, sci-fi, thriller

Születési év: 1987

Verónica
Veronica
3 2019-03-31 3,3

2019-04-09 14:14:05 Iron Man 3 (2013) / Vasember 3. lizardking (3) #95

Ez a sok milliós kérdés. Főleg a második rész fényében, amiben ugye palladium-mérgezést kapott, de felfedezett egy új elemet, ahelyett, hogy megoperáltatta volna magát. De az is megérne egy misét, hogy vajon miért csak az utolsó csörtére hívja a robotokat a borospincéből? Holott Jarvis addigra már jó ideje be volt kapcsolva. Újra nézve az MCU-t, kínosan sok ilyen logikai bakiba ütközik az ember...

előzmény: SoZi (#91)

Bizony, ebből is látszik, hogy a Puscifer-nek az EP-it, meg a remix albumait is érdemes lesz beszerezni.

előzmény: Ragemarci (#50)

Ennek láttam pár hónapja (vagy 1 éve?) egy részét, azóta is mindig eszemben van, hogy meg kellene keresni. Köszi!

előzmény: dézi (#48)

Arra a céloztam, hogy sem az önéletrajzában, sem az interneten nem találtam olyasmit, hogy lemondott volna, kitöltötte a hivatalos terminusát. Az meg csak egy szimpla kérdés volt, hogy milyen korrupciós botrányokról van szó? Egyébként a beszúrt linken is olvasható, hogy kormányzósága végére megtriplázta az állam deficitjét.

előzmény: pietro (#12835)

És kapott egy Golden Globe-ot is a Maradj éhen! című filmben nyújtott alakításáért. Egyébként milyen korrupciós botrányokra gondolsz? Az önéletrajzában azt írja - meg a neten is megtalálható - hogy szimplán lejárt a mandátuma 2011. januárjában.

előzmény: PG (#12833)

Jogos, kiszúrtam, az tényleg jópofa, Kevin Smith meg is siratta :) Meg a hangfájl betöltése volt még jó poén. De mást tényleg nem tudnék mondani.

előzmény: VVega (#26)

Ez a film kb. 15 évvel előzte meg a korát.

Tizenkettő-egy tucat. A Marvel-filmek szoktak olyat, hogy a jól bejáratott receptet feldobják valami különlegességgel. Jelen esetben ez lehetett volna a '90-es évekbeli környezet, de pár egyáltalán oda nem illő zenén, néhány ruhadarabon és egy videotékás jeleneten felül semmit nem ad az összképhez. Az meg, hogy női szuperhőssel operál, egyrészt nem új (Wonder Woman), másrészt kb. annyira érdekel, mint a Fekete Párduc kapcsán a fekete főhős; semennyire.

Ezt az itthon kihalófélben lévő műfajt úgy hívják, hogy oknyomozó újságírás. Le a kalappal; átgondolt, logikusan felépített, következetes, neveket, arcokat bemutató, igazi leleplező dokumentumfilm, amit minden magyar választópolgárnak látnia kéne. Bravó! Kár, hogy ettől még semmi nem fog változni. És innentől nem írok tovább, mert az már a KT-szabályzat megsértése lenne.

2019-02-21 18:31:23 [Vapiti 2018] lizardking #110

Megint sok jelöltet nem láttam (kb a felét mindhárom kategóriából), vagy azért, mert nem volt rá lehetőségem, vagy azért mert szimplán nem voltam rá kíváncsi, minden esetre, végül így alakult a kép:

Arany

A bűnös (Den skyldige)

Női ezüst

Toni Collette - Örökség (Hereditary)

Férfi ezüst

Joaquin Phoenix - Sosem voltál itt (You were never really here)