Babydoll

Regisztráció: 2010. január 5. (12 év, 8 hónap)

Nem: nő
Születési év: 1989

Avatar

2 2010-01-05 3,7

2010-01-05 22:11:38 Avatar (2009) Babydoll (2) #641

Az a kettes közel sem csak a látvány miatt kettes. A látvány egy filmben csak egy plusz dolog, ami miatt mégjobban élvezed az egészet. De ez a film sajnos anélkül élvezhetetlen. Nyilván neked más a véleményed és örülj annak, hogy téged más is megfogott benne.:) Engem sajnos semmi.

2010-01-05 21:47:28 Avatar (2009) Babydoll (2) #639

Nyilvánvaló, hogy ilyen ütemű technikai fejlődés mellett, pár év és otthon is lehet élvezni az ilyen jellegű filmeket. Na de mi lesz addig? Betesszük a polcra a filmet pár évre, aztán majd levesszük amikor otthon is élvezzük? Persze akit más is megfogott a filmbe, nyilván "amúgy" is gyakran nézi majd.:)

előzmény: k3pl3r (#636)

2010-01-05 21:31:05 Avatar (2009) Babydoll (2) #635

Elég jó minőségben néztem (nem a neten terjedő cam-os verziót), tv paramétereket nem tudok, de egy elég nagyon.:)
És éppen erről beszélek. Egy "korszakalkotó"...meg még jópár hasonló jelzővel illetet filmet csak a moziban lehet élvezni? Ha egy film csak így élvezhető, akkor ott már elrontottak valamit.

2010-01-05 21:15:54 Avatar (2009) Babydoll (2) #633

Először is elnézést, ha olyan dolgokat írok le, amiket előttem már említettek, de nem olvastam végig ezt a töménytelen mennyiségű kritikát.:) Lehet hogy egyedüliként, de én azok közé tartozom, akik otthon nézték a filmet. Nem volt a film alatt semmiféle 3D élményem és meg kell mondjam így nézve a látvány és egész Pandora (mellesleg tényleg csodaszép) teljesen hidegen hagyott. A film története nem túl fordulatos, a szereplőknek sem ez lesz a "büszkeségük". Egyszerűen képtelen voltam beleélni magam a történetbe, a szereplők helyébe pedig mégkevésbé. Az első óra után már csak kínoztam magam, hogy de pedig akkor is végignézem...szenvedve... Kicsit erősnek tartom azt az említésre sem méltó túlzást, hogy minden csúcsot megdöntően tarolni fog az Oscar gálán. Ugyanis egy filmet nem csak pár hónapig (amíg a moziban megy 3D-ben) szeretünk, hanem szeretjük elővenni az otthoni mezei tv-n is. De ezek után az az érzésem, hogy erre nem fogok túl sok időt szakítani.