zeddi

Regisztráció: 2009. december 19. (9 év, 11 hónap)

Nem: nő
Születési év: 1987
Lakhely: Bp

I Feel Pretty
Túl szexi lány
4 2019-07-05 2,6
Bridget Jones: The Edge of Reason
Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!
3 2019-04-01 2,8

3 2018-10-13 2,6
Nanny McPhee
Nanny McPhee - A varázsdada
4 2018-05-19 3,3

Nagyjából az első rész után elvárható folytatás. Én szívesen megnéztem, egynek jó, és az első résznél annyiból figyelemfelkeltőbb, hogy már több dologban kapcsolódik a Harry Potter sorozathoz. Ami vegyes érzéseket vált ki belőlem, mert egyrészt szeretem a HP-t, és kíváncsi vagyok az előzményekre, úgyhogy már csak ezért is megnézem, másrészt nem ér fel vele.
Bár szerintem eleve nehéz lenne megugrani valamit, ami anno nagyot ütött, az újdonság erejével hatott, és minden ami hozzá kapcsolódik, ehhez van mérve.
Az első résznél több poénos elszólást tettek bele, mintha rájöttek volna, hogy ezzel szimpatikusabb lesz az összhatás.

Le vagyok akadva ezen a filmen, talán mert többször is csalódás ért nézése közben. Az elején nagyon zavart, hogy helyből az Életrevalók jutott eszembe (gondoltam annak a koppintása lenne?) és ahhoz képest gyengusznak tűnt. Nem voltak olyan szerethetők a karakterek és a körülmények (Emilie kifejezetten idegesítő, sok volt számomra). Aztán, gondoltam, oké ez egy romantikus film, ezzel a szemmel nézve kezdett megtetszeni (na jó így sem ötös, de talán lesz belőle valami...). Közben már kezdtem elhinni, hogy a srác végre meglátja a szépet az életben meg a szerelemben. Összességében véve engem nőként már csak a pozitív végkifejlet tudott volna megvigasztalni, hogy végignéztem, és szemet hunytam a kevéssé szimpatikus női szereplő és az élni nem akarás okozta szenvedés fölött. Így a végén végképp kiakadtam - dacára annak, hogy nem kell mindig happy enddel zárulnia egy filmnek.

Nagyjából azt kapja az ember, ami várható - könnyed, szórakoztató, vicces csajos film. Ha ilyenre vágyik az ember, a célnak tökéletesen megfelel

Egyetértek az előttem szólókkal. Nagyon kedves kis karácsonyi film/mese, olyan igazán karácsonyi hangulatba hozós :) minden ősszel megnézem, mikor eszembe jut, h nemsokára karácsony

Nem az a film, amitől szeretetteljes karácsonyi hangulatba kerülök. Fadíszítős háttérfilmnek sem ezt tenném be - a történet maga inkább kiábrándító, mint szívmelengető, a karakterek pedig többnyire buták vagy gagyik.

2014-02-10 20:39:21 The Nut Job (2014) / A mogyoró-meló zeddi (2) #2

Van benne néhány vicces rész, a figurák aranyosak, de nem hagyott bennem mély nyomot.
A befejező "zenés-táncos" rész PSYabszolút nem tetszett - pont az ilyesmit nem szeretném mutogatni a gyerekemnek kiskorában

Első blikkre tipikus, max 1-2 poénnal tarkított amerikai vígjátéknak tűnt, de nagyon vicces film :) Laza, igazi kikapcsolódásra való film. Én végignevettem, és így volt ezzel a mozi teljes (telitermes) közönsége

2013-08-01 08:55:24 Now You See Me (2013) / Szemfényvesztők zeddi (3) #13

Ebből a történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni. 1-2 dologgal kapcsolatban nagy hiányérzet maradt bennem, pl vártam volna, hogy a főszereplők motivációjáról, vagy úgy egyáltalán a főszereplőkről többet megtudjak. Nem volt bennem az az izgatottság a film alatt, mint pl a Tökéletes trükknél. Utóbbi filmmel összehasonlítva egy maximum egy közepes.
Woody Harrelson viszont tényleg nagy :)

2013-05-15 08:36:13 Warrior (2011) / Warrior - A végső menet zeddi (5) #110

Fantasztikus érzések vannak a filmben, leginkább a saját belső küzdelmek.
Én egy valamit hiányoltam belőle:a végén, a "végső küzdelemben" szerintem hatalmas érzések lehettek az apában, de ebből nem sokat láttunk

2012-06-09 18:06:30 Prometheus (2012) zeddi (4) #63

Sőt a végén Joda mester is képbe kerül :D