schwed49

Regisztráció: 2009. december 12. (14 év, 3 hónap)

Rendezők: David Lynch, Martin Scorsese, Nicolas Winding Refn, Roman Polański
Színészek: Jake Gyllenhaal, Leonardo DiCaprio, Mads Mikkelsen, Ryan Gosling, Sean Penn
Műfajok: dráma, életrajzi film, fantasy, thriller, vígjáték
Országok: amerikai, angol, dán, japán, magyar, német, norvég, spanyol, svéd

Születési év: 1983

The Shape of Water
A víz érintése
4 2018-03-30 3,1

2016-11-20 16:12:41 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22755

Nem kaptam fel a fizet. Viccelődött csak ez ez két töröm borz mérgelődik :) ezekután spoilerzni fogok kajakra. Vagyis nem... de spoilerezni Mindent pl meséld le mi lett a két szerkeztővel

Hiányzik még a kasszába gempa ?

2016-11-20 15:47:29 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22751

Meg korbácsoljam magam úgy jó lesz? Majd megtanulom a spoiler használni. Örüljetek hogy egyáltalán kommentálok és a fb is meg szoktam osztani az oldat nagyon sokszor. Mert szeretem. De ha még sokat nyavajogsz leírom mi lesz a Denis a komiszban is előre. Spolerbe kajakra és velemenyem szerint minden felhasználónak tudnia kell törölni a hozzászólását

2016-11-20 15:14:38 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22749

Jó jó csak nem dőlt össze a világ. Majd legközelebb gyakorlok a Titanicon.mennyi a nyomatekmamugy 500-600 Nm?

2016-11-20 15:10:41 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22747

Nem lehet törölni ezt a szart

2016-11-20 15:05:21 Arrival (2016) / Érkezés schwed49 (3) #38

A film nagyon vontatott helyenként. Lehet csak én nem fogtam fel hogy miért látta a kislányát meghalni már az elején, mikor a jövőbe látó képességét a végén kapta meg. A színészi alakítás limonádé de ugyanakkor a totrénet, vagy nevezzük koncepciónak nagyon érdekes módon tár élénk egy másfajta élet/populáció által használt kommunikációt, ami ráadásul a tudást birtokló személyt felruhazza a jövő ismeretére. Akár hogy nézem egy pici Interstellar volt benne és talán az Élet fája is vissza köszönt itt ott. De jó volt. Nyugis film.

Ezt én sem értettem mikor mondta a fickó, hogy a magyarok valamire kiáláltak egy szót v kifejezést. De mi volt az? Vagy olyan volt ez is mint a kangaroo.

2016-11-20 15:03:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22745

2016-11-20 15:01:10 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] schwed49 #22744