Tams

Regisztráció: 2009. október 22. (14 év, 4 hónap)

Születési év: 1988

Resident Evil: Retribution
A Kaptár: Megtorlás
3 2012-10-12 2,1
The Expendables 2
The Expendables - A feláldozhatók 2.
1 2012-09-02 3,4
The Dark Knight Rises
A sötét lovag: Felemelkedés
4 2012-09-02 3,9
The Amazing Spider-Man
A csodálatos Pókember
2 2012-07-24 3,3

2012-11-08 15:58:25 Total Recall (2012) / Az emlékmás Tams (3) #46

néhány dolog, ami totálisan elrontotta az élményt:
A föld lakhatatlanná válik... persze, ha keresztül fúrnak a bolygón, az nem fogja helyre hozni a környezetet! Aztán az elég értelmetlen, hogy a széfben talált videón menekülés közben hagyott üzenetet! na már most az ki által került a széfbe? a gonosz katonák juttatták el, vagy mégis hogyan? és ez csak pár dolog, ami röhejessé tette a filmet!

komolytalan bohóckodás! nem több!
annyi jó van benne, hogy hozta azt amire számítottam! a nagy semmit, körítésnek gyenge poénok!
de ízlések és pofonok, csak majd a Die Hard 5 után el kell gondolkozni, hogy hol kezdődik a jó akció film! (feltéve, ha az hozza amit kell! )

amellett, hogy tényleg gagyi, rengeteg jelenet máshonnan lett összelopkodva! a sztárparádén kívül nem volt sok ötlet benne! a poénok fájdalmasan erőltetettek voltak! de talán a legszomorúbb, hogy direktbe hülyére van véve a néző! pl az minek kellett, hogy chuck norris egy szál gépfegyverrel elintéz egy kisebb sereget, meg egy tankot? különben is hogy küldött rakétát fentről, mikor ő is a földön volt valahol?! -.-
kár volt azért a rengeteg pénzért, amit beleöltek! :/

2012-02-14 18:54:11 The Smurfs (2011) / Hupikék törpikék Tams (3) #35

érdekes volt viszont látni a törpöket ebben a formában! a legkiábrándítóbb Hókuszpók volt nekem! kicsit olyan volt, mint egy ált. sulis előadás gonosz varázslója! mintha a karakter jeleneteit nem is rendezték volna meg, csak felvették, ahogy próbálja a szöveget!
viszont a sztori, volt annyira szórakoztatóan bugyuta, hogy ne tudjak haragudni! ja, és Ciamiau még haláli volt! :D

nem rossz film, sőt kimondottan jól kihozták a témából a lehető legjobbat, csak az a rengeteg klisé, ami benne van... az eléggé lerontja! de a zenék például zseniálisak!

komolyan, de a második, harmadik részt akár Ed Wood is rendezhette volna! xD

na pont ez a hozzáállás a rossz!
szerintem nagyon érdekes az alap ötlet, és inkább jó, hogy valakinek eszébe jutott, hogy nem kötelező hightech korba "hívni" űrlényeket!
a filmet nem dícsérem, mert most nézem még csak, de az első 20 perc siralmas! :/

Hm! A zene tényleg olyan, mintha nem is lett volna, de sok más dolog hiánzott a filmből! néhány apró, de fontos részletet igazán benne hagyhattak volna a könyvből... de ettől függetlenül, és attól, hogy nagyon nyögvenyelősen indul, kimondottan jó akciók voltak benne, az izgalom szinten volt tartva! V bácsi gyötrelme viszont talán erősebb volt mint a regényben, ami kimondottan jó volt! :)
az epilógus meg valami fantasztikusan rossz volt! :D Annyira nem hittem el a színészeknek, hogy ők felnőttek, és szülők, hogy csak nevetni lehetett! de bármennyire rosszul játszottak abban a jelenetben, mégis üdítő lezárás volt!

Azért a part 1 nagyon gyenge volt! szerintem tök semmitmondóra sikerült! :/
de az eddigi trailerekből ítélve ütni fog a part 2! :)

tuti kis burleszk! xD