cucu

Súly: 1926
Regisztráció: 2003. október 22. (15 év, 10 hónap)

Bemutatkozás

KT alapító, fejlesztő, szerkesztő.

Rendezők: Federico Fellini, Lars von Trier, Miyazaki Hayao

4 2019-06-03 4,0
Ballon
A hőlégballon
4 2019-05-30 3,8

Ez ravilagit egy apro problemara: kenyelmetlen minden alkalommal leiratkozni errol a topikrol, miutan kommentelsz ide. Na majd kitalalunk valami megoldast.

2019-08-21 07:39:10 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] cucu #24338

@budaik: WTF??? Miert kommenteltel be egy rakat random magyar filmhez youtube videokat? Mindezt barmifele kontextus nelkul? Ha nem ezer eve lennel KT-t, menne a hivatalos figyelmeztetes.

Udv a KT-n! :-) Az Uj film bekuldese opcio (par egyebbel egyutt) a torzstagoknak van fenntartva. Ha velunk maradsz, egy ido utan azza valsz te is. Addig itt a forumban tudsz kerni, ha hianyossagra bukkansz.

előzmény: Mozéria (#13018)

2019-08-02 19:01:04 [Kritikus kód] cucu #2079

Megvaltozott az ertesitesek rendszere. Reges reg volt errol szo, de most vegre raszantam magam.

Szoval az uj rendszer:
- filmre, topikra es szavazasra/kozkerdesre fel lehet iratkozni (a szem ikonra kattintva), illetve lehet ignoralni (az athuzott szem ikonra kattintva) (a szurke azt jelzi, hogy nem vagy feliratkozva/nem ignoralod, a piros/bordo azt, hogy igen) (a szem ikonok a film, topik, szavazas cime mellett lathatok)
- ha egy filmre, topikra, szavazasra fel vagy iratkozva, akkor az ottani kommentekrol kapsz ertesitest
- ha egy kommentedre valaszolnak (akar fel vagy iratkozva ott, akar nem), akkor is
- mas esetben nem kapsz ertesitest
- ha egy filmre szavazol, felveszed a kivansaglistadra vagy egy filmhez, topikhoz vagy szavazashoz kommentelsz, akkor a rendszer feliratkoztat az adott filmre, topikra, szavazasra
- a feliratkozasaidat barmikor modosithatod (pl kommentelsz valahova, a rendszer azt gondolja, erdekel a tema, de megsem, akkor egy kattintassal torolheted a feliratkozasodat)
- a regi rendszer szerinti "eroszakos" ertesiteseket (amiket olyan filmrol kaptal, ahol az elmult 30 napban szavaztal, kivansaglistaztal vagy kommenteltel) toroltem
- a 3 honapnal regebbi ertesitesek automatikusan torlodnek
- az ignoralasnak jelenleg meg semmi hatasa nincs (amugy a nyito oldalrol fog eltunni szamodra az adott tema)

Hasznaljatok, teszteljetek! Remelhetoleg jol mukodik, de ha megsem, szoljatok. Ha valami nem vilagos, akkor is.

2019-06-10 18:48:12 [Mi a film?] cucu #9

Attol, hogy masik topikba kerul, nem lesz szinvonalasabb. Akar az Altalanos forumrol, akar az egyes filmek velemenyoldalarol van szo. Szoval tovabbra sem latom ertelmet. Az, hogy ezen a meta vitan kivul itt nincs mas, azt mutatja, mas se nagyon.

2019-06-10 12:30:23 [Mi a film?] cucu #6

Arra valo az Altalanos forum, nem?

2019-06-10 01:43:28 [Mi a film?] cucu #3

Ennek a topiknak mi ertelme? Egy resze az off-ba valo, egy resze az Altalanos forumba, egy resze meg az adott film topikjaba. Arrol nem beszelve, hogy a topik cime alapjan itt arrol lehetne beszelgetni, hogy "mi a film", az eddig ket komment pedig mindenrol szol, csak errol nem.

Erre gondolsz?

előzmény: Zalaba Ferenc (#908)

2019-05-23 23:09:13 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] cucu #24247

Amennyire tudom, a papok jelentos resze novel el nemi eletet. Szemben a bortonnel, kint a valo vilagban semmivel se nehezebb felnott nohoz jutni, mint gyerekhez. Szoval ez nem egeszen colibatus kerdese.

(ezek a kommentek mind mehetnek majd az off-ba, hiszen ez nem a papi pedofilia, hanem ennek a filmnek a topikja...)

Áthelyezve a(z) Pope Francis: A Man of His Word topikból.

előzmény: HejjaX (#24245)

Igen, gond volt vele, de mar javitva.

előzmény: hferi (#12824)