Az idei díjszezon kevésbé ismert résztvevői közül van olyan, akire korábban felfigyeltél? 👁

limupei kérdése, 2008. december 28.-2009. február 17.

•   48% (47) Fogalmam sincs, kik ezek a színészek.
  •   22% (22) Néhányukat fel tudom idézni más filmekből, de semmi mély benyomás.
  •   10% (10) Richard Jenkins (The Visitor)
  •   6% (6) Frank Langella (Frost/Nixon)
  •   5% (5) Rebecca Hall (Vicky Cristina Barcelona)
  •   4% (4) Taraji P. Henson (Benjamin Button különös élete)
  •   1% (1) Dev Patel (Slumdog Millionaire)
  •   1% (1) Melissa Leo (Frozen River)
  •   1% (1) Rosemarie DeWitt (Rachel Getting Married)
  •   1% (1) Sally Hawkins (Happy-Go-Lucky)
  •   Viola Davis (Kétely)

2009-02-07 19:10:18 Cesare Gonzago #6

Frank Langella megérdemli, hogy a jövőben figyelemmel kísérjem a pályáját.

2009-01-19 15:41:53 madcows #5

happy-go-lucky-s csajra a trailerben figyeltem fel, nagyon ledobbentett, Dev Patel-t meg mar ismertem, szoval az ne volt "felfigyeles"

2009-01-10 10:44:24 Brumi #4

Taraji P. Henson már feltűnt a remek Hustle & Flow-ban, D-Jay oldalbordájaként érzékeny alakítást nyújtott.
Richard Jenkins tavaly az általam látott filmek közül háromban is szerepelt (Step Brothers, Burn After Reading, The Visitor), de eddig még különösebben nem figyeltem fel rá. Nem baj, mostantól követem a filmográfiáját.

2008-12-29 13:40:21 emőke #3

Egyedül Richard Jenkinsre, a többiek teljesen ismeretlenek számomra.
Bevallom, hogy Jenkinsre egy rettenetesen idióta vígjátékban, a Húgom, nem húgom c. förmedvényben figyeltem fel (most látom, hogy még nem is osztályoztam itt a KT-n!), majd ugyanabban az évben az Érzéki csalódásokban is egész jó volt. Szóval szerintem Jenkins nagyon jó arc, kár hogy így vénkorára futott csak be.

2008-12-28 14:21:20 k3pl3r #2

Húha... Egy-két neve ismerősen cseng, de arcot nem tudok hozzájuk kötni.

2008-12-28 11:54:53 ronin07 #1

Taraji P. Henson lemezfelvétel utáni megilletődött tekintete és őszinte szerelmi vallomása toronymagasan hozzátartoznak a Nyomulj és nyerj! érdemeihez, de Rebecca Hall-t is kár lenne figyelmen kivül hagyni Christian Bale összeomló nejeként A tökéletes trükkből. De Langella már nem kevésbé ismert.