Az idei Emmy-jelölt sorozatok közül melyiket nézed folyamatosan? 👁

limupei kérdése, 2008. szeptember 21.-2008. november 12.

•   24% (35) Doktor House
  •   23% (34) Egyáltalán nem nézek sorozatokat.
  •   14% (21) Lost - Eltűntek
  •   9% (13) Dexter
  •   7% (11) Egyikbe sem néztem bele.
  •   6% (9) Két pasi meg egy kicsi
  •   4% (6) Belenéztem egyikbe/többe, de nem tetszett.
  •   3% (5) Mad Men
  •   3% (4) A hivatal (USA)
  •   3% (4) Törtetők
  •   1% (2) Boston Legal
  •   1% (2) Félig üres
  •   1% (1) 30 Rock
  •   Damages

2008-11-02 03:39:57 remete bácsi #7

Otthon nincs TV-m, évente néhány hónapra vidékre megyek, ott viszont csak nagyjátékfilmeket nézek - bár azt is nagyon ritkán, mert jobb szeretem eredeti nyelven a filmeket. Egy sorozat volt, amit vagy 10 éve néztem, a Neve: Senki. Nem tudom, engem vhogy nem fognak meg ezek. Meg aztán eleve annyi mozifilm van, nem is bírná el pluszban az agyam.

2008-10-19 16:12:32 budaik #6

Vannak ezek között jó sorozatok, de folyamatosan csak a szívek szállodáját néztem... A 2 pasi meg egy kicsi, Doktor House az ok. a többi nem érdekel :D

2008-09-26 14:28:47 bruce #5

Egyértelmű hogy a Két pasi meg egy kicsi:D valami hatalmasan nagy sorozat.Jó tudom nem egy dráma meg nem is a való életet mutatja be de vígjátéknak zseniális

2008-09-22 20:31:18 nagype #4

Dexter, Lost, House (bár utóbbi már kezd unalmas lenni, mindig elsőre elrontja aztán mégsem és bármit csinál, semminek sincs következménye, szörnyen irreális sorozat lett)
Mad Men-t pedig ugye most adják, szóval elkezdtem.

2008-09-21 17:22:10 Leslie #3

Amiket állandóan nézek ezek közül: Lost, Törtetők, Dexter, Két pasi meg egy kicsi.
Az első hármat imádom, utóbbival csak elvagyok.

A 30 Rock-ot félbehagytam az 1. évad felénél,de vmikor majd folytatom. A Doktor House-t 3 rész után hagytam abba, mert nagyon egykaptafa minden rész. Azért vmikor kap majd még esélyt, mert vmit tudhat, ha ennyien szeretik.
A Mad Men még mindig arra vár, hogy belekezdjek.

2008-09-21 13:02:59 ThomYerk #2

igazából belenéztem:
office us: iszonyat. steve carell monnyonle
törtetők: nemrossz, de annyira nem is jó, bár valójában nem merültem el
house: egy jódarabig néztem, de aztán úgy jártam vele mint a csi-al: mindig ugyanaz történik
és ma remélem nem felejtem el a mad men-t, mer érdekelne

2008-09-21 09:02:40 bengeeno #1

A hivatal