Az elkövetkezendő év hollywoodi óriásprodukciói közül melyiket várod leginkább? 👁

Hannibal Lecter kérdése, 2006. szeptember 15.-2006. december 6.

•   17% (6) Grind house
  •   3% (1) Transformers

2006-12-03 16:32:39 #21

Nálam viszont: Grind house, The fountain

2006-11-01 15:02:58 Olórin #20

wayage: ezt mintha én írtam volna:)

2006-10-29 19:22:45 wayage #19

A legjobban várt filmek nálam: 300, Grindhouse, Pan's Labyrinth

2006-10-28 19:57:20 [: Azuroo andrew :] #18

Pókember 3-at, a dvd miatt ;-)

2006-10-26 15:06:58 Olórin #17

Emberek, 300!!! Én vagyok az egyetlen, aki összepisálta magát a trailertől?:)

2006-10-25 20:34:24 Timon #16

Én meg Aronofsky miatt. Igen tehetségesnek tartom, és a Rekviem egy álomért óta nem állt elő új rendezéssel, épp ideje volt felélednie;)

2006-10-17 14:50:18 Norubi #15

Kedvelem Jackmant, de a The Fountain c. filmet inkább a történet miatt várom.

2006-09-28 23:42:44 Brumi #14

A nagy többség mindig szidja az aktuális évet, én ezen már meg sem lepődöm. Az idei évben is voltak jó filmek és jópár olyan alkotás készült, amiket még később is emlegetni fogunk. Egy toptíz összeállításával már most gondban lennék, nem azért mert kevés jó film volt, hanem azért mert sok jóval találkoztam és még hátravan 3 hónap, ami igencsak átrendezheti az eddigi erőviszonyokat.

2006-09-28 20:54:15 Brumi #13

A címet kicsit figyelmen kívül hagyva, ezeket várom legjobban Hollywood-ból:

1. The Fountain (Darren Aronofsky)
2. Babel (Alejandro González Iñárritu)
3. Apocalypto (Mel Gibson)
4. Flags of Our Fathers (Clint Eastwood)
5. Borat (Larry Charles)

alig várom, hogy ezeket is bemutassák:
300 (Zack Snyder)
Crank (Mark Neveldine, Brian Tayler) - Jason Statham porrá aláz mindenkit
Grind House (Quentin Tarantino, Robert Rodriguez)
Harsh Times (David Ayer) - Christian Bale átveszi Denzel Washington szerepét a Kiképzésből
Jackass Number Two (Jeff Tremaine)
Letters from Iwo Jima (Clint Eastwood)
Saw III (Darren Lynn Bousman)
The Blood Diamond (Edward Zwick)
The Illusionist (Neil Burger) - Ed Norton varázslós filmje
The Last King of Scotland (Kevin Macdonald) - A hírek szerint Forest Whitaker jó esélyekkel indul a díjátadókon
The Departed (Martin Scorsese) - Szörnyen rossz a trailer, de az első kritikák nagyon jók
The Good German (Steven Soderbergh)
The Good Shepherd (Robert De Niro)
The Prestige (Christopher Nolan)

Ázsiából pedig:

1. I'm a Cyborg, But That's OK (Park Chan-wook)
2. Curse of the Golden Flower (Zhang Yimou)
3. Time (Kim Ki-duk)
4. Host (Bong Joon-ho)

2006-09-26 23:48:15 deviant #12

na, találtam magamnak egyet. ugyan ez sem óriásprodukció, de hollywoodi és óriási lesz: the simpson's movie.

2006-09-22 12:22:47 Umberto #11

Ez sajnos igaz.:(
Pedig óriási siker lenne, ebben biztos vagyok.

2006-09-21 11:56:07 Olórin #10

A Grind House nem éppen hollywoodi óriásprodukció.
A Glamorámáról meg az utóbbi egy évben szinte semmi hír nem volt (állítólag senki nem akar pénzt adni rá Averynek, akinél a jogok vannak), imdb-n sincs nyoma, ha el is készül, tuti nem egy éven belül.

2006-09-20 21:53:50 Umberto #9

Egyértelműen a Glamorámát. Aki olvasta a regényt, az tudja, miért óriási a várakozás.

2006-09-19 10:18:07 bengeeno #8

The Departed, Grind House (Planet Terror/Death Proof), Sin City 2, Guerrilla...ooh..& Live Free or Die Hard (a.k.a. Die Hard 4.0) :D

2006-09-18 12:19:48 slozi #7

A Tarantino-Rodriguez páros már az Alkonyattól pirkadatigban is bevált. Ütni fog a Grind house is.

2006-09-16 19:29:25 limupei #6

Ez a Borat jól hangzik :-)
Pamela Anderson azt az egyetlen személyt alakítja benne, akit talán el tud játszani: önmagát :Đ

2006-09-16 19:21:42 limupei #5

Engem is inkább a kisebb filmek érdekelnek, mondjuk engem mindig is azok érdekelte jobban:-)

Ez az év tényleg szar volt, már ha a hollywoodi felhozatalt nézzük.

2006-09-16 17:46:40 Olórin #4

Miután idén Singertől Mendesen át Mannig szinte minden ajnározott amerikai rendezőben csalódtam, meg még Spileberg sem nagyon volt a helyzet magaslatán (ráadásul úgy tűnik, a listához csatlkozik majd De Palma és Stone is), már nem tudom, mire számítsak. Nekem a Pirates 3-ban van a legnagyobb bizodalmam, két ilyen rész után csak nem rontják el. Flags of our Fathers még érdekes lehet, bár az első előzetes nem csigázott fel. Nagyon nem. Ázsiából Yimou új filmjét várom a legjobban, de mostanában semmi nem izgat jobban, mint Del Toro fantasyja, a Pan's LAbirynth.

2006-09-15 21:15:09 deviant #3

a pókembert a hátam közepére sem kívánom, a transformers pedig már jó rég óta kaki. batman még nem lesz, a sin city nem szuperprodukció. nem tudom. mondanám, hogy ázsia így meg úgy, de ott is készülnek ritka rossz filmek. ki kell várni a végét. az eddigi felhozatal alapján idén nem osztanék oscart. ja, de mégis, a shop stop II.- nek, de ugye az nem kaphat, mert "komolytalan". azért figyeljétek meg, a united 93-hez hozzávágnak egy fontos díjat majd, mert legalább komoly és dokumentarista. ja, és független is.
mi lesz még? igen potter! a harmadik egy csoda volt, a negyedik egy agyrém, ettől az újtól sem várok már semmit, és akkor nem csalódhatom. karib 3? vagy inkább 2.1? az olyan lesz, mint a mátrix. azért geoffrey rush miatt ott a helyem a premieren!

2006-09-15 19:06:14 Hannibal Lecter #2

Igen, eléggé szar lett ez az év, bezzeg tavaly, de ne mindig ezt hajtogassuk, tekintsünk előre! :)

2006-09-15 15:57:40 deviant #1

ilyen év után már nem mondok semmit.