Ledger az új Joker, szerinted jó választás? 👁

deviant kérdése, 2006. augusztus 26.-2006. december 6.

•   44% (11) Igen
  •   32% (8) nem tudom, majd meglátjuk
  •   24% (6) Nem

2006-11-29 20:44:14 Arciii #8

Nem hiszem hogy hozza azt a mosolyt amit Nicholson tud. ;>

2006-09-23 23:48:15 Brumi #7

Persze, hogy Jokerről mindenkinek Jack Nicholson ugrik be, de azért kíváncsi leszek Heath Ledger alakítására, főleg a Brokeback Mountain után.

2006-09-22 11:52:14 Dió #6

Cillian valóban nyerő lett volna, Bettany viszont akármilyen jó volt a Tűzfalban bad guy-nak, ebből szvsz kilógott volna.
Ledger hiába egy nice guy, én marha sokat várok ettől a szereptől, ha nem szúrja el az alakítását, nagyon sokáig fognak majd beszélni róla a bemutatók után. Én kinézem belőle a gonoszabbik énjét is.

Ja igen, és Jokerről nekem is automatice Nicholson fog beugrani. Függetlenül attól hogy egy új Jokert teremtenek -e itt, vagy nem.

2006-09-14 08:52:20 limupei #5

Egy Ledger interjúból: "I actually hate comic book movies, like fucking hate them, they just bore me shitless and they're just dumb. But I thought what Chris Nolan did with Batman was actually really good, really well directed, and Christian Bale was really great in it." .....és Jokerről: "He's going to be really sinister and it's going to be less about his laugh and his pranks and more about just him being a just a fucking sinister guy."

2006-09-13 17:45:05 Olórin #4

Maga a Nolan-univerzum sem felesleges (sőt!), miért volna az akkor bármely karaktere? Jokerrel bizots nem lehet ÚGY Nicholson nyomába érni, hogy utánozni, görcsösen felülmúlni akarják. De mivel ez egy másfajta Joker lesz... bármi lehet.

2006-09-10 19:51:47 Hannibal Lecter #3

Szerintem eleve felesleges Joker újrateremtése a Nolan-univerzumban. Bárki legyen is, elsőre úgyis irgalmatlanul szokatlan lesz Jack Nicholson ördögi manírjai és fergeteges stílusa után.

2006-09-07 16:17:27 bengeeno #2

Nekem nemhogy nehezemre, de egyáltalán nem tudom elképzelni semmilyen formában, pedig vízuális típus vagyok...

2006-09-02 12:52:58 Olórin #1

Nagyon nehezemre esik elképzelnem őt Jokernek, olyan barátságos feje van. (Ráadásul Nolan azt mondta, hogy nem egy vicces, hanem egy sötétebb Joker lesz, vagyis nem a Burton-vonalat követik) Kár, hogy Cillian Murphyt ellőtték Madárijesztőnek, ő fantasztikus lett volna. Vagy a korábbi jelölt, Paul Beattany is jobb választásnak tűnt nekem.