A KT 20. születésnapi bulija november 4-én lesz, aminek keretében rendhagyó módon a koccintás előtt mozizni fogunk. Kérlek, jelöld be, hogy hogyan tudsz részt venni az eseményen! (lásd #1 komment!) 👁

ChrisAdam kérdése, 2023. október 18.-2023. november 4.

•   62% (18) Csak koccintani jövök.
  •   31% (9) Mozizok és koccintok!
  •   7% (2) Csak mozizni jövök.

2023-11-05 14:26:49 BonnyJohnny #25

Igaz, a korai idők találkozóin nem vettem részt, és a "középidő" találkozóin is kevesen, de szerintem az eddigi legnagyobb személyes találkozóvá emeltük a Kritikus Tömeg 20. születésnapi buliját.
Nagyon jó, nagy múltú oldal, fantasztikus tagokkal, akik közül most sokan képviselték magukat, és remélem kedvet kaptak, hogy jöjjenek máskor is.
És persze becsempésztem a képes játékot is, az is nagy sikert aratott: 11(!) új pontszerzőt hozott, és további három aktív játékost mozgatott meg. Ők is nézzenek be máskor is a JÁTÉK topicba! :)
Apropó játék: a topicban összesítő a megfejtett képekről és megfejtőikről, valamint pontlista (ahol Ágó igencsak megugrott, de Rorschach és cucu is középmezőnybe ugrott kezdésként, szóval ők pláne folytassák!), ami alakult tegnaphoz képest (Tamaszkusz esetében sajnos lefelé, de ezt már tegnap este ő maga jelezte.)

2023-11-05 14:25:08 Ugor #24

Rendkívül hálás vagyok ezért a kellemes estéért mindenkinek én is!

2023-11-05 13:49:12 ChrisAdam #23

Srácok, fórumtársak, nagyon örülök, hogy ennyire sokan voltunk tegnap, elképesztő, micsoda pörgés-nyüzsgés volt!
Ilyen még sosem volt, hogy nem állunk meg egy helyen, hanem megyünk tovább. :) Köszi mindenkinek, boldog 20-at és márciusban folytatjuk! :)

2023-11-03 22:42:21 ChrisAdam #22

Kérdés: a jelen állás szerinti mozizók közül van-e olyan, aki plusz egy főt tervez hozni a vetítésre, de ezt nem jelezte? Köszi!

2023-11-03 22:31:31 ChrisAdam #21

Várunk titeket szeretettel! :) A koccintás nem lett előrébb hozva, aki csak oda jön, az nyugodtan érkezzen az eredeti terv szerint 19:30-ra. Ha véletlenül hamarabb odaér a mozis csapat, abból se lesz semmi gond.

előzmény: whiteman 01 (#20)

2023-11-03 21:55:28 whiteman 01 #20

Sziasztok!

Terv szerint én is benézek Tamaszkusz társaságában :)

Viszont így gondolom az esemény is előrébb lett hozva 7-re?
Csak azért kérdezem, mert mi leghamarabb 8-ra érnénk oda, inkább kicsit utána, ha nem gond.

Szép estét!

2023-11-01 17:57:15 ChrisAdam #19

Fontos változás a programban: a film 16:30 helyett 16:00-kor kezdődik, a Cirko-Gejzír kérésére előrébb kellett hoznunk. Köszi a megértéseteket! Ha még lenne valaki, aki időközben kedvet kapott a közös filmnézéshez: van még szabad hely, gyertek!

2023-10-31 12:06:57 Ubul #18

lesz valami bejelentkezés, live otthon ülőknek :) ?

2023-10-31 11:55:13 ChrisAdam #17

Szia, gyere nyugodtan! Még biztosan ott leszünk akkor. :)

előzmény: Emberke (#16)

2023-10-31 11:32:08 Emberke #16

Ember tervez, Isten végez...
Pár nappal ezelőtt még úgy volt, hogy a filmre is el tudok menni... de sajnos nem úgy alakultak a dolgaim. Olybá tűnik, hogy csak a koccintásra lesz lehetőségem elmenni. Ezzel kapcsolatban lenne egy tiszteletteljes kérdésem. Vélelmezhetően fél 9-re tudok oda érni leghamarabb. Okoz-e ez problémát?

Előre is köszönöm a szíves választ!

Szép napot mindenkinek!

2023-10-29 00:58:33 manuva #15

Valaki nem megy kocsival Debrecenből vagy környékéről?:D

2023-10-26 15:16:07 Hulla88 #14

Mentális kondíciótól is függ, de igyekszem ott lenni a koccintáson, kicsit sajnálatos a dátum, remélem nem csak magunkra, hanem a hőseinkre is koccintunk, egy körre a vendégeim vagytok. Amennyiben nem tudnék menni, utalok Cucunak egy koccintásra valót.

2023-10-26 15:08:26 Mikkey #13

+ 2 külsős kollégát hoznék a koccintásra, remélem jönnek is :D
A csak Szilvakékezők akár előbb is érkezhetnének a helyszínre, hangolódni :)

2023-10-22 19:25:04 ChrisAdam #12

Szuper, hogy ennyien jöttök! :)

A Facebookon is lett esemény, itt is lehet jelölgetni.

2023-10-19 22:56:12 Dandelion #11

Sziasztok!

Én tervezek mind a két eseményre menni!

Üdw

2023-10-19 14:10:10 sajoferenc #10

Sajnos nem tudok részt venni a rendezvényen! Kellemes kikapcsolódást kívánok a nagyra becsült tagjainknak! Üdvözlettel: dr.Sajó Ferenc

2023-10-19 10:45:05 somogyireka #9

Szilvakékbe tervezek menni, a filmet épp láttam, de itt még nem 100% a nemem, mert majd még nézem, jön-e ismerős, és akkor lehet, megyek. Lányok, asszonyok is gyertek azért.

2023-10-19 10:11:02 Dió #8

Én sajnos a fizikai távolság miatt ismét nem leszek ott, ellenben nagyon várom majd a képeket.

BonnyJohnnynak pedig két hónapos apukaként üzenem, hogy nem biztos, hogy két hetes apukaként az lesz a legnagyobb dilemmád, hogy a feleséged elenged -e vagy nem. :D

2023-10-19 09:45:32 von Schatu #7

Sziasztok!

Hosszú évek óta ez az első alkalom, hogy akkor vagyok az országban, amikor KT tali van, úgyhogy koccintani mindenképp megyek :))
A mozi esetében billegek, de egyelőre inkább a nem játszik. Ha változás lesz szólok!

2023-10-19 07:31:20 Emberke #6

Sziasztok!
Én mind két eseményen szeretnék részt venni. Megnézni a filmet, majd utána koccintani is szívesen elmegyek. Ez lesz az első KT-s közösségi eseményem. :)

2023-10-18 16:01:50 budaik #5

Van az a közmondás, hogy az a véleménycsere, amikor bemegyek beszélgetni a feleségemmel a szobába a véleményemmel, és kijövök az övével.

2023-10-18 14:49:40 BonnyJohnny #4

Én csak "koccontani" mennék, de egyelőre a megjelenésem kérdéses. :/ A fiam még meg sem született, és, ha ma megszületne, akkor is csak két hetes lenne a tárgyalt napon... Nem kerülgetem a forró kását (aki volt már nős megérti, a többiek majd meglátják :P), nem tudom, hogy a feleségem elenged-e. :D

2023-10-18 14:15:11 ryood #3

Már kétszer láttam a filmet. Másodjára pont a cirkóban tomside-dal.
Most a koccintásra jövök, szívesen vitázok a filmről, van benne most tapasztalatom hehe.
De bármi másról is.
Ez lesz első hivatalos kt bulim!

2023-10-18 13:34:23 cucu #2

Chris leírt minden lényeges információt. Csak még két megjegyzést tennék hozzá.

1. Aki hozna "külsőst" (vagyis olyat, aki nem tud itt szavazni, hogy jönne), írja meg kommentben, hogy be tudjuk lőni a létszámot.

2. Természetesen nem csak a filmről lehet/fogunk beszélgetni. Úgyhogy aki látta (vagy nem) és nem érdekli, az is jöjjön bátran, hiszen mindenféle téma lesz, ahogy általában szokott. :-)

2023-10-18 09:36:04 ChrisAdam #1

A Kritikus Tömeg 20. születésnapi bulija az előző szavazás eredményeképp november 4-én, szombaton lesz. Ennek keretében a fórum történetében először mozizni is fogunk, nem csak koccintani!

Reisz Gábor Magyarázat mindenre című filmje lesz terítéken, mégpedig 16:30-tól a Cirko-Gejzírben. A film 151 perces, így legkorábban 19:30 környékén tudunk átmenni a jól bevált Szilvakék Paradicsomba, hogy koccintsunk és kibeszéljük a filmben látottakat (is).

Tehát a program:
16:30 Magyarázat mindenre
19:30 Szilvakék Paradicsom

Természetesen nem kötelező mindkettő programra jönni, ha valaki látta már a filmet, jöhet csak koccintani, és ha valaki nem szeretne KT-s arcokkal egy jót inni, jöhet csak a filmre! A lényeg: jelöljétek be a nektek megfelelő opciót. Aki nem jön egyik programra se, az egyértelműen ne szavazzon. Köszönjük!

Megjegyzés: Alapvetően a szerkesztők nem látják azt, hogy ki mire szavazott. Ez alól kivételt képez most ez a jelenlegi szavazás, ahol ezt szervezési okokból szükséges látnunk.