Melyik májusi bemutató érdekel leginkább? 👁

The Hungarian kérdése, 2021. április 30.-2021. október 16.

•   15% (14) A nomádok földje (Nomadland)
  •   10% (9) Ígéretes fiatal nő (Promising Young Woman)
  •   6% (6) Godzilla Kong ellen (Godzilla vs. Kong)
  •   5% (5) A fészek (The Nest)
  •   5% (5) Senki (Nobody)
  •   5% (5) Spirál: Fűrész hagyatéka (Spiral: From the Book of Saw)
  •   4% (4) Spirál
  •   4% (4) Zuhanás (Falling)
  •   3% (3) Fűzfa (Willow)
  •   3% (3) Hét kis véletlen
  •   3% (3) Mortal Kombat
  •   2% (2) Becsúszó szerelem
  •   2% (2) Boss Level - Játszd újra! (Boss Level)
  •   2% (2) Gonosz csoda (The Unholy)
  •   2% (2) Gunda
  •   2% (2) Honeyland
  •   2% (2) Kutyák és macskák 3.: A mancs parancs (Cats & Dogs 3: Paws Unite!)
  •   2% (2) Napsugár (Sole)
  •   2% (2) New Orleans, a zene városa (Up from the Streets: New Orlenans: The City of Music)
  •   2% (2) Szörnyella (Cruella)
  •   2% (2) Wendy
  •   1% (1) A hercegnő és a hét törpe (Red Shoes and the Seven Dwarfs)
  •   1% (1) A hívatlan (The Wretched)
  •   1% (1) David Copperfield rendkívüli élete (The Personal History of David Copperfield)
  •   1% (1) Egy humorista élete (En komikers uppväxt)
  •   1% (1) Gyilkos szerepben (Quick)
  •   1% (1) Kutyabaj (Mon chien stupide)
  •   1% (1) Lufi (Qi qiu)
  •   1% (1) Monster Hunter - Szörnybirodalom (Monster Hunter)
  •   1% (1) Szuperagy (Superintelligence)
  •   1% (1) The Doorman - Több mint portás (The Doorman)
  •   1% (1) Tom és Jerry (Tom and Jerry)
  •   1% (1) Tunéziai terápia (Un divan à Tunis)
  •   1% (1) Valaki a túloldalon (Andra sidan)

2021-05-11 08:28:35 Ubul #12

ugyan a Nomadlandet csak tervezem "majd" egyszer megnézni, de simán bejelölném, ha eljutnék a mozikba is,már kritikák alapján is. Míg egy Monster Huntert nem, főleg, hogy tudom, mi az alapja (játék adaptáció), kik csinálták, és kik vannak benne. Plusz az általam követett emberek zöme mind rosszra értékelte.
Elnézve az itt szavazó és írogató embereket, nagyja kb ugyanazok, vagy látták már, vagy a tapasztalatok alapján inkább kihagyja.

előzmény: oscarmániás (#11)

2021-05-11 08:19:08 oscarmániás #11

Vajon a Nomadland vezetne akkor is, ha nem osztanak díjakat? És a Monster Hunger senkit sem érdekel?

2021-05-10 11:08:34 ChrisAdam #10

Pont mostanában terveztem mindkét filmet - a Promising Young Womant és a Nomadlandet - megnézni, de akkor már lehet, a nagyvásznat választom. Eleget ültem képernyő előtt.

2021-05-10 10:40:29 Ubul #9

én is meglepődtem ,mikor pár napja volt hozzá komment, de nem tudtam, hogy ugyanazon magyar címen is van egy film

előzmény: manuva (#8)

2021-05-10 09:40:45 manuva #8

Úgy látom, a Spirál egyből két résszel indít.

2021-05-10 08:39:53 mimóza #7

A Fűzfa. Mert még mindig nem láttam. De talán azért, mert nagyvásznon vár rám. [+ Spirál, Honeyland, Falling, Sole, The nest. - Egyelőre. :)]

2021-05-10 08:39:51 oscarmániás #6

Egymagam dobtam 26 címre szavazatot, ez gondolom még árnyalja a jelen állást.
Akkor mégis el vagyunk a fotöjben. Nem baj, miután kiégetik az avas nachot és megérkezik az új szállítmány, berobog a siserehad és jó lesz minden :D

2021-05-10 08:13:42 Kempesbaba #5

Igen,én is ezt akartam írni.
Annyira nem mentek még amerikában sem moziba az emberek,hogy mindössze 8,1 millió dolláros bevétellel meg tudta nyerni a hétvégét az új Jason Statham film. A második helyezett csupán 900 ezer dolcsit termelt.

előzmény: Xuja (#4)

2021-05-10 08:05:32 Xuja #4

Is-is, plusz a felhozatal se túl erős. A "jobbakat" (Nomadland, Promising Young Woman) meg már látták szvsz sokan. (Azért a Falling-ra nyomtam most egy szavazatot).

előzmény: oscarmániás (#3)

2021-05-10 07:34:23 oscarmániás #3

Mit mondjak.... Hónapok óta nincs mozi, állítólag epekedve várják milliók, hogy kimozduljanak, egészen elfogadható a felhozatal, aztán érkezik 58 bejelölés húsz embertől? Akkor mégis csak el vagyunk a monitor előtt. Vagy az igazolvány hiánya tart vissza nézőket attól, hogy szavazzanak?

2021-04-30 19:49:18 Raul #2

Ezmiez, a kérdést se értem :)))
(na jó, igazából már vártam)

2021-04-30 19:39:31 Ugor #1

Nocsak, nocsak... májusi bemutatós közkérdés? ? Mintha régen lett volna ilyen... de az nagyon-nagyon régen volt.