Szerinted melyik a legjobb Columbo epizód? 👁

Mizi kérdése, 2020. március 2.

• [1] A recept: gyilkosság
  • [3] Gyilkosság telefonhívásra
  • [1] Az ínyenc gyilkos
  • [0] Egy falatka sajt
  • [1] Columbo farkast kiált
  • [1] Az én kedvencem nincs a listán, megírom kommentben.
  • [12] Nem érdekel ez a szavazás.

2020-03-14 20:19:29 Locke(d) #6

Számomra A szuperintelligens gyilkos, de a Vihar egy pohár borban győzelmével is kiegyezek.

2020-03-14 20:09:01 ryood #5

Donald Pleasence!!!

2020-03-14 19:14:52 BonnyJohnny #4

Vihar egy pohár borban és a Hattyúdal. Ha jól emlékszem, mindkettőben szimpatikus a gyilkos.

2020-03-14 18:47:46 ryood #3

egyértelműen a boros, amiben Columbo ittasan vezet mellesleg!

2020-03-14 18:26:38 csabaga #2

1. A recept:gyilkosság, itt jelenik meg a hadnagy, még jól öltözötten, a tragacsa és a kutyája nélkül, a stílusa is keményebb, a lebuktatás zseniális, a saját fegyverével győzi le a tettest.

2. Váltságdíj egy halottért, ez a sorozat első része, ha elhasal, a többi sincsen.Lee Grant nagyon jó tettes, az ellenszenves mostohalánya még szimpatikussá is teszi, semmi bizonyíték nincsen ellene, a filmzene kiváló.

3. Embert barátjáról, összetett, de jó film, ismét egy remek lebuktatással, amit még máskor is elsütöttek.

4. Matt két lépésben. A lebuktatás megint elsőrangú.

5. Negatív reakciók, egy szimpatikus tettes.Komolyan, sajnáltam.

6. Besegít a halál, mvel ez nem is gyilkosság.

7.Összeesküvők, az első sorozat vége, és ez a tettes szerintem a legbénább, ha nem hagyja ott a dedikált könyvet, az életben nem jutnak a nyomára...

A végén az atipikus filmek vannak nálam, mint az Utolsó üdvözleta kapitánynak, Régimódi gyilkosság, Columbo a Panoptikumban és a John Cassidy mozik, nem bírom ezt az embert.

Szinén hátrébb soroltam a jó, de valami miatt önismétlő epizódokat, mint a megint kamu emberrablásos Melegházi dzsungel vagy a sokadik vetítőgépes Ölj meg, ölelj meg.

A szavazataim az első sorozatra vonanatkoznak, a második eresztésben sajos csak néhány jó rész akad.

2020-03-14 14:56:09 critixx #1

1. Embert barátjáról