Hány filmes streaming előfizetésed van? 👁

kaamir kérdése, 2019. augusztus 26.

• [35] Egy sem
  • [17] Egy
  • [10] Kettő
  • [2] Három
  • [1] Négy
  • [1] Négynél több

2019-08-29 23:06:13 Tenebra #6

Egy sem. :C Még nem kapott el "az új idők szele". Mondjuk, ha előfizetnék ilyesmire, akkor az inkább valamilyen videojátékos szolgáltatás lenne. Pl. a Google Stadia érdekes kezdeményezésnek tűnik. Ha az bejön, működőképes lesz, lehet, teszek vele egy próbát.

Elsősorban én azért nem vállalnám be ezt a streaming dolgot amúgy, mert 60-70%-ban nem szórakozásból nézek filmet-sorozatot, hanem mert írok róluk ide-oda, így van, hogy hetekig nem jut időm szórakozásból valamilyen mozgóképet nézni. Tehát csak állna az előfizetésem. Igaz, az ajánlatok így is jók persze, hiszen pár ezer forintért havonta megnézhetsz csilliónyi filmet-sorozatot. Csak tényleg ehhez az kellene, hogy rendszeresen tudjak nézni ilyeneket. Na, meg ebből következik, hogy lehet, frusztrálna, hogy "fizettél érte: ki kell használni!". :'D Mindenesetre nem zárkózom el tőle, csak még nem érett meg bennem az elhatározás. Egy olyanra mindenképp beruháznék, amelynek keretében ritkaságokhoz lehetne hozzájutni - az hasznos is lenne számomra. De tudtommal egyelőre nincs ilyen szolgáltatás, legalábbis kedvező áron és feltételek mellett.

2019-08-29 21:15:54 Dangar #5

Ciki, ha egy sincs? :)

2019-08-29 13:59:16 Tibcsaninja #4

HBO Go, habár gondolkodom a netflixen. Jelzem, az HBO mintha csak playstationre lenne optimalizálva, ott működik messze a legjobban az alkalmazás. :)

2019-08-26 20:43:52 Bogár Bence #3

HBO Go és Netflix.