Szerinted melyik a legjobb filmes YouTube-csatorna? 👁

kaamir kérdése, 2019. március 19.-2019. július 25.

•   18% (10) WatchMojo
  •   RocketJump Film School
  •   Screen Rant
  •   Your Movie Sucks

2019-04-05 16:44:02 kaamir #16

Én meg még azon gondolkodtam, hogy egyáltalán szerepeljenek-e a listán. Gondoltam, úgysem szavaz majd rájuk a kutya sem :)

előzmény: velvetgristle (#15)

2019-04-04 23:42:22 velvetgristle #15

No offense, de a WatchMojo komoly?

2019-03-27 10:09:38 caulfield #14

Renegade Cut. Igazi sjw, szélbalos tartalmat csinál, a La La Land például mélyen hímsovén, a Három óriásplakát meg egy rasszista kiáltvány. Csak ínyenceknek.

2019-03-21 07:51:08 Locke(d) #13

CinemaSins, WatchMojo, és WhatCulture.

2019-03-21 05:13:20 hgl #12

RetroShock!

2019-03-20 14:32:47 betti #11

Juuj de örülök ennek a kérdésnek! A HH-n kívül ui egyiket sem ismerem, úgyhogy most megyek és megnézem mindet szép sorban :-)

(Továbbra is imádom a kritikus tömeget).

2019-03-20 13:54:19 Mifi #10

Plusz egy szavazat tőlem is a Retroshockra.

2019-03-20 13:21:55 Bubu #9

A Hollywood hírügynökséggel kezdődött számomra a filmes youtube csatornák követése, bár már évek óta nem követem, mert szerintem rég nem olyan, mint amiért nézni kezdtem, sőt szembement azzal, amit az elején megfogalmazott.
Akikben sosem csalódtam az a Screen Junkies és a ScreenPrism (ami egyébként nevet váltott, és most The Take címen fut).
Mostanában fedeztem fel, és nagyon érdekes csatorna a Be Kind Rewind, ami az Oscar díjak történeteit, egyes díjazások okait fejtegeti. Illetve még a Pop Culture Detective, és a Lessons from the Screenplay nagyon jó szerintem.

2019-03-20 12:43:46 koponyányi monyók #8

A Hollywood Hirugynokseg rengeteget vesztett a korabbi fenyebol, de olykor-olykor meg megvillan a sarm, amiert egykor megkedveltem, igy tovabbra is kovetem.
A WatchMojo-videokat rendszeresen megnezem, de csak "katasztrofaturistakent", hihetetlen, mennyire feluletesek, es tulajdonkeppen ugyanabbol a 30-40 filmbol valogatjak ossze a listakat ujra es ujra, csak mas kontextusbol.
A Videomania ma mar szora sem erdemes.
A tobbirol meg nem hallottam vagy nem nezem rendszeresen, igy a szavazatom Szirmai Gergoe lett (bar abban biztos vagyok, hogy nem ez a legjobb filmes csatorna a YouTube-on, csak hat ismereteim igen szukosek e teren :)).

2019-03-19 16:54:25 Ragemarci #7

Filmbarátok

2019-03-19 15:18:10 Raul #6

Én voltam az egyik. Egyáltalán nem nézek ilyen csatornákat (kis túlzással majdnem azt írtam, hogy nem is tudtam, hogy léteznek ilyenek). A WatchMojo az egyetlen aminek a neve ismerősen hangzik, valószínű itt-ott belebotlottam egy-két videójukba már. Szóval biztos az a legjobb, ha még én is hallottam róla :)

előzmény: kaamir (#5)

2019-03-19 14:37:18 kaamir #5

Nálam egyértelműen a CineFix, imádom, ahogy jól megfér náluk egymás mellett a kommersz és a szerzői film, ráadásul mindig tudnak olyan aspektusokat mondani egy filmhez, ami számomra is új megvilágításba helyezi.

(Aki WatchMojo-ra szavazott, kifejthetné, hogy miért. Engem a hideg kiráz tőlük.)

2019-03-19 14:32:14 critixx #4

A felét nem ismerem. A többiből inkább egyik sem.

A Nostalgia Critic / Channel Awesome helyenként vicces tud lenni, de érződik rajta, hogy inkább showman mintsem valódi kritikus. Filmtörténeti ismeretei eléggé hiányosak, és a nem angol nyelvű, nem fősodorbeli filmekről szinte semmit sem tud. Egy ízben keverte Andrej Tarkovszkij-t Andrej Koncsalovszkij-al.

2019-03-19 14:29:03 BonnyJohnny #3

A Videómánia (már) nem filmes csatorna. :P
A Hollywood NewsAgency is kezdett letérni pár éve... (azóta nem tudom, az maradt-e, de kétlem... :P)

Amúgy akire szavaznék: RetroShock. :)
És, bár nem szavaznék rá, de jelöltnek megemlíteném: Baaadmovies. :D

2019-03-19 10:39:01 von Schatu #2

Every Frame a Painting, magasan. Csak sajnos már inaktív :(

2019-03-19 09:17:09 Ágó #1

Egyiket sem követem rendszeresen.