Mennyire befolyásolnak téged a filmplakátok?

Mizi kérdése, 2017. november 13.

• [0] Nagyon is, ha megtetszik egy film plakátja, biztosan megnézem a moziban, ellenkező esetben nem adok ki rá pénzt.
  • [22] A filmplakát olyan, mint a könyv borítója. Egy érdekes poszter felkelti az érdeklődésem.
  • [8] Imádom az elvontabb darabokat, de szétválasztom eme rajongásom a filmválasztási szokásaimmal.
  • [9] Nem különösen érdekelnek.
  • [17] Egyáltalán nem befolyásolnak, mivel nincs feltétlenül összefüggés a plakát és film minősége között.
  • [4] Mint minden, a filmplakátok is jobbak voltak régen. Manapság a 90%-uk photoshopolt fércmunka.

2017-11-23 13:42:22 dikalosz #5

Hát ez nagyon nagy :)
És azt sem mondanám, hogy rosszak. Mármint meg van a saját világuk abszolút, és azon belül egy-kettő kifejezetten tetszik (pl. Evil Dead, Terminator 1). Arról nem is beszélve, hogy az Alien plakátja valami eszméletlenül állat, simán megállná a helyét bárhol.

2017-11-23 11:59:18 BonnyJohnny #4

Ha valaki plakátok alapján ítélne...

link

:D

2017-11-13 22:01:49 BonnyJohnny #3

A filmplakát olyan, mint a könyv borítója. Egy érdekes poszter felkeltheti az érdeklődésemet, de amúgy nem befolyásolnak, mivel nincs feltétlenül összefüggés a plakát és film minősége között.

2017-11-13 20:56:15 tomside #2

Csak most, hogy van a kérdés, tudatosul bennem, hogy engem a plakátok tipikusan utólag érdekelnek. Ha egy film megfogott, ölni tudok a plakátjáért - és ez nem is a plakáton múlik, ha a filmet szerettem, a plakátot is fogom -, ha szar volt, leszarom.

2017-11-13 17:52:20 useless #1

A Forrest Gumpra a plakát miatt ültem be, mert ez állt rajta :"Egész más lesz a világ, ha az ő szemével nézed", - Kinek a szemével? Egy padon ülő fickóéval? Na, ezt a filmet látnom kell - gondoltam magamban.