Neked melyik a kedvenc túlsúlyos Star Wars szereplőd?

Mizi kérdése, 2017. november 6.

• [2] Dexter Jettster
  • [0] Snap Wexley
  • [0] Sy Snootles
  • [0] Unkar Plutt
  • [3] Watto
  • [0] Én a gamorreai őrökért vagyok oda!
  • [30] A legtöbbről fogalmam sincs, hogy kicsoda!
  • [0] Egyik sem

2017-11-16 16:52:59 Fatupi #25

Pontosan, azóta van egy ilyenem :)

előzmény: Mizi (#24)

2017-11-13 23:52:32 Mizi #24

előzmény: Fatupi (#23)

2017-11-13 19:24:53 Fatupi #23

Elég megszállott lehetek, ha az összes név ismerős volt. :D Max Rebo for president, kiskoromban nagy álmom volt, hogy legyen egy kék elefánt dj figurám.

2017-11-11 08:27:21 dikalosz #22

Most, hogy rakerestem nyilvan tudom kicsoda, de abban sem vagyok biztos hogy a neve elhangzik.

A retardalt szo egyebkent a leheto legtokeletesebb jelzo, bravo!

előzmény: Mizi (#19)

2017-11-10 19:35:19 BonnyJohnny #21

Nem, nem tudom, mire akartál utalni. Így elsikkadt a poén. :/

mint ez a sok retardált.
:D

előzmény: Mizi (#16)

2017-11-10 18:31:15 kwzatz #20

Ahogy megnéztem ezeket a lényeket, valahogy hirtelen ráeszméltem, hogy a Star Wars többek között valószínűleg ezért sem tudott annyira magával ragadni soha. Akarva akaratlanul is eszembe jut a Mass Effect trilógia, amiben a különböző idegen fajok valahogy sokkal érdekesebbek, komolyabban vehetők, mint ez a sok retardált.

2017-11-10 17:02:02 Mizi #19

Akkor felületesen nézted őket... Ne már, hogy Nass főnök sincsen meg!
Azt egyébként elhiszem, hogy név alapján nem ismerős a legtöbb, mert van olyan, akinek nem említik a nevét, de ha rájuk keresel google-n, akkor biztosan be kell ugrani, hogy ki volt és mikor.

előzmény: dikalosz (#18)

2017-11-10 16:42:35 dikalosz #18

Hat en rengetegszer lattam mind a regi, mind (sajnos) az uj reszeket (1-6ig), de Jabban es Watton kivul fingom nincs, ki kicsoda.

2017-11-10 11:34:25 St4nt0N #17

-–—–-

2017-11-10 10:40:45 Mizi #16

Írtam, hogy csak vicc volt a sértődős hsz. (igazából paródiának szántam, de már senki sem emlékszik...)
Én azt szeretem a Star Wars-ban, hogy a szereplőit illetően is baromira sokszínű. És még ha nem is főfőszereplők, de vannak elhízottabb karakterei is, nem csak daliás és izmos kardforgatók. Szerintem a fentiek közül legalább hatot ismerni kéne, ha egynél többször látta valaki a filmeket... jó így névről nem biztos, de most oda kellett volna írnom, hogy "tudjátok, az a kék elefánt szerű izé"? :D
Chris kiemelte pont azt az egyetlen egyet, aki nekem sem jutott volna eszembe, ha nincsenek a könyveim. A többinek csak a nevét néztem meg.

Amúgy furcsa íze volt a Kapucíneremnek...

2017-11-10 06:02:57 BonnyJohnny #15

Nem, félreérted. Az erőltetett a túlsúlyos résznek szólt. ChrisAdam is leírta miért. (Ő egyébként bénának nevezte, hogyhogy az én jelzőmet találtad sértőbbnek?) És EZÉRT egy "kicsit eröltetett kérdés, meg különben..." és az már másik tagmondat, ami egy válasz opciót idéz.

előzmény: Mizi (#12)

2017-11-10 04:08:31 dikalosz #14

Szerintem a jelenlegi közkérdéstől függetlenül kellene mindig egy olyan opció, hogy ez a kérdés bugyuta/nincs értelme/csak azért ne írj, hogy legyen valami/ez hülyeség stb.... Így a közkérdés megalkotója mindig tudná hogy mire van igény, s hogy mi az ami tök felesleges.

2017-11-09 23:43:24 LockkerDee #13

Szegény Porkins. Megsütötték a birodalmiak! :(

2017-11-09 23:35:58 Mizi #12

Ja, értem. A többségnek a legtöbbről fogalma sincs, hogy kicsoda (neked meg főleg), és EZÉRT eldöntötted, mennyire erőltetett a közkérdés. Megbeszéltük.

Persze ez csak vicc :)

2017-11-09 23:32:10 Mizi #11

Némileg jogos a kérdésed! Kaminopedia szerint a pocakban lévő gázok segítségével repülnek a toydariak. Megmondom őszintén, én csak arra emlékeztem, hogy anno valamilyen háborúban megsérült a lába, ezért nem használja egyáltalán, amiből meg arra következtettem, hogy elhízott. :D (De amúgy találtam vékony toydariakról is képeket, igazából Lucast kéne megkérdezni :) )

előzmény: Dangar (#9)

2017-11-09 23:22:57 tomside #10

Lehet, hogy fajtája sincs!
Mi van, ha ő valami ilyen űrkorcs, ami olyan szülők kereszteződéséből jött létre, ami páratlan a messzi-messzi galaxisban? Illene a jelleméhez! :)

előzmény: Dangar (#9)

2017-11-09 23:13:14 Dangar #9

Watto tutira túlsúly kategória? Mármint pocakja, az van, de ez nem csak a fajtájának az átlagos alkata? Azért gondolom, mert ha kövér lenne, nem bírnák el azok a kis csökevény szárnyai. :D

2017-11-09 23:01:44 Mizi #8

2017-11-09 22:14:51 Mizi #7

Kábé ilyen egy átlagos hutt.

előzmény: kwzatz (#4)

2017-11-09 21:56:18 tomside #6

Ha nem ismerném Mizi profilját, hellyel-közzel a tevékenységét, biztosan megkérdeznem, mit szívott az illető, aki ilyen neveket talált ki magának és nekünk! :D

(Snap Wexley pl. simán lehetne Wesley Snipes valami megtudathasadott másikja.)

2017-11-09 21:54:35 ZoLeEe #5

jogos, de a sovány Jabbát kb ugyanolyan nehéz elképzelni mint az értelmes Jar-jart.

Persze lehet csak genetika,erős csontozat meg hormonális problémák... :D

előzmény: kwzatz (#4)

2017-11-09 21:45:17 kwzatz #4

Ráadásul biológiai szempontokat figyelembe véve is helytelen a kérdés. Ha teszem azt az összes huttnak ilyen a testfelépítése, akkor például Jabba egyáltalán miért túlsúlyos? :D

2017-11-09 21:29:03 BonnyJohnny #3

Kicsit erőltetett kérdés (konkrétan a túlsúlyosokra rákérdezni milyenmá' :D), meg különben a legtöbbről fogalmam sincs, hogy kicsoda... és a többségnek sincs.

2017-11-09 18:54:18 ChrisAdam #2

Egyértelműen Jabba. Kicsit béna kérdés - már bocsánat -, mert ez olyan, mintha megkérdeznénk, ki a kedvenc szőrös karaktered. Fel lenne sorolva egy rakat átlagembernek ismeretlen, vagy kevésbé ismert szereplő, meg Csubakka. :)

Sajnos a legtöbb Star Wars mellékszereplő hihetetlenül két(vagy egy)dimenziós úgy, hogy köré kisebbfajta kultuszt vagy "csak" komplett élettörténetet építenek. Én sose szerettem az ilyet, például sose értettem Boba Fett vagy Greedo körüli kultuszt (főleg ugye az előbbi), nem véletlenül kaptak ezek ennyike szerepet a filmekben és máshol, mert egyszerűen nem többek, mint egy sztereotipiákból felépített háttérkarakter, vagy még annyi se. Például Fonnyadt McCoolról fogalmam sincs, mikor tűnt fel a filmekben így elsőre, pedig nem egyszer láttam a filmeket, de ha felmegyünk a Wookiepediára, ott minden le van írva a bolygójától kezdve a születési anyakönyvi kivonatán keresztül a volt barátnőinek számáig - és hogy a Jediben tűnik fel, minden bizonnyal úgy hat egész nyolc másodpercre. Persze, ettől lesz végtelen nagyságú és gyönyörűen nagy ez az univerzum, de valahol ez túl van tolva. Nagyon is. Pedig aztán mekkora fan vagyok.
De kicsit talán elkanyarodtam a kérdéstől.

Szóval Jabba. (De Watto is jó arc.)

2017-11-09 18:19:57 Dangar #1

George Lucas.