Ezen (fiktív) filmcímek közül melyik keltené fel leginkább az érdeklődésed? 👁

Mizi kérdése, 2017. augusztus 24.-2017. december 14.

•   43% (27) Egyik sem
  •   13% (8) A legsötétebb csillag
  •   10% (6) Csönkök
  •   6% (4) A tényállás fennforgása
  •   6% (4) Grafitbőr
  •   6% (4) Hagyd futni az éjszakát!
  •   6% (4) Majomherélő
  •   Erőszaki és Agresszivi
  •   Hümmögi és Duzzogi
  •   Tarkabarka szerelem

2017-11-13 07:55:20 Ubul #11

Az Egyik sem filmcímre jó sokan szavaztak, szerintem túl snassz

2017-11-12 21:41:17 nejmed #10

Csönkök visz mindent. :3

2017-10-15 21:48:11 Dangar #9

"Hagyd futni az éjszakát!"...hmm...ha ez nem valami Sin City féle erõltetett dark-badass katyvaszt jelent, megvettél vele!

2017-09-01 16:20:44 Umberto #8

A tényállás fennforgása lehetne egy Thomas Pynchon-regénycím is akár. :-)

2017-09-01 16:04:16 gerbence #7

Értem, köszi a választ. "A legsötétebb csillag" amúgy tetszik.
Üdv!

előzmény: Mizi (#6)

2017-09-01 14:08:55 Mizi #6

Szia!

Nos, volt már hasonló kérdés, én meg úgy gondoltam, hogy így tesztelhetem pár még meg nem írt történetem leendő címét (ezek el vannak rejtve a légből kapottak közé). Mostanság kevés a közkérdés, jelenleg is csak egy vár a leendők között, szóval gondoltam elfér egy ilyen is. A humor, meg mint tudjuk, szubjektív.

előzmény: gerbence (#1)

2017-09-01 13:37:03 Ugor #5

Én egyáltalán nem hibáztatlak, hogy nem érted. Semmiféle ilyen kötelezettség nincs az oldalon. Eredetileg az lett volna az elv, aminek a mentén egy ilyen kérdés megszülethet, bár Mizi nevében nem nyilatkozom, hogy a filmes címadásnak is nyilván van egy bizonyos pszichológiája, az adott országban a forgalmazó valamilyen reménnyel eldönti, hogy milyen célközönséget támadna szívesen az adott filmmel. Mert, teszem azt, egészen már közönségre hat a "Magányos kismókus bánata", mint a "Sátán visszavág" magyar cím, még akkor is, ha mindkét esetben a "Keserű óra" lett volna az eredeti angol cím... de ez nem mentegetőzés, mindenkinek joga van bármely kérdést hülyének minősíteni, én nem is feledkezem meg soha arról, hogy ezt az örömet meg is adjam a válaszolóknak. :o)

előzmény: gerbence (#3)

2017-09-01 13:10:04 csabaga #4

Talán írok majd egy közkérdést,ahol a jelenlegi és a régi közkérdések nívóját lehet összehasonlítani.Eszembe jut,a Saul fia kapcsán a legjobb idegennyelvű Oscar nyertes filmek ismertségére vonatkozó kérdésem nem ment át...

2017-09-01 13:00:10 gerbence #3

Na hát bevallom, annak sem látom semmi értelmét.
De ha ebből lesz egy ilyen "ki milyen valótlan és idétlen filmcím-listát tud összeírni" verseny, az nagyszerű lesz, emeli majd az oldal színvonalát.
Mindenesetre az ilyen kérdéseknél valóban célszerű lenne egy "ez egy irreleváns és értelmetlen kérdés, köszönjük de több ilyet nem kérünk" opciót betenni, és az esetlegesen arra érkező szavazatok elsöprő többségéből levonni a tanulságot és inkább mégis értelmes/érdekes (de legalább valós) kérdéseket föltenni.
Mindenesetre köszi a választ!
Üdv

2017-09-01 11:04:11 Ugor #2

Nem olyan régen kérdeztem valami egészen hasonlót, akkor sem értette az emberek jelentős része. De hát ennyifélék vagyunk. De azt az esélyt meg kellett volna adni itt is, hogy a nagyérdemű lehülyézhesse a kérdést.

előzmény: gerbence (#1)

2017-09-01 10:57:03 gerbence #1

? ? ?

Ennek most mi értelme? Van benne valami humor, amit én nem találok..?