A közelgő Wolverine-film, a Logan kapcsán: te melyik szuperügynök nyugdíjba vonult idős énjének haláláról néznél meg egy filmet?

Tenebra kérdése, 2017. március 3.

• [16] James Bond
  • [7] Jason Bourne
  • [4] Mindkettő

2017-04-11 21:37:46 deathcode #6

Nem spoileres ez a kérdés kicsit?

2017-03-03 22:09:42 Tenebra #5

Jééé, feltettem egy ilyen kérdést? :D :D Nem is emlékeztem rá. Egyébként nem is annyira az én kérdésem, egy másik felhasználó ötlete volt.

De amúgy pont a Logan megtekintése után merült fel bennem, hogy milyen fasza lenne, ha Sean Connery-t vissza lehetne hívni egy utolsó James Bond-filmbe, amiben a nyugdíjba vonult exügynök újra találkozna a visszavonult Blofelddel. :D Vagy valami ilyesmi. Ez persze csak színtisztán gondolatkísérlet, hiszen Connery végleg visszavonult a színészkedéstől már régóta (és jól tette - Anthony Hopkinsnak és Robert De Nironak is követnie kéne e nemes példát, és nem égetni magukat rosszabbnál rosszabb mainstream filmekben).

Tenkes kapitányát én is megnézném idős korában - viccen kívül. :D Mármint azt a karaktert, akit Zenthe Ferenc alakított.

Illetve ha Pálfi elkészíthette volna a Toldit, akkor utána trilógiává bővítve a Toldi szerelme után jöhetett volna a Toldi estéje.

2017-03-03 21:43:30 critixx #4

A Tenkes kapitánya, aki megöregedve taxit vezet Gazdagréten.

2017-03-03 21:35:16 Mizi #3

"Egyikéről se" opció miért nincs?

2017-03-03 19:29:17 BonnyJohnny #2

James Bond szerintem örök. Egy öreg James Bondnak nem sok értelme lenne, mert aztán jönne úgyis egy fiatal. Mármint persze volt már öreg James Bond Connery és főleg Moore is, de úgy értem, hogy egy visszavonult, halódó James Bond.
Jason Bourne története kerekebb. Az lehetne öregkori is. Mondjuk, mikor mentorál, valaki újat. Vagy éppen már megy egy újabb szuperügynökös széria, és egy többedik részben felbukkanna az öreg Bourne segítőnek.

Inkább Bourne.

2017-03-03 18:53:15 Dangar #1

Nick Grabowsky

Amúgy képzeljünk el egy Bond filmet, ahol a 007-es már túl öreg ahhoz, hogy egy Martini után ébren tudjon maradni, túl öreg, hogy kémszeletelõ lézerek közt balettozzon, túl öreg, hogy kibírja fél óráig a víz alatt, levegõ nélkül, túl öreg, hogy megtarthassa a jogsiját és a legújabb brit csodakocsival villogjon, túl öreg, hogy megdöntse az összes útjába kerülõ nõnemû lényt + az aktuális hollywoodi fõceleb-macát, és túl öreg, hogy kontrollálni tudja a remegõ kezét, amikor a megfelelõ zsinórt kell elvágni és pontosan lõni egy Walther PPK-val.

Ha errõl van szó, én megnézném! :D

"-My name is Bond. Umm...something...Bond...oh, shite'! Where's my Cavinton?"