Bud Spencer halála kapcsán - Mi a véleményed a filmjeiről? 👁

Tibcsaninja kérdése, 2016. augusztus 12.-2016. október 6.

•   47% (38) Jó hangulatú, bohókás, könnyű filmek, de szórakoztatnak.
  •   26% (21) Gyerekként sokat láttam, így inkább csak nosztalgiából, de szeretem őket.
  •   11% (9) Alapvető klasszikusok. Kötelezővé tenném.
  •   9% (7) Bugyuta, értelmetlen filmek, nem szeretem őket.
  •   4% (3) Csak a Terence Hill-el közös filmjeik jók.
  •   2% (2) Túl sokszor adják a tévében, így már unalmasak.
  •   1% (1) A BSTH darabokkal szemben a saját filmjeit (pl. Piedone, Bomber, Bulldozer) szeretem.
  •   Egyéb, kommentben megírom.
  •   Ezek a ZS-kategóriás tákolmányok nem nevezhetőek filmeknek. Még a tévébe se valók.

2018-01-28 13:28:59 sajoferenc #6

Nagyszerű szórakoztató filmek, barátságos, vér nélküli verekedések. Jó családi filmek szinte kivétel nélkül mindegyik.

2016-08-12 22:31:01 ChrisAdam #5

Van, amit nem nagyon lehet véleményezni. Egyszerűen vannak és kész, szinte összetevői a gyerekkornak, az életnek. Kis túlzással tényleg így van. Legalábbis nálam.
És Bud nem csak mint színész volt jó, de embernek is példás volt. Ha már csak egy picit ilyen életútnak és személyiségnek leszek birtoklója idősen, elégedett leszek.

2016-08-12 20:34:34 csabaga #4

Kedvelhető ember és jobb színész volt,mint a társa.Volt " jelenléte" a vásznon,ez nagyon fontos.Önmagában általában érdekesebb.Kedvenceim:A zsoldoskatona,az első két Piedone film és az Ördög jobb és bal keze.Egy idő után már unalmasmak éreztem a kettősüket.

2016-08-12 19:26:12 critixx #3

A legtöbb iszonyat gagyi, de valamennyire szórakoztatóak és van egy sajátságos bájuk, meg persze, mint mindenkinél, a gyerekkori nosztalgia. Bud Spencer-t inkább mint embert kedveltem.

2016-08-12 19:20:43 noresz02 #2

A " Kincs ami nincs" van leginkább nosztalgikus hatással rám. Ha couchsurfing közben véletlenül belebotlok, képtelen vagyok tovább kapcsolni, és valami ördögi erő kényszerít, hogy akár századszorra is teljesen végignézzem és közben még élvezzem is. Sorban utána a "Bűnvadászok" és a "Különben dühbe jövünk" következik majdnem hasonló érzelmi töltettel.

2016-08-12 18:41:23 Mizi #1

Kötelezővé nem tenném őket, hisz annál jobban nem lehet megutáltatni az emberekkel valamit. Kedvenc közös filmem a Bűnvadászok, a szóló darabok közül pedig a Zsoldoskatona.