Az a véleményem a közkérdésekről, hogy… 👁

Ugor kérdése, 2016. május 20.-2016. augusztus 13.

•   36% (24) Nagyon jó, hogy vannak, érdekesebbé teszik az oldalt.
  •   32% (21) Vegyes. Néha jól is vannak, néha meg feleslegesek, meg rosszak.
  •   15% (10) Túl kevés közkérdés van, lehetne rendszeresebben több is!
  •   11% (7) Szerintem sokszor tanulságosak a kérdések is, a válaszok is, meg a hozzászólások is!
  •   3% (2) A "melyik bemutató érdekel a következő hónapban"-típusú kérdéseket azért szeretem.
  •   2% (1) Én lusta vagyok rá, de mások azért csinálhatnának többet!
  •   2% (1) Na, meg ez a közkérdésekről szóló kérdés is de nagy hülyeség!
  •   Bosszantó, hogy vannak, mert mindenféle zagyvalékot kérdeznek.
  •   Imádom fikázni a mások által csinált közkérdéseket!
  •   Könnyű úgy kérdéseket csinálni, hogy kiírom egy rendező összes filmjét, aztán na, melyik a kedvenced!
  •   Más a véleményem erről és lent le is fogom írni!
  •   Nem elég érdekesek a kérdések. Sokszor unom.
  •   Tíz éve már volt egyszer ilyen kérdés!
  •   Túl sok közkérdés van, nem kellene ennyi.

2016-05-20 17:20:47 ChrisAdam #7

Nos, ebben lehet igazad van, így már értem. Ebben valóban lehet fejlődnünk. A támogatás előtti utólagos szerkesztést is támogatom.

2016-05-20 17:04:01 csabaga #6

Tudom.

Arra gondolok,ha nem jó a kérdés,megírhatnák,mi a baj vele és lehetne javítani.Akár egy helyesírási hibát is.
Szintén szerencsés lenne,ha egy kérdésbe utólag,még az aktiválás előtt,a szerző belenyúlhatna,nem kellene újat írni egy tévesztés miatt.

Ahogy tudom,a szerkesztők nem dolgoznak össze,ha kettő támogatja,mehet,de mikor lesz meg az a kettő...Vagyis jó lenne egy kis lobbizás egymás között a kérdés javára vagy ellenére és akkor a szerző értesítésével kikerülne a várólistáról.

2016-05-20 17:01:19 Danesz99 #5

Jók van az úgy, ahogy van. ;)

2016-05-20 16:32:50 ChrisAdam #4

A döntnökök a szerkesztők. Pontosabban mit értesz az alatt, hogy kapcsolat kéne legyen a beküldő és a szerkesztő brigád közt? A közkérdést beküldi valaki, a szerkesztőségből támogatjuk (asszem hárman) és mehet is ki aktiválásra.
Inkább az a probléma sokszor, hogy a közkérdés témája érdektelen (ezek az aktiváltakra ritkábban vonatkoznak, mivel ezek ki lesznek általában szűrve). Sokszor figyelmen kívül hagyják a beküldők, hogy ez KÖZkérdés, azaz olyan kérdés, amely minél több tagot megszólíthat. Vagy volt már olyan kérdés, hogy "Melyik a jobb film: XY vagy ABC?" Holott az átlagból egyértelműen látszott (ráadásul két ismeretlenebb film volt).
A közkérdések nagyon érdekesek lehetnek, csak jól fel kell tenni őket. Mi csak jóváhagyjuk (vagy töröljük).

2016-05-20 16:00:15 csabaga #3

A közkérdést beküldők és a szerkesztők között jó lenne valami kapcsolat.Akárcsak a "döntnökök" között.

2016-05-20 15:42:33 Raul #2

Jó lenne, ha megint vastag betűvel lenne írva az, amire még nem szavaztam.
Amúgy persze első opció... :)

2016-05-20 15:37:21 Ugor #1

Szerintem a fazon, aki ezt a kérdést írta, azt akarta írni a harmadik opciónál, hogy "Néha jók is vannak...", de elrontotta és utólag nem tudott belejavítani.