Az a véleményem a KT szerkesztőségéről, hogy…

Ugor kérdése, 2016. február 29.-2016. május 26.

•   48% (42) Nagyon rendes mind.
  •   16% (14) Vannak köztük rendesek is, meg vannak, akik kevésbé azok.
  •   14% (12) Na, már megint valami hülye kérdés.
  •   10% (9) Semmiféle véleményem nincs róluk.
  •   5% (4) Túl kevesen vannak, nem győzik a munkát.
  •   3% (3) Túl nagy arcuk van, visszaélnek a hatalmukkal.
  •   2% (2) Én sokkal jobban csinálnám, mint ők.
  •   1% (1) Túl sokan vannak, minek kell ennyi?
  •   Az a dolguk, hogy tegyék fel a filmeket, nem az, hogy beledumáljanak abba, hogy én mit akarok.
  •   Más véleményem van, de azt úgyis leírom lent.
  •   Miattuk csökken az oldal népszerűsége, mert túl szigorúak a szabályok.
  •   Nem elég gyorsan és nem elég jól reagálnak a pénzemért.
  •   Nem teszik fel időben az új filmeket, elavul a lap.

2017-07-02 18:44:50 Ugor #17

Melyikhez, dear sajoferenc? Mindegyikhez? Vagy bármelyikhez?

P.S.: amúgy írtam üzenetet.

előzmény: sajoferenc (#16)

2017-07-02 17:52:43 sajoferenc #16

Tisztelt Szerkesztők! Kérhetnék egy személyes kontaktot? E-mail elérhetőséget a szerkesztőhöz. Köszönettel: dr.Sajó Ferenc

2016-03-04 23:28:37 Tibcsaninja #15

Ez az oldal tényleg számomra is a nyugalom szigetét jelenti, ráadásul úgy képes tartani a lépést a korral, hogy közben megmarad annak a klasszikus régi jó KT-nek, aminek indult. Jól használható, egyszerű, áttekinthető, szinte a legtöbb tekintetben magasan veri nálam az imdb-t, pedig ugye az mennyire más kávéház. Amúgy én alapból aztán falom a politikát, de itt nincs helye, napokon belül szétanyáznánk egymást. De ha már mindenáron politika, akkor leragadnék ott, hogy bárcsak egy ilyen, a közösséget a döntésekbe bevonó, rugalmas, saját idejét egy jó célból feláldozó, nem pénzcentrikus (fontos, mert a reklámmentesség manapság ritka erény) és közvetlen csapat képezné a társadalmi-politikai elitet is, mint amilyen gárda viszi ezt a site-ot... Maxigigariszpekt tehát mindenkinek, aki csak egy szalmaszálat is arréb tesz annak érdekében, hogy már vagy 5 éve majdnem minden nap kötelezőnek érezzem, hogy benézzek!

2016-03-04 14:29:26 tomside #14

Népszavazást kellene kezdeményezni a témában, kopaszok, népszavazást! :)

2016-03-01 18:44:48 Bong #13

Az a baj, hogy kb. 0 fórumot tudok mondani ahol az ilyesmi témák ne mennének át személyeskedésbe, és szerintem ezért kötötték itt ki mindjárt az elején, hogy ezeket a témákat inkább hanyagoljuk. Amúgy biztos tök jó vitákat lehetne olvasgatni politikáról, vagy akár a vallásról, de szerintem az is biztos, hogy tüskék is maradnának utánuk, ha csak azt nézzük, hogy egy-egy felhasználó már azt se bírja felfogni, hogy xy-nak nem tetszett a Keresztapa és akkor az mekkora barom meg nem érti a filmet és stb. Akkor mi lenne abból, ha valaki azzal jönne, hogy a vallás a népek ópiuma? Lenne mit pakolni az off-ba. :D

2016-03-01 16:43:07 MicaHiro #12

Szerintem lehetne egyensúlyt találni a nyugalom és a között, hogy a kényesebb témák kicsit nagyobb teret kaphassanak. De elhiszem, hogy sokan nem gondolják így, hisz azt én is látom, hogy sokan ezért szeretnek itt lenni (ráadásul olyanok, akiknek amúgy szerintem többet is jelent a KT, mint nekem).

2016-02-29 19:46:35 The Hungarian #11

...és akkor ki is lőttem így szépen az ötös opciót. ;)

előzmény: The Hungarian (#10)

2016-02-29 19:44:46 The Hungarian #10

"Nem teszik fel időben az új filmeket, elavul a lap." - Aki ezt választja, azt arcon dobom egy nedves szivaccsal. :)

2016-02-29 19:38:13 BonnyJohnny #9

A vallással, feminizmussal meg a sértődés...
Jobb ez így unalmasan. Ha izgalmat akarok, politikát, meg primitív hozzászólást, olvasom az Origo-s kommenteket. :D

előzmény: Bong (#7)

2016-02-29 19:34:20 Bong #8

Amugy egyetertek.

előzmény: MicaHiro (#5)

2016-02-29 19:28:08 Bong #7

Valoszinuleg a politikaval kezenfogva jonne a kurvaanyazas. :D

2016-02-29 19:12:05 zéel #6

Én meg éppen azt akartam írni, hogy a KT egy nyugis kis sziget az internetes fórumok fröcsögő, köpködő, gyalázkodó viharában.
Nekem ez tetszik! (Mármint a nyugalom!:)

előzmény: MicaHiro (#5)

2016-02-29 17:43:38 MicaHiro #5

Sokan vannak, akiket kedvelek, és biztos, hogy sok munkát ölnek ebbe az egészbe, ami elismerésre méltó. Ennek ellenére van pár közülük, aki valahogy ilyen-olyan okból nem szimpatikus az itteni hozzászólások alapján, de ez egyéni ízlés kérdése, nem valami olyan dolog, amit objektív, értelmes kritikává tudnék formálni.

Ami viszont sokszor nem tetszik, az a törekvés a túlzott politikamentességre és politikai korrektségre. Én sokszor érzem azt, hogy az érdemi vita kibontakozásának gátja errefelé az, hogy valamiről nem beszélünk, mert az már politika lenne, és hogy néhányan kínosan kerülik, hogy bármi, ici-picit is sértőt írjanak. Összegezve tehát én sokszor érzem feleslegesen óvatoskodónak az oldalt, ha a téma kicsit is kényes.

2016-02-29 17:07:36 hhgygy #4

Még nem késő, nyugodtan fizethetsz, akár jelképes összeget is, én is így tettem (már kétszer). Ha sokan tesznek így, sok pénz összejöhet. Ez egyben a véleményem is, hiszen elég zsugori vagyok, tehát ha nem lennék elégedett, nyilván nem adnék lóvét :-)

2016-02-29 15:37:17 Raul #3

Hát ez kb. az én véleményemet is leírja (kivéve, hogy én fizetek (na jó, néha... :))
Mondjuk így közkérdésnek első blikkre hülye kérdés, de valójában mégsem az, mert a kommentek biztosan hasznosak lesznek.

2016-02-29 15:26:05 Killjoy #2

Az oldal folyamatosan fejlődik, de közben még mindig az a régi jó KT, amit évekkel ezelőtt megismertem. Én csak mély főhajtással tudok köszönetet mondani mindenkinek, aki ehhez csak egy kicsit is hozzájárul(t).

2016-02-29 15:23:42 BonnyJohnny #1

Na, ez most egy jó kérdés. Van véleményem róluk: Amellett, hogy fel teszik a filmeket, az is a feladatuk, hogy moderáljanak, és remekül el is látják ezt a feladatukat. Időben felteszik az új filmeket, úgyhogy mindig friss a lap. Nagyon gyorsan, nagyon jól reagálnak, pedig nem is fizetek. Egyáltalán nincs nagy arcuk, és nem élnek vissza a hatalmukkal. Vannak köztük rendesek, és vannak köztük még rendesebbek... de általában nagyon rendes mind. Sajnos túl kevesen vannak, de így is bámulatosan győzik a munkát. Ha valamiért is nő az oldal népszerűsége, az az ő (főleg cucu) áldozatos munkája miatt lesz. Én sokkal rosszabbul csinálnám, mint ők. :P