Három éve volt utoljára kérdés: most már sokkal többet tudunk a közelgő Star Wars filmről: te hogyan állsz hozzá a hetedik epizódhoz? 👁

ChrisAdam kérdése, 2015. november 17.-2016. január 26.

•   44% (39) Érdekel, jónak ígérkezik, kíváncsian várom az újabb felvonást - J.J. Abrams feltámaszthatja jól a szériát.
  •   25% (22) Nem érdekelt sose a Star Wars.
  •   13% (11) Majd DVD-ről, vagy torrentről letöltöm a következő évben.
  •   11% (10) Meg fogom nézni moziban, de negatívak az érzéseim.
  •   5% (4) Szkeptikus vagyok, nem számítok semmire, hogy ne okozzak fájdalmat, Lucas már így is összeaprította a szívem Jar Jarral.
  •   2% (2) Nem érdekel a Star Wars, mióta a Disney-hez került.
  •   Az a rész tetszett legjobban, amikor azt mondja Picard kapitány, hogy "Ne tedd, mert megpróbálhatod!" ...bocsi, de fogalmam sincs a Star Warsról.
  •   Engem csak a Warcraft érdekel!!!
  •   Izgatottan várom, majd kiugrom a bőrömből, az összes relikviát megvásároltam és már mindenhol Rey és Finn a háttérképem!

2016-01-26 15:11:46 ChrisAdam #14

És íme a végeredmény. :)

2015-11-29 21:39:28 Mizi #13

Számomra az új szereplők a legnagyobb kérdőjelek. Ez a fekete srác konkrétan annyira semmilyen, hogy talán még Jaden Smith is jobb választás lett volna. :) A lány úgy-ahogy rendben van. Egész csini. Csak úgy tűnik, ő a hagyományoknak megfelelően kicsit háttérbe lesz szorítva, pedig szerintem jó lett volna, ha most egy női főhőssel újít a széria, de mivel a fénykard is a csávónál van, ezért úgy tűnik, csak szárnysegéd lesz a csajból. Kár.
De persze ezt mindenképp moziban akarom látni!

2015-11-25 17:49:56 Angry Lamb #12

Bár a relikviákat már a fiamnak újítom be, mindenképp idén, moziban lessük meg az új részt.
Kritikákat elvből nem olvasok, mert úgy érzem, képes vagyok dönteni és a legtutibb kritikus is, csak ember. :)

2015-11-22 17:39:32 Mizi #11

Jó, most már leesett. :D

2015-11-22 17:16:33 BonnyJohnny #10

frogman verziója stílusosabb. :D

előzmény: Mizi (#9)

2015-11-22 16:15:37 Mizi #9

"Meg fogom nézni moziban, de negatívak az érzéseim."

Ez nem jó?

2015-11-22 16:06:19 BonnyJohnny #8

Kellett volna egy ilyen válaszlehetőség. :D

Valószínűleg ez nyerne. :D

előzmény: frogman (#7)

2015-11-22 09:58:42 frogman #7

meg fogom nézni moziban, de i have a bad feeling about this.

2015-11-20 09:24:02 BonnyJohnny #6

Többször mondtam már, hogy JJ tönkretette a Star Treket, mikor Star Warsot csinált belőle. A Star Wars jobb kezekben van nála, és ezúttal Hollywood legrosszabb forgatókönyvírói sem hátráltatják, sőt, Kasdan segíti. Szimpatikusan állt hozzá, mikor minél jobban meg akarta közelíteni az eredetit, és minél jobban eltávolodni a prequeltől. JJ számomra egyetlen értékelhető filmje is a 70-es, 80-as évek hangulatához nyúlt vissza - látszik, hogy szereti a korszakot, és tudja használni.
A trailerek alapján jónak ígérkezik (bár ez sok rossz filmről elmondható), nem mesélték el az egész történetet előzetesben (ez viszonylag kevés filmről mondható el) - bár szerintem így is többet, mint kellene, de ugyebár a mai marketing a pontos pozicionálásról szól... és itt jutunk el ahhoz a ponthoz, ami a legnagyobb hátulütője lehet. Igen, igen, a Marvel is a Disney kezében van, de, ha ebből is Marvelt csinál, az rosszabb lesz, mint a gyenge előzmény trilógia (mert nem egy adott dolog minőségével lenne baj, hanem magának az adott dolog egyediségét elvesztve valami szokásossá válásról... quasi megsemmisüléséről... alá JJ rendezte Star Trek)
Minden esély adottnak tűnik ahhoz, hogy sikerüljön, és én szurkolok is neki, hogy sikerüljön, de eszemmel inkább afelé hajlok, hogy nem sikerül. Olyan ez, mint az idei F1-ben a Ferrarinak szurkolni: ott van a Mercedes közelében, néha kifejezetten közel, nagy ritkán el is éri, de hosszútávon nincs esélye.
Ettől függetlenül nézem az F1-et, és rendületlenül reménykedek... erre is megvettem már a jegyeket az első lehetséges napon. :) Szóval szkeptikus vagyok, de ez inkább csak az utóbbi évek ígéretes filmjei okozta pofáraesés mondatja velem, amúgy "érdekel, jónak ígérkezik, kíváncsian várom az újabb felvonást". Szóval kettes válaszlehetőség. :)

2015-11-18 20:02:01 MicaHiro #5

Bízom Abrams-ben, és egész meggyőzőek az előzetesek is, úgyhogy óvatossággal vegyes optimizmussal várom a filmet :) Játékokat nem veszek én se, de kíváncsi vagyok eléggé, és nosztalgia-újranézés meg képregényolvasás például lesz.

2015-11-18 19:59:54 Tenebra #4

Érdekel, de szerintem le fogom húzni. Ha nem... Inkább nem kötök fogadásokat. :D De az biztos, hogy a Disney mocsokságát soha nem fogom megbocsátani, legyen akármiylen jó is Abrams filmje.

2015-11-18 19:57:55 ChrisAdam #3

Magam alá ástam, mikor ezt a kérdést feltettem, mert nem is tudok nagyon válaszolni. Igazából izgatottan várom, mindjárt kiugrok a bőrömből, de odáig sosem éreztem, hogy el kéne jussak, hogy relikviákat vásároljak vagy miegymást, szóval a második és az első között valahol.

2015-11-18 19:41:48 zetor #2

Bár nagyjából ugyanannyi közöm van hozzájuk, azért a Warcraft jobban érdekel.

2015-11-18 19:30:19 csabaga #1

Talán majd DVD-n megnézem,miután elolvastam néhány kritikát.