Melyik trilógiát kedvelted jobban? 👁

Ágó kérdése, 2014. december 26.-2015. február 15.

•   48% (51) Egyik sem volt jó
  •   28% (30) Csillagok háborúja előzmény-trilógia
  •   21% (22) A hobbit-trilógia
  •   4% (4) Mindkettő remek, nem tudok választani

2014-12-31 16:49:44 tomside #8

Nem tudom megmondani, hogy melyik trilógia a "jobb".
Szerencsére nem is ez a kérdés, hanem hogy melyiket kedveltem jobban.
Erre viszont határozottan tudom a választ: SW.
Engemet a Hobbit egyszerűen untat, elnézést kérek. :)

2014-12-27 23:27:00 BladesOrsi #7

Csak A hobbit-ot lattam. .:P

2014-12-27 22:41:46 Ágó #6

BonnyJohnny: Értem. Jogos. :)

2014-12-27 19:21:59 BonnyJohnny #5

Ágó: Bár mindig az egyetértésre törekszem, megjegyezném, hogy amikor azt írtam a Hobbit filmekre, hogy elmegy kategória, akkor a hármas osztályzatra gondoltam... :) ráadásul folyamatosan eső tendenciával a harmadikra már gyenge hármasra. :P

Ha gyenge négyesnek tartanám a Hobbit filmeket, akkor nálam nem lenne kérdés. Gyenge hármasként viszont már annak a határán tartok, hogy bár el se készült volna (legalábbis ilyen formában ne). Míg a Revenge of the Sith miatt megérte végigülni az előző kettőt, különösen, hogy senki sem kényszerít, hogy újranézzem. Ilyen logikával a két méltatlan előzmény trilógiából inkább a Star Warsot választanám. Bár a döntés így is "Melyik füledet vágnád le?" kategória, és számomra továbbra is az "egyik sem volt jó" az egyetlen elfogadható válaszlehetőség.

2014-12-27 19:10:53 Ágó #4

Bár még csak az elején vagyunk, nem számítottam arra, hogy az utolsó opció ennyivel veri a többit. Az várható volt, hogy sokan nyomnak majd rá, de hogy ennyien? Tulajdonképpen BonnyJohnny-hoz tudnék csatlakozni. Szerintem A hobbit minden része megütött egy (gyenge négyes) jó szintet, míg a Csillagok háborúja mélyből jött fel magasra. Nehéz eldönteni, hogy melyik a jobb, de hogy rosszak lennének? Szerintem nem.

2014-12-26 21:34:01 Tenebra #3

Star Wars-fanként nem kérdés.

2014-12-26 18:56:39 BonnyJohnny #2

Olórin: Szerencsére van egyik sem opció. :)
Amúgy nehéz kérdés, mert a SW I. és II. szégyen kategória, amíg a Hobbit mindhárom része megüti (szerintem) az elmegy kategóriát. Na de ott van a SW III., ami zseniális...

2014-12-26 13:58:50 Olórin #1

Avagy melyik füledet vágatnád le szívesebben, a jobbot vagy a balt?