Közeleg egy újabb X-Men film (X-Men: Az eljövendő múlt napjai). Te kinek az oldalára állnál: X professzor (X-Men) vagy Magneto (Gonosz Mutánsok Testvérisége)? 👁

Tenebra kérdése, 2014. május 1.-2014. június 21.

•   59% (49) Charles Xavier és az X-Men
  •   24% (20) Magneto és társai
  •   17% (14) Egyik sem, átváltoztatnám magam átlagemberré és élném a szürke, unalmas hétköznapokat.

2014-05-07 09:46:16 yahooboi #9

Én Wolverine-nel járnék kupizni meg inni. Aztán néha elmerengve a múlton megdugnám Famke-t.

2014-05-06 08:35:52 Simpleton Larry #8

Kinek az oldalára?
Előttem csak az van, ahogy McKellen és Stewart együtt mókázzák végig a várost a fura fekete sapkájukban,... és, hát... csatlakoznék hozzájuk :)

2014-05-03 18:06:02 Jawad.Zairi #7

Idióta kérdés.

2014-05-02 19:05:02 Dynast Grausherra #6

Eszembe jutott az István, a király nyitánya: "Mondd, te kit választanál?"
Elgondolkodtató kérdés. Magneto és X Professzor ugyanazt a harcot vívja egymással, mint István és Koppány.
X Professzor: a kívülállók alávetik magukat a többség akaratának, és visszafogva magukat a közösségért munkálkodnak. (Az Elsőkben egészen érdekes, ahogy Xavier azt kívánja Mystique-től, hogy folyamatosan emberi alakot öltsön, míg Magneto ennek éppen az ellenkezőjét hirdeti.)
Magneto: a büszke mutáns, ő nem enged egy fikarcnyit sem, nem hajlandó fejet hajtani. Az persze kevésbé rokonszenves, hogy a második részben bepróbálkozik a világ legnagyobb népirtásával.
Úgy látszik, én a kisebbséghez tartozom, mert én Magneto oldalát részesítem előnyben. Persze X professzor csapatát is kedvelem (kivéve az egyébként elég gyenge harmadik részt, ahol nagyon utáltam őket).
A harmadik pont mellé én egy negyediket is beírtam volna, hogy mindenki képviselve legyen:
1. X Professzor 2. Magneto 3. Kelly és Stryker 4. az átlagemberek

2014-05-01 12:40:28 BonnyJohnny #5

Egyértelmű, hova teszem az X-et. XD

2014-05-01 12:37:58 BonnyJohnny #4

Az utolsó opció kissé manipulatívan lett feltéve, nem? :D
Amúgy (számomra) egyértelmű. X

2014-05-01 11:42:44 critixx #3

Nem tudom, mi értelme van ezeknek a kérdéseknek.

2014-05-01 10:37:36 Tenebra #2

Magneto cool, sokkal jobban bejön, mint X-prof bandája. Persze csak szigorúan a filmeket nézve, a képregények alapján egész más véleményem lenne.

Egyébként Szauron is cool, de kétségtelen, hogy mellette kevesebb érvet lehet felsorakoztatni, mert csak pusztít és hódít. Ellenben Magneto-nak megérthető álláspontja van, hiszen az X-Men világában a mutánsokat üldözik, kirekeszti őket a társadalom, Magneto pedig egy radikálisabb, erőszakosabb védekezést javasol ezellen. Abszolút értem az álláspontját, és osztom a nézeteit.

2014-05-01 10:24:35 JeszKar #1

Ez hasonló a Gyűrűk urás, kikhez csatlakoznál kérdéshez, bár itt legalább Magneto-nál van valami minimális realitás alapja.