Superman-gonoszok. Ki volt a legjobb, illetve kit látnátok szívesen egy újabb filmben? 👁

sartana kérdése, 2013. augusztus 6.-2013. szeptember 26.

•   34% (27) Nem tudom
  •   1% (1) Zod tábornok
  •   Mr. Mxyptlk
  •   Toyman

2013-08-12 10:38:16 JohnnyJohnny #7

Szerintem mindegyik gonosz megfelelő alapokon áll, már csak a megvalósítás a kérdéses, bármelyikük megállja a helyét. Szívem szerint bármelyiket szívesen látnám a vásznon, a lényeg, hogy legyen film. Azért Darkseid kreatív nevén szoktam néha mosolyogni (ugye darkseid=darkside). Ez olyan, mint anno a dexterben Mandark...

2013-08-08 14:58:38 flake #6

Én is köszönöm a leírást. Legszívesebben, a következő Superman moziban Brainiac és Lex Luthor párost látnám, ha már egyszer ott van Batman is, egy faszántos forgatókönyvvel baromi jó lenne. Ám a legérdekesebb, legfélelmetesebb, ellenfélnek mindenképpen Darkseid tűnik, ám az alkotók helyében őt inkább a Justice League filmre hagynám.

2013-08-07 08:46:08 nejmed #5

Köszi a cikket Umberto, legalább tudok szavazni én is! :D
Metallo nekem is szimpi lett, de leginkább Bizarro tetszik. :3

2013-08-06 21:21:37 Umberto #4

E cikk alapján én azt mondom: Metallo a legkülönlegesebb gonosz.

2013-08-06 16:48:42 Olórin #3

Doomsday egy k*rvanagy röhej, el kéne felejteni, hogy az a karakter létezik egyáltalán. Brainiac vagy Darkseid lehetne érdekes.

2013-08-06 16:15:51 Ptrskay #2

Doomsday vagy Brainiac.. Legalábbis Dc universe onlineból kiindulva ezek tetszettek legjobban :D

2013-08-06 16:12:10 Tenebra #1

Lex Luthort soha nem bírtam, nem volt méltó ellenfele Supermannek. Legalábbis a filmekben.
Zod tábornok fasza volt mindkét filmben, viszont őt már ellőtték. Visszahozni egy baromság lenne.

Doomsday tetszett a legjobban a felsoroltak közül, mert ő kikészítette Supermant. Érdekes lenne egy ilyen filmet megnézni, bár szerintem ahhoz legalább 4-5 résznek le kéne mennie. Na, meg kéne egy valóban jó Superman-film, mert ez az utóbbi csak látványos szellentés volt, semmi több.