Melyik augusztusi bemutató érdekel legjobban? 👁

The Hungarian kérdése, 2013. július 27.-2013. szeptember 16.

•   24% (63) Elysium - Zárt világ (Elysium)
  •   16% (42) Mielőtt éjfélt üt az óra (Before Midnight)
  •   14% (38) Kick-Ass 2. (Kick-Ass 2)
  •   14% (37) Csak Isten bocsáthat meg (Only God Forgives)
  •   7% (18) Blue Jasmine
  •   6% (17) Pain & Gain
  •   4% (10) Túl a csillogáson (Behind the Candelabra)
  •   3% (9) Byzantium
  •   3% (9) RED 2.
  •   1% (3) Az elnök végveszélyben (White House Down)
  •   1% (3) Családi üzelmek (We're the Millers)
  •   1% (3) Egy francia család szexuális krónikája (Chroniques sexuelles d'une famille d'aujourd'hui)
  •   1% (2) A hit paradicsoma (Paradies: Glaube)
  •   1% (2) A végzet ereklyéi: Csontváros (The Mortal Instruments: City of Bones)
  •   1% (2) Asztal két főre (Menú degustació)
  •   1% (2) Cézárnak meg kell halnia (Cesare deve moriere)
  •   1% (2) Percy Jackson: Szörnyek tengere (Percy Jackson: Sea of Monsters)
  •   0% (1) Bennfentes játék (Le capital)
  •   0% (1) Előtted az élet (Tutta la vita davanti)
  •   0% (1) Kamatylista (The To Do List)
  •   0% (1) Repcsik (Planes)
  •   Hupikék törpikék 2. (The Smurfs 2)
  •   Moliére két keréken (Alceste à bicyclette)
  •   Tékozló szív (Thérèse Desqueyroux)

2013-07-30 22:04:54 Mikkey #12

El kell menni a moziba Byzanthiumba, a Zárt világba, Mielőtt ejfélt üt az óra, mert utána már Csak Isten bocsájthat meg nékünk. Különben lesz nagy Kick/Ass :D

2013-07-29 13:16:28 The Hungarian #11

Érdemtelenül le fog menni az átlaga? Hiszen még nincs is átlaga.

2013-07-28 22:03:41 Tenebra #10

Örülök, hogy az Only God Forgives ennyieket érdekel. Csak félek, csalódás lesz a vége, és érdemtelenül le fog menni a film átlaga. :C

Én persze, hogy megnézem moziban is, akár még többször is, bár nem könnyű alkotás, az egyszer biztos.

2013-07-28 20:54:41 critixx #9

Természetesen a Hupikék törpikék 2. és a rendkívül kifejező címmel rendelkező Kamatylista.

2013-07-28 16:35:07 BonnyJohnny #8

A Kick-Ass nekem nagyon tetszett, és a Kick-Ass 2 méltó folytatásnak tűnik, úgyhogy mindenképp várom. Az Elysiumban az idei csalódások után, már nem bízok, de természetesen várós. Az Only God Forgives már megvan (bár még nem néztem meg), szóval nem várom, de amúgy várnám. A RED első részét nem láttam, de a RED 2 előt pótolom, és természetesen a RED 2 is.

De amit toronymagasan legjobban várok, az a Before Midnight.

2013-07-28 13:35:12 Hannibal Lecter #7

Na jó, ez a francia családos, ez tényleg érdekesen hangzik. :)

2013-07-28 13:33:54 Hannibal Lecter #6

Egyik sem érdekel igazán.

2013-07-28 00:20:36 nejmed #5

Csak Isten bocsáthat meg, Elysium, Túl a csillogáson, Egy francia család szexuális krónikája :P

Linklatert mint szenzációs animációs rendezőt tartom számon és hajlandó vagyok abban az öncsalásban részt venni, hogy elfelejtem, hogy a Mielőtt-filmekhez is van köze. Mielőtt felkel a naptól borsózott a hátam, és fél óra után töröltem a gépemről. Before Midnight szóval nem játszik. :3

2013-07-27 15:28:08 manuva #4

Csomó érdekes film lesz: Before Midnight, Blue Jasmine, Only God Forgives, Byzantium, Behind the Candelabra (azt már láttam is, nagyon jó), A hit paradicsoma, Red 2, az Egy francia család szexuális krónikájáról meg most hallok először, de tök érdekes címe van.

2013-07-27 13:02:58 Ptrskay #3

Kick-ass 2, és az Elysium

2013-07-27 12:05:20 deathcode #2

az only god forgives mar megvolt,de a teljes mozielmeny meg hianyzik.az elysium meg valoszinu,hogy tre lesz, de kap egy eselyt. a pain/gain talan visszarepit bad boys-os idokbe, annyi nekem epp eleg lesz....

2013-07-27 11:51:05 tomside #1

ez egy jó hónap lehet... hátha nem kiabálom el. ;)