Melyik májusi bemutató érdekel legjobban? 👁

The Hungarian kérdése, 2013. április 26.-2013. június 16.

•   24% (46) A nagy Gatsby (The Great Gatsby)
  •   24% (46) Sötétségben - Star Trek (Star Trek Into Darkness)
  •   9% (18) Tajtékos napok (L'écume des jours)
  •   8% (15) Halálos iramban 6. (Fast & Furious 6)
  •   7% (14) Másnaposok 3. (The Hangover Part III)
  •   7% (13) Mellékhatások (Side Effects)
  •   4% (7) Gingerclown
  •   3% (6) A sziget (Osztrov)
  •   3% (5) Jurassic Park 3D
  •   3% (5) Lore
  •   2% (3) A hívás (The Call)
  •   2% (3) Utórengés (Aftershock)
  •   1% (2) A mennyországot választom (Preferisco il paradiso)
  •   1% (2) A zöld urai (Epic)
  •   1% (2) Emberrablás (Kapringen)
  •   1% (2) Kolibri-kód (Hummingbird)
  •   1% (1) A hallgatás szabálya (The Company You Keep)
  •   1% (1) A nagy nap (The Big Wedding)
  •   1% (1) Lotte és a holdkő titka (Lotte ja kuukivi saladus)
  •   A méhek világa (More Than Honey)
  •   Camille (Camille redouble)
  •   Hogyan nevezzelek? (Le prénom)
  •   Nyitott szívvel (À coeur ouvert)
  •   Szex az ex után (My Awkward Sexual Adventure)
  •   Zambézia (Zambezia)

2013-05-08 22:05:09 Ugor #12

Hát igen... bevallom, nem sokszor válaszolok az ilyen havi ciklust váró kérdésre, de azért a Tajtékos napokra felkaptam a fejem! Biztos másnak is, nem csak nekem, a regény meghatározó élmény volt! Fura, különleges ellentmondás, hogy az irodalom egyik legszebb szerelmes regénye! Mert hogy is lehetne az egy Boris Vian-féle abszurd? És mégis az! Ha olvasod, közben felgyújtja a fantáziádat! De hogy is találja ki valaki az én akkori és ehhez "írt" fantáziámat? Szóval bizalommal és reménykedve várom mégis! Jaj, milyen lehet benne az egér?

2013-05-01 00:45:26 Hannibal Lecter #11

Tajtékos napok.

2013-04-29 17:23:06 mchn #10

Tajtékos napok és A nagy Gatsby, de van egy olyan érzésem, hogy elég csalódás lesz mindkettő. Boris Viant eleve nem tudom, hogy meg lehet-e filmesíteni.

2013-04-27 23:24:42 critixx #9

A napokban olvastam a film állítólagos sztoriját a neten, amit kiszivárogtatott a Sydney-i bemutató közönségének néhány tagja. Nem tudom, hogy tényleg az lesz-e a cselekmény, vagy ez csak egy rossz tréfa, de ha az előbbi... Jó, biztos látványos film lesz, tele akcióval, aki ezt szereti, nem fog csalódni. Meg Cumberbatch is remek színész. No de mikor ezt elolvastam, a fejem vertem a falba. Komolyan. Ott tartok, hogy már visszasírom Rick Berman-t és Brannon Braga-t.

2013-04-27 23:08:40 ChrisAdam #8

Amúgy nem értem magamat, az első rész nagyon nem jött be (3alá), de mégis nagyon várom az ID-t, pedig rohadt nagy az esélym hogy akkorát csalódok mindt egy szar

2013-04-27 14:54:20 critixx #7

Sajnos azon nem röhögni, hanem sírni fogok.

2013-04-26 20:51:58 Tenebra #6

Star Trükk - mert szeretnék röhögni.

Meg a Lore-t bejelöltem, hogy legyen egy szavazata.

Egyébként meg most semmit nem várok úgy igazán. Majd a Man of Steel fog még érdekelni, meg a listáról lemaradt, de nyilván itthon még bemutató nélküli Only God Forgives Nicolas Winding Refntől. Sőt, mondhatni azt várom a legjobban 2013-ban.

2013-04-26 20:06:34 ChrisAdam #5

Sötétségben - Star Trek, de rohadtul.
És kíváncsi vagyok a Gingerclownra is.

Ami rohadtul nem érdekel: FF6, Hangover III, Mellékhatások, A zöld urai.

2013-04-26 16:27:40 BonnyJohnny #4

Star Trek

2013-04-26 13:28:16 flake #3

Sötétségben - Star Trek :)

2013-04-26 13:18:00 nejmed #2

A nagy Gatsby még talán.

2013-04-26 13:17:35 nejmed #1

Tajtékos napok, de szigorúan a regénnyel vaó összevetés miatt. Audrey Tautouban (eszem a zuzáját) nincs sok bizodalmam. :)